Opinie

  1. Marta M ★★★★★

    Jestem naprawdę pod wrażeniem pięknej biżuterii jak i obsługi. Mimo późniejszej wysyłki (co było wyjątkową sytuacją) firma od razu się zreflektowała, co mnie bardzo zaskoczyło. Widać, że naszyjnik z zawieszką był ręcznie robiony, zawieszka Malinka sama w sobie jest wyjątkowa - trafiony prezent. Na pewno jeszcze dokonam kolejnego zakupu. Pozdrawiam

  2. Kateryna ★★★★★

    Piękna delikatna biżuteria, bardzo mi się podoba biały błysk srebra. Niby dość prosta i delikatna a wygląda fajnie. Mam już sporo kawalków zakupionych w tym sklepie i noszę z radością.

  3. Anna Bielecka ★★★★★

    Piękna i trwała biżuteria. Kupuje od jakiegoś czasu w tym sklepie i zawsze jest najlepsza jakość. Nawet z naprawami nie ma problemu a wszystko jest załatwiane w tempie ekspresowym ❤️

  1. Magdalena Magdalena ★★★★★

    Z całego serca polecam ten sklep. Nie tylko ze względu na piękną biżuterię, ale też na wspaniałe osoby, które prowadzą tą markę. Przez własny błąd zamówiłam zły rozmiar bransoletki, była ona zamawiana na prezent więc potrzebowałam rozwiązać problem jak najszybciej. Dziewczyny w ekspresowym tempie powiedziały mi co zrobić, żebym dostała dobry rozmiar na czas i faktycznie w kilka dni miałam już dobrą bransoletkę. Biżuteria jest przepiękna, więc jeszcze raz dziękuję Dziewczyny!

  2. Joanna Byrt ★★★★★

    Piękna, estetyczna, trwała biżuteria, która sprawia, że czujesz się wyjątkowo. Właścicielka - piękny i dobry człowiek, zaangażowana w swoją pracę na 100%. Wszystkie elementy brandingu i komunikacji dopracowane i zapięte na ostatni guzik. Opakowanie, papier, małe naklejki gwiazdeczki, różowe pudełeczko. Czuję się jakby była Gwiazdka za każdym razem jak przychodzi zamówiona biżuteria z Animal Kingdom. Bardzo dobra i responsywna obsługa klienta. Zamówienia zawsze na czas.

  3. Jasmina K ★★★★★

    Biżuteria przepiękna, wykonanie klasa sama w sobie plus samo zapakowanie zamowienia pokazuje dbałość o klienta.

  1. Joanna Traczyk ★★★★★

    Piękna biżuteria, pięknie zapakowana z dbałością o każdy szczegół i świetna obsługa klienta :) polecam :)

  2. Patrycja Grzybowska ★★★★★

    Piękna i subtelna biżuteria. Unikatowe projekt. Polecam wszystkim miłośniczkom biżuterii.

  3. Aleksandra Bałdys ★★★★★

    Cudowna marka, za którą stoją ludzie o niezwykłym i rzadko spotykanym dziś cieple i wrażliwości. Piękne projekty, bardzo oryginalne i dopracowane. Biżuteria przykuwa oko i zwraca na siebie uwagę, mimo niezwykłej delikatności i eteryczności. Kolczyki z Animalkingdom towarzyszyły mi na moim ślubie, a na specjalne zamówienie, zrealizowane w ekspresowym tempie, wykonane zostały dla nas również obrączki. Są unikatowe, niezwykle wygodne i były absolutnym strzałem w 10, a całe zamówienie zostało zrealizowane bez problemów na odległość, bez wizyty w butiku! Obsługa klienta na 5+, kontakt z właścicielką, Panią Dorotą niezwykle miły. Niesamowita dbałość o spójność marki i detale na każdym etapie - od biżuterii, przez opakowania aż po karton wysyłkowy. Polecam, polecam, polecam! Fantastyczna, polska marka!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres ANIMALKINGDOM?

ANIMALKINGDOM znajduje się przy Piotrkowska 147, Śródmieście, 90-440 Łódź, Łódzkie, Polska

Jaki jest numer telefonu do ANIMALKINGDOM?

Można skontaktować się z ANIMALKINGDOM pod numerem +48 797 375 588

Jak można dotrzeć do ANIMALKINGDOM?

Do ANIMALKINGDOM można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements