Opinie

  1. Beata Obierek ★★★★★

    Jesteśmy bardzo zadowoleni. Meble które zamówiliśmy spełniają nasze oczekiwania. Realizacja w krótszym czasie niż było zakładane a obsługa w salonie kompetentna i sympatyczna.

  2. Edyta Wójcik ★★★★★

    Kupiłam fotel rozkładany i jestem bardzo zadowolona zarówno z jakości produktu jak i obsługi. Pani w sklepie jest przesympatyczna i kompetentna. Doradziła z wyborem odpowiedniego modelu i materiału a wszystko w przemiłej atmosferze ☺️. Wybrałam dostawę do innego, bliżej położonego salonu Olimp - wszystko przebiegło naprawdę bardzo sprawnie. Zdecydowanie polecam sklep!

  3. Małgorzata K ★★★★★

    Zakup przebiegał w miłej atmosferze Pani profesjonalnie opisała mebel .Termin został uzgodniony i miłej rozczarowanie przyjechał mebel miesiąc wcześniej Super.Dostawa mebla nie budziła zastrzeżeń wręcz bardzo pomocni Panowie.Jestem zadowolona i polecam sklep.

  1. Bartłomiej Żabicki ★☆☆☆☆

    Zakup mebla modułowego Loggia w salonie OLIMP okazał się ogromnym rozczarowaniem. Zestaw, który miał być konfigurowalny, został dostarczony z trwale zamontowanymi boczkami, przez co utracił cechę modułowości – główną zaletę tego systemu. Sprzedawca w żaden sposób nie wyjaśnił zasad oznaczeń (lewa/prawa strona), a w dokumentach brak jest jakiejkolwiek informacji o montażu boczków na stałe. Obsługa posprzedażowa niestety na bardzo niskim poziomie – brak rzetelnych wyjaśnień, zmienność stanowiska, powtarzanie w kółko jednej wersji i brak realnej chęci rozwiązania problemu. Mebel kosztował prawie 10 tys. zł, a jako klient czuję się wprowadzony w błąd i pozostawiony sam sobie. Zdecydowanie nie polecam tego salonu – brak profesjonalizmu i odpowiedzialności za sprzedany towar . Bardzo żałuje tego zakupu i została mi tylko droga formalna. Sposób działania salonu to nie ja to koleżanka, a to nie ja to kierowniczka...., ehhhh średniowiecze wiocha i PRL. Jeśli to czytasz dobrze Ci. Radzę - UNIKAJ TEGO KONKRETNEGO SALONU ze względu na personel....

  2. Marcin Wiszniewski ★★★★★

    Bardzo miła i pomocna obsługa. Pomagają w doborze mebli jak nikt☺️znają się bardzo dobrze i potrafią doradzić. Od samego wejścia do sklepu obsługa uśmiechnięta. Polecam salon bardzo. Jeżeli szukasz wykwalifikowanych ludzi, którzy znają się na tym co robią i chcesz być zaopiekowany od samego początku do samego końca to właśnie miejsce dla Ciebie.

  3. Natalia Krystianiak ★★★★★

    Bardzo polecam salon! Duży wybór i fachowe doradztwo! Meble prezentują się w domu fantastycznie, pan Maciej dobrał nam świetną tkaninę do kanapy, która świetnie się sprawdza.

  1. Małgorzata Mosińska ★★★★★

    Polecam zakupy w tym sklepie. Profesjonalna jest złaszcza obsługa!

  2. Pal Mar ★★★★★

    Pełen profesjonalizm! Jestem bardzo zadowolona z zakupu.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Salon Meblowy Olimp Meble Grodzisk Mazowiecki?

Salon Meblowy Olimp Meble Grodzisk Mazowiecki znajduje się przy Generała Leopolda Okulickiego 15, 05-825 Grodzisk Mazowiecki, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Salon Meblowy Olimp Meble Grodzisk Mazowiecki?

Można skontaktować się z Salon Meblowy Olimp Meble Grodzisk Mazowiecki pod numerem +48 578 144 166

Jak można dotrzeć do Salon Meblowy Olimp Meble Grodzisk Mazowiecki?

Do Salon Meblowy Olimp Meble Grodzisk Mazowiecki można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements