Przyszłam z narzeczonym w celu wybrania obrączek. Niestety przez 10 minut nikt nie podszedł do nas, pomimo że w salonie było 6 osób z obsługi. Panie były zajęte rozmowami między sobą. W salonie w tym czasie nie było innych klientów. Zdecydowanie nie polecam.
Zdjęcia
Opinie
-
Hanna Czerwińska ★☆☆☆☆
-
Anna Różańska-Walędziak ★☆☆☆☆
Fatalna obsługa. Weszłam do salonu planując zakup złotego pierścionka, przez 10 minut nie podszedł nikt z 4-osobowej obsługi, mimo że dwie osoby były wolne. Nikt nie odpowiedział na “dzień dobry”. Odradzam. Zdecydowanie odradzam salon.
-
Edyta Oleksy ★☆☆☆☆
Niestety, to że to miejsce świeci pustkami nie jest przypadkowe. Obsługa nie jest w ogóle zainteresowana klientem, bardziej oparciem się o ladę i rozmowami. Może pasowałoby to przemyśleć, bo konkurencja która jest dość spora w Galerii Mokotów, zostawia Państwa daleko w tyle jeżeli chodzi o obsługę klienta.
-
Ewa Kalinowska ★☆☆☆☆
Nie polecam, w dniu 30/08 godz ok 18:30-19:00 chciałam zakupić kolczyki dla córki, w salonie 3 pracowników prowadzących między sobą konwersację, nawet jak zwróciłam się do pracowników to nikt nie podszedł, szkoda.
-
Wolfering1945 ★★★★★
Zakupiłem zegarek marki Tissot. Czekałem w kolejce ponad 30 min czekając na klienta, potem zegarek przymierzyłem, założyłem konto lojalnościowe i kupiłem. Na pochwałę zasługuje napewno mile podejście sprzedawcy, jego grzeczność. Nie wiem czy prędkość zakupu wpłynęła jednak na fakt iż zegarek z chronografem został wydany bez ustawionej godziny, daty i wspomnianego chronografu. Wiem, ze gdybym to zauważył i poprosil, konsultant napewno spełnił by moja prośbę choć wydaje mi się, ze poprawne ustawienie powinno być standardem. Mimo całej sytuacji, mam zegarek który chciałem i jestem zadowolony z zakupu.
-
Mariusz B ★☆☆☆☆
Jakbym mogł dać -5 gwizdek to bym dał. Tak bardzo nieprofesjonalnego zespołu obsługi jeszcze w żadnym punkcie nie spotkałem. Wchodząc z mama byłem zdziwimy czemu nie ma żadnego klienta po kilku chwilach zdałem sobie sprawę czym jest to spowodowane. W salonie chyba 5 osób. Jedna oparta leży na witrynie, 3 inne podpierają ściany tylko jedna coś poprawia. Byłem kilka minut nikt nawet nie zapytał czy może w jakikolwiek sposób pomóc. Rozumiem, że też mogę poprosić personel sklepu o pomoc, ale to nie powinno wyglądać w takim punkcie w taki sposób. Ktoś powinien załogę wysłać na jakieś szkolenie z Customer Firs. Poszedłem do konkurencji i spotkałem się z zupełnie innym podejściem. Udało się kupić prezent z okazji dnia Mamy!
-
Mariola Fi ★☆☆☆☆
Miałam wrażenie ,że Pani chce mi sprzedać jak najdroższy produkt choc zaznaczylam ze moj budżet to max 1000 zl . W tej cenie zobaczyłam jedynie dwie propozycje . Nie wrócę tam więcej
-
Michał Adamek ★★☆☆☆
W sobotę salon jest czynny od 10:00, a nie od 9:00, ale to przecież można jeszcze sobie sprawdzić na stronie www, bo przecież godzina czekania to nic takiego :) No i oczywiście klient bez garnituru to gorsza kategoria… Dwie gwiazdki na zachętę.
-
Monika Izdebska ★★★★★
Przemiła obsługa a przede wszystkim p. Małgorzata. Jestem bardzo zadowolona z naszyjnika, cały czas jak nowy
-
Agnieszka Józwowska ★★★★★
Chciałabym bardzo polecić w salonie KRUK do obsługi klienta kierownika salonu Pania Agnieszkę. Pani kierownik salonu jest osoba, ktora dba o dobro klienta. Jest to odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku pracy. Pracownik salonu, który stawia rzeczy możliwe nad niemożliwe mimo odległości miedzy salonami w Polsce.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres W.KRUK?
W.KRUK znajduje się przy Wołoska 12, 02-675 Warszawa, Polska
Jaki jest numer telefonu do W.KRUK?
Można skontaktować się z W.KRUK pod numerem +48 661 980 569
Jak można dotrzeć do W.KRUK?
Do W.KRUK można dotrzeć, korzystając z poniższego linku