Tragedia, pierwszaki zmieniajcie ta szkole póki jeszcze możecie bo potem pożałujecie ze zostaliście tu
Zdjęcia
Opinie
-
Jafik ★☆☆☆☆
-
Vhssjj ★☆☆☆☆
Tragiczna szkoła uczę się tu od 2022, rok temu zrobili ze do toalet na lekcjach się wchodzi tylko z kluczykiem który trzeba brac w sekretariacie, chwila po dzwonku toalety odrazu są zamykane, hala sportowa? Jeden wielki żart, to raczej wygląda jak kurnik a nie jak hala sportowa i to nie przesadzam. Nauczyciele 50/50 niektórzy spoko inni nie do zniesienia. Dyrektor jeździ se mustangiem a zrobic normalną hale sportową nie ma kasy. Nie polecam
-
Kasia Nowak-Brojek ★★★★★
Nauczyciele na wysokim poziomie nauczania,sympatyczni, młodzież może się dogadać z nauczycielem. Dyrekcja,pedagog zawsze można na nich liczyć, pomagają. Polecam tą szkołę.
-
Yeost ★☆☆☆☆
Uczęszczam do tej szkoły od września 2024. Pierwsze wrażenia już sprawiły niechęć. Nauczyciele, metoda nauczania i rozwiązywanie problemów. Niektórzy nauczyciele są naprawdę super np. Pan Krzystof którego serdecznie pozdrawiam, ale inni walą farmazony. Nie da inaczej się tego ująć. Przez to, że lecą farmazony od nauczycieli w stronę każdego, dużo osób ma problemy z frekwencja i zachowaniem. Nie dopuszczanie do popraw, nie dawanie możliwości zdania. Tragedia, nikomu nie polecam
-
Stuartqv ★★★★★
Gdy ukończę tą szkołę zostanę najbardziej ekonomicznym menelem w okolicy.
-
Piotr Tarnas ★★★★★
Świetna szkoła, wykwalifikowani nauczyciele wszystko piękne po remoncie
-
Natalia Przybylska ★★★★☆
Nauczyciele w większości luźni, da się dogadać, w sklepiku spoko jedzenie , minus za to ze od momentu pandemii zamykają już szkole na przerwy i nie można wyjść , i niestety nauczyciel musi sprowadzić cie po lekcji abyś mógł wyjść ze szkoły, przez to wszystko idzie 2 razy wolniej i jest to bezsensu, ale uważam ze fajnie było tu spędzić 4 lata I cofnelabym się w czasie
-
Wojtek Lis ★★★★☆
Zupełnie dobra szkoła, w każdym razie lepsza niż wile innych w Warszawie. Te fatalne opinie pochodzą zapewne w większości od leniwych i może sfrustrowanych dzieciaków. Jak się komuś kompletnie nie chce uczyć albo jak jest się po prostu urodzonym matołem, który powinien chodzić najwyżej do zawodówki, nie pomoże żadna szkoła...
-
Nikt Ważny ★☆☆☆☆
Witam uczęszczałem do tej szkoły 4 lata i jedyną rzeczą jaką stąd wyniosłem to problemy psychiczne i depresja. Traktowanie uczniów jak zwierzęta i celowe poniżanie ich które nie wiem czy ma na celu podbudowanie ego nauczycieli czy wyrzucenia swoich prywatnych problemów. Nauczyciele nie mają w sobie profesjonalizmu dyrekcja szkoły jest niekompetentna i posadę jaką zajmuje dyrektor dostał prawdopodobnie za znajomość z burmistrzem. 3/4 uczniów dziwi się jak taka osoba może zajmować posadę dyrektora szkoły z tak niepedagogicznym podejściem. Wiadomo są pojedyncze przypadki nauczycieli z dobrym podejściem do uczniów, nietraktowanie ich jak gorszych. Generalnie nie polecam szkoły i radzę każdemu omijać ją szerokim łukiem. Nie pozdrawiam.
-
AnetaAdam Chmielewscy ★☆☆☆☆
Kiedyś Liceum Handlowe Wychowawca Prof.Magnuska Matematyk Bożym Dzięki Wam wyrzucili mnie ze szkoły Ciekaw jestem co u Was
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Technikum Ekonomiczne nr 5?
Technikum Ekonomiczne nr 5 znajduje się przy 22/28, Stefana Żeromskiego, 01-831 Warszawa, Polska
Jaki jest numer telefonu do Technikum Ekonomiczne nr 5?
Można skontaktować się z Technikum Ekonomiczne nr 5 pod numerem +48 228 343 264
Jak można dotrzeć do Technikum Ekonomiczne nr 5?
Do Technikum Ekonomiczne nr 5 można dotrzeć, korzystając z poniższego linku