Opinie

  1. Dariusz Wójcicki ★☆☆☆☆

    Zakupy w Media Expert to porażka ! Zakupiony w grudniu 2025 r Karcher K5 przez internet kurier zostawił pod drzwiami nie dzwonił ani dzwonkiem, domofonem na telefon który był podany na paczce też nie. Paczkę z towarem znalazłem pod drzwiami po kilku godzinach od dostawy! (ciekawe co by było jak by ktoś ukradł ?) Po rozpakowaniu okazało się że obudowa Karchera jest popękana i ma wyłamany plastik na dole podstawy. Dzwoniłem kilku krotnie w tej sprawie na infolinię z reklamacją nikt z osób tam siedzących nie wie po co tam jest i co ma zrobić za każdym razem odbiera kto inny i nie wie co w sprawie i o co chodzi do końca - żenada ! Jak ustaliłem opiekunem sprawy jest Pani Karolina R. która to w rozmowie telefonicznej oświadczyła że może mi wymienić Karcher na inny lub mogę odstąpić od umowy jak nie będzie innego modelu spełniającego wymagania tego sprzętu. Z tą panią ustaliłem odbiór uszkodzonego sprzętu ich kurierem którego mieli wysłać według ustaleń odbiór był zaplanowany na konkretny dzień - oczywiście kuriera nie było i nikt nie wie dla czego jak się potem dowiedziałem telefonicznie dzwoniąc na infolinię ! Sprawa nadal nie załatwiona od 2 tygodni ! Jeden wielki bałagan tam, dno i porażka. Nadal czekam na rozwiązanie tej sprawy. Dla tego nie polecam tam żadnych zakupów w tym sklepie, tym bardziej przez internet bo potem przychodzi uszkodzony towar, obsługa na infolinię nie kompetentna nie wiesz co zrobić i kto ma tą sprawę załatwić jak należy. Nie kupować tam nic bo nie warto potem więcej problemów i nerwów z tym niż to wszystko jest warte. Problem z kontaktem, problem z wymianą problem z ustaleniem na jakim etapie jest reklamacji i czy w ogóle coś jest robione z tym problem nawet mają z odebraniem uszkodzonego towaru sami od klienta swoim kurierem co już jest mistrzostwem świata !!! Polecam oszczędzić sobie nerwy i zrobić zakupy gdzie indziej a Media Expert omijać z daleka bo to jedyny sklep gdzie coś takiego mnie spotkało !!!

  2. KACPR EZ ★★★★★

    Telewizor TCL zakupiony w tym sklepie to świetny sprzęt! Obsługa również miła i pomocna. Sklep dobrze wyposażony i warty. Telewizor również polecam! #tclzwrot

  3. Szymon Krzyżanowski-Książek ★☆☆☆☆

    Zakup online – całkowite rozczarowanie obsługą w salonie Media Expert. Przy próbie zwrotu w ramach ustawowego odstąpienia od umowy sklep odmówił przyjęcia towaru z powodu braku opakowania, choć prawo tego nie wymaga. Menedżer oraz pracownik zachowywali się nieprofesjonalnie i próbowali przerzucić na mnie koszty odesłania paczki. Dopiero po długiej dyskusji wygenerowano darmową etykietę. Sprawa została zgłoszona do Rzecznika Konsumentów i UOKiK. Nie polecam tego salonu ze względu na traktowanie klienta i brak znajomości podstawowych praw konsumenckich.

  1. Lidia ★☆☆☆☆

    Sklep tragedia, nie polecam, obsługa tragedia. Ostatnio chciałam oddać sprzęt zamówiony przez internet(jak informują 14 jest na odstąpienie od umowy bez podania przyczyny), Niestety poinformowano mnie że nie przyjmą sprzetu moge sobie go odesłać paczkomatem mimo ze na stronie jest informacja że: przynieś sprzet do dowolnego sklepu media expert. Obsługa nie wie co ma robić nie doinformowana, wysoki Pan który nagle włączył sie do rozmowy (bez informacji kim jest, bez ubioru firmowego) zaczął mi tłumaczyć ze na stronie jest błędna informacją że moge przynieść sprzęt do sklepu i ze oni są innym sklepem spółką itd masakra. Udałam sie do innego sklepu media expert gdzie bez problemu przyjęli sprzęt a pieniądze oddali w gotówce na miejscu. Proszę sie uczyć tak funkcjonują sklepy w Europie w XXI wieku. Mimo, że mam blisko nic w tym sklepie już nie kupię i każdemu odradzam.

  2. Mateusz 888 ★☆☆☆☆

    Obsługa uprzejma , ale kierownik sklepu strasy człowiek, mało tego niechciał wystawić faktury duplikatu , mało tego mówią mówia 14 dni na oddanie towaru a gdy przyszło do oddania odmówili . Szok Całe szczęście w Otwocku i w Garwolinie w MEDIA Expert powiedzieli że przyjmą zpowrotem i kase oddali. Powinni oddawać piniędze za podróż a przede wszystkim za stracony czas

  3. lukasz l ★★★★☆

    Spoko sklepik,tylko na niektore rzeczy trzeba poczekac dluzej niz deklaruja. Ogolnie polecam

  1. Edyta Hałacz ★☆☆☆☆

    Rozczarowani. Nie kupujcie w sklepach stacjonarnych bo nie będziecie mogli zwrócić towaru!!! Zakup żelazka w sklepie stacjonarnym 2 mają chciałam zwrócić ponieważ zdecydowałam się jednak na zakup stacji parowej za kwotę 4 razy wyższą no i usłyszałam że nie mogę zwrócić towaru zakupionego stacjonarnie. Nie polecam zakupów w tej sieci. ŻENADA

  2. Majucha Bartoszuk ★☆☆☆☆

    Bylam tylko zapytac sie o telefon na raty, pani bardzo niemila, nie chciala mi powoedziec szczegołów, powiedziala że ona nie wie czy mi ktos to da ma raty, nie wiedzac nawet ile mam lat, nie powiedziala czy jest kolor ktory chcialam kazala podejsc do innego pracownika. Nie polecam

  3. M J ★☆☆☆☆

    Dno usługa chciałem kupić odkurzacz to odrazu 2 pracowników wyskoczyło na mnir nie włączać żeby powiedzieli grzecznie a nie po chamsku bo nie będziemy sprzątać Bo u nich się nie włącza odkurzaczy Jak mam kupić jak mam nie włączyć czy jest głośny wy testować wagę co potrafią to zwracać uwagę dno usługa Kupuje samochód to jadę się przejechać a pracownicy chyba w ciemno kupują

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Media Expert?

Media Expert znajduje się przy Warszawska 63A, 05-300 Mińsk Mazowiecki, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Media Expert?

Można skontaktować się z Media Expert pod numerem +48 728 983 237

Jak można dotrzeć do Media Expert?

Do Media Expert można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements