Opinie

  1. Jafik ★☆☆☆☆

    Tragedia, pierwszaki zmieniajcie ta szkole póki jeszcze możecie bo potem pożałujecie ze zostaliście tu

  2. Vhssjj ★☆☆☆☆

    Tragiczna szkoła uczę się tu od 2022, rok temu zrobili ze do toalet na lekcjach się wchodzi tylko z kluczykiem który trzeba brac w sekretariacie, chwila po dzwonku toalety odrazu są zamykane, hala sportowa? Jeden wielki żart, to raczej wygląda jak kurnik a nie jak hala sportowa i to nie przesadzam. Nauczyciele 50/50 niektórzy spoko inni nie do zniesienia. Dyrektor jeździ se mustangiem a zrobic normalną hale sportową nie ma kasy. Nie polecam

  3. Kasia Nowak-Brojek ★★★★★

    Nauczyciele na wysokim poziomie nauczania,sympatyczni, młodzież może się dogadać z nauczycielem. Dyrekcja,pedagog zawsze można na nich liczyć, pomagają. Polecam tą szkołę.

  1. Yeost ★☆☆☆☆

    Uczęszczam do tej szkoły od września 2024. Pierwsze wrażenia już sprawiły niechęć. Nauczyciele, metoda nauczania i rozwiązywanie problemów. Niektórzy nauczyciele są naprawdę super np. Pan Krzystof którego serdecznie pozdrawiam, ale inni walą farmazony. Nie da inaczej się tego ująć. Przez to, że lecą farmazony od nauczycieli w stronę każdego, dużo osób ma problemy z frekwencja i zachowaniem. Nie dopuszczanie do popraw, nie dawanie możliwości zdania. Tragedia, nikomu nie polecam

  2. Stuartqv ★★★★★

    Gdy ukończę tą szkołę zostanę najbardziej ekonomicznym menelem w okolicy.

  3. Piotr Tarnas ★★★★★

    Świetna szkoła, wykwalifikowani nauczyciele wszystko piękne po remoncie

  1. Natalia Przybylska ★★★★☆

    Nauczyciele w większości luźni, da się dogadać, w sklepiku spoko jedzenie , minus za to ze od momentu pandemii zamykają już szkole na przerwy i nie można wyjść , i niestety nauczyciel musi sprowadzić cie po lekcji abyś mógł wyjść ze szkoły, przez to wszystko idzie 2 razy wolniej i jest to bezsensu, ale uważam ze fajnie było tu spędzić 4 lata I cofnelabym się w czasie

  2. Wojtek Lis ★★★★☆

    Zupełnie dobra szkoła, w każdym razie lepsza niż wile innych w Warszawie. Te fatalne opinie pochodzą zapewne w większości od leniwych i może sfrustrowanych dzieciaków. Jak się komuś kompletnie nie chce uczyć albo jak jest się po prostu urodzonym matołem, który powinien chodzić najwyżej do zawodówki, nie pomoże żadna szkoła...

  3. Nikt Ważny ★☆☆☆☆

    Witam uczęszczałem do tej szkoły 4 lata i jedyną rzeczą jaką stąd wyniosłem to problemy psychiczne i depresja. Traktowanie uczniów jak zwierzęta i celowe poniżanie ich które nie wiem czy ma na celu podbudowanie ego nauczycieli czy wyrzucenia swoich prywatnych problemów. Nauczyciele nie mają w sobie profesjonalizmu dyrekcja szkoły jest niekompetentna i posadę jaką zajmuje dyrektor dostał prawdopodobnie za znajomość z burmistrzem. 3/4 uczniów dziwi się jak taka osoba może zajmować posadę dyrektora szkoły z tak niepedagogicznym podejściem. Wiadomo są pojedyncze przypadki nauczycieli z dobrym podejściem do uczniów, nietraktowanie ich jak gorszych. Generalnie nie polecam szkoły i radzę każdemu omijać ją szerokim łukiem. Nie pozdrawiam.

  1. AnetaAdam Chmielewscy ★☆☆☆☆

    Kiedyś Liceum Handlowe Wychowawca Prof.Magnuska Matematyk Bożym Dzięki Wam wyrzucili mnie ze szkoły Ciekaw jestem co u Was

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Technikum Ekonomiczne nr 5?

Technikum Ekonomiczne nr 5 znajduje się przy 22/28, Stefana Żeromskiego, 01-831 Warszawa, Polska

Jaki jest numer telefonu do Technikum Ekonomiczne nr 5?

Można skontaktować się z Technikum Ekonomiczne nr 5 pod numerem +48 228 343 264

Jak można dotrzeć do Technikum Ekonomiczne nr 5?

Do Technikum Ekonomiczne nr 5 można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements