Opinie

  1. Marc Red ★★★★★

    Historia stara ale na pewno ja mechanik pamięta uwaga mechanik puszcza przy klientach głośne Bąki i nic się z tego nie robi. Poza tym podczas jazdy testowej takiego Bąka głośnego i śmierdzącego wydalił p.slawek z siebie że zzielenialam. Musiałam cały dzień wietrzyć auto w dodatku na tylnim siedzenia na zaiutrz znalazłam duża kupę na tylniej kanapie zadzwoniłam do p.slawka z pytaniem co ona tam robi naco usłyszałam odpowiedź że kot spał całą noc w jej aucie i widocznie zostawił to podobnie . Poza tym robotę wykonał dobrze i terminowo za rozsądne pieniądze poza tym incydentem wszystko ok

  2. Maciej Piersa ★★★★★

    Mechanik przyjął mnie w sobotę po godzinach pracy, profesjonalnie podszedł do naprawy a wszystkie dodatkowe wychodzące w trakcie naprawy uzgadniał. Wszystko sprawnie i szybko. Polecam

  3. Aneta Wentyl ★☆☆☆☆

    Mechanik naciąga na pieniądze, kilka razy przekładał termin odbioru, przy odbiorze czekaliśmy jeszcze 2 godziny aż skończy swoją pracę. Na własną rękę wykonał kilka dodatkowych zmian i kazał sobie za to zapłacić-jakiś żart, najlepiej omijać szerokim łukiem. Naprawa koszt 500 zł zamieniła się na 1500 zł

  1. War Thunder ★★★☆☆

    Może i pan zna się na swojej dziedzinie i dobrze naprawia auta, natomiast jest bardzo nieprofesjonalny. Umawia się na odbiór samochodu, po czym człowiek pojawia się po samochód i okazuje się ze pan nie raczył poinformować o tym, że robota jest nieskończona. Umawia się na inny termin i sytuacja powtarza się. Oprócz tego umówił się na określony koszt naprawy, kilkukrotnie upewnialiśmy się czy na pewno cena będzie taka a nie inna, po czym przy odbiorze pan oznajmił ze koszt jest zdecydowanie wyższy.

  2. Piotr Borowski ★★★★★

    Przyjechałem do warsztatu, ponieważ wulkanizator nie poradził sobie z odkręceniem śrub zabezpieczających przed kradzieżą kół (specjalną nakładkę próbował odkręcić używając pneumata i się wyrobiła). Mimo soboty i dużej ilości zajęć mechanik podjął się ich odkręcenia. Wymagane było przyspawanie dodatkowych śrub.Zostało to zrobione dokładnie, tak, że nie ucierpiały felgi. Na koniec jeszcze wymienił opony na letnie i wyważył koła. Cena odpowiednia za wykonaną robotę. Zdecydowanie polecam!

  3. Sławek ★☆☆☆☆

    Bardzo nie polecam ponieważ: mechanik zażądał za holowanie na lince (6.5 km) i sprawdzenie, czemu auto nie odpala 600 zł, po dwóch tygodniach oddał auto w takim stanie jak na zdjęciach, po miesiącu oddał auto już ze skręconą pokrywą silnika, zarysowanym błotnikiem. Koszt naprawy silnika u innego mechanika to 400 zł i auto jeździ. Oceń sam czy warto tam oddać auto.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Mechanik Wołomin - Auto Klinika?

Mechanik Wołomin - Auto Klinika znajduje się przy Juliusza Słowackiego 28, 05-200 Wołomin, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Mechanik Wołomin - Auto Klinika?

Można skontaktować się z Mechanik Wołomin - Auto Klinika pod numerem +48 607 074 686

Jak można dotrzeć do Mechanik Wołomin - Auto Klinika?

Do Mechanik Wołomin - Auto Klinika można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements