Opinie

  1. Polcixx x ★☆☆☆☆

    Byłam robić zdjęcie do legitymacji studenckiej już ponad rok temu. Zdjęcie robił mi jakiś młody chłopak niestety kompletnie nie spytał sie mnie czy zdjęcie mi sie podoba a wyszłam na nim bardzo źle. Totalnie nieprofesjonalne i lekceważące podejście do klienta.Nie polecam

  2. Patrycja ★★★★★

    Wspaniała atmosfera i pełen profesjonalizm. Pani właścicielka ma ogromną kreatywność, a pan Paweł doskonale wykonuje zdjęcia wobec oczekiwań klienta. Obydwoje doskonale znają się na swojej pracy. Zdjęcia wyszły piękne. Gorąco polecam!

  3. k r ★★★★★

    Zdjęcie do paszportu/dowodu. Porównując z poprzednim, które robione było w innym miejscu to moim zdaniem nowe wygląda lepiej. Nie wiem czy to zasługa Pani fotograf, sprzętu, jaśniejszego pomieszczenia czy czegoś jeszcze ale twarz nie jest tak naświetlona, nie błyszczy się. Fotografia jest lepszej jakości i wygląda profesjonalnie.

  1. Bartosz Pawlak ★★★★★

    Bardzo miła i pomocna obsługa. Super atmosfera, zdjęcia wyszły cudownie. Zdecydowanie najlepszy zakład, w którym byłem Polecam

  2. Blazej Melon ★★★★★

    Bardzo polecam ten zakład. Profesjonalna obsługa. Super podejście do klienta. Staranne wykonywanie zdjęć. Najlepszy zakład w okolicy.

  3. Agnieszka Rutecka ★★★★★

    Profesjonalne podejście, miła obsługa, lata doświadczenia, polecam

  1. Krzysztof G ★★★★★

    Porządny, trzymający się tradycji fotograf, nie rozumiem tych negatywnych komentarzy, chodzę do Pani Marceli od małego i nigdy się nie zawiodłem, Pan Paweł też jest jak najbardziej okej

  2. Wiktoria Kuran ★☆☆☆☆

    Masakra, nie polecam. Przyszłam zrobić zdjęcie do paszportu, Pani zrobiła dwa. Zapytałam się czy możemy zrobić jeszcze, bo były nieładne, odpowiedziała, że to tylko do dokumentów i myślała, że przywyknie do wybrzydzania klientów ale jej sie nie udało przez tyle lat. Później zapytalam czy do paszportu robi się zdjęcia bez widocznych uszu to się oburzyła, że to ona jest fotografem i co ja myśle, że pierwszy dzień tu pracuje. Dodała żebym nie zadawała głupich pytań, bo to irytujące. Nakazała mi usiąść i czekać. Zero szacunku do klienta, omijać szerokim łukiem, konkurencja o niebo milsza!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Foto KBMGP. Kodak Express?

Foto KBMGP. Kodak Express znajduje się przy 11 Listopada 1A, 05-825 Grodzisk Mazowiecki, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Foto KBMGP. Kodak Express?

Można skontaktować się z Foto KBMGP. Kodak Express pod numerem +48 227 243 534

Jak można dotrzeć do Foto KBMGP. Kodak Express?

Do Foto KBMGP. Kodak Express można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements