Opinie

  1. Adr ★★★★★

    Opinie wystawiam po kilku latach korzystania z pomocy pracowników tego serwisu. Naprawy w naszym aucie były wykonywane szybko i skutecznie. Mam szczere zaufanie do rzetelności i uczciwości specjalistów. Panowie pomogli nam nie tylko przy rzeczach eksploatacyjnych ale i jednej lub dwóch sytuacjach awaryjnych. Specjalistą nie jestem, jednak nigdy nie miałem zastrzeżeń do wykonanych napraw. Ceny usług są na przyzwoitym poziomie a o większych kosztach uprzedzają przed wykonaniem naprawy. Polecam.

  2. Lucas Jacobs ★★★★★

    Warsztat p. Tomasza tworzy klasę samą w sobie. Serdecznie polecam!

  3. Janusz Konderla ★★★★★

    Bardzo wporzadeczku warsztat,,, mechenik oderwał się od swojej roboty, żeby mi pomóc przy aucie,,, naprawa była szybka i w rozsądnych pieniądzach,, naprawa polegała na wymianie przewodu odprowadzajacego płyn od chłodnicy ,,,bo gryzonie przegryzły;)

  1. Jakub Cygan ★★★★★

    Od 11 lat serwisuje swój samochód w AutoGrey'u i jestem w pełni usatysfakcjonowany ze sposobu w jaki dotychczas byłem obsługiwany. Poleciłem go wielu znajomym i oni także podzielają moja opinię. Oprócz fachowości ważne jest też zaufanie na jaki ten warsztat zasługuje - takie jest moje wieloletnie doświadczenie. W dzisiejszych czasach to wielka zaleta.

  2. Anna Ka ★★★★★

    Jeden z nielicznych już warsztatów, gdzie nie naciągają na koszty, jeśli trzeba coś zrobić to jest zrobione, jeśli zauważą, że jeszcze coś można naprawić, to informują o stopniu zużycia. Uczciwe ceny.

  3. Andrzej Żurkowski ★★★★★

    Od jakiegoś czasu serwisuje w autogrey dwa samochody. Personel zawsze pomocny świetny kontakt zanim zaczną jakąkolwiek naprawę telefonicznie informują jaki będzie koszt części razem z naprawą co jest ogromnym plusem jak to że zawsze dzwonią że samochód jest gotowy do odbioru. Największy plus życzliwość tego warsztatu mimo późnej godziny w piątek przyjęli mnie i błyskawicznie naprawili problem. Jak najbardziej polecam

  1. Piotr Wawryło ★★★★★

    Bardzo uczciwy i rzetelny warsztat. Ostania naprawa to wymiana uszczelki pod głowicą silnika. Naprawa w rozsądnej cenie. Serwisuję auto od kilku lat i jestem bardzo zadowolony. Naprawy klimatyzacji, zabezpieczenie antykorozyjne, montaż kamery cofania. Bardzo miły właściciel i fachowa obsługa mechaników. Polecam warsztat moim znajomym z pewnością że będą zadowoleni.

  2. Piort N ★★★☆☆

    Serwisowałem tam dwa auta przez kilka lat. Niestety poziom usług w mojej opinii się pogorszył. Przy ostatniej wymianie sprzęgła oddałem sprawne auto, a po wymianie auto nie nadawało się do jeżdżenia. Panowie poprawiali raz, potem drugi, żeby za trzecim powiedzieć, że trzeba wymienić jeszcze wysprzęglik i dopłacić niemałą kwotę. Podkreślam - przed oddaniem wszystko było sprawne i jeżdżące... Przy okazji naprawy auta taty termin oddania przekładali kilka razy... Na dzień dzisiejszy nie polecam, a szkoda, bo warsztat kiedyś uznawałem za godny zaufania

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres AutoGrey serwis samochodowy?

AutoGrey serwis samochodowy znajduje się przy Mrówcza 214, 04-697 Warszawa, Polska

Jaki jest numer telefonu do AutoGrey serwis samochodowy?

Można skontaktować się z AutoGrey serwis samochodowy pod numerem +48 511 117 018

Jak można dotrzeć do AutoGrey serwis samochodowy?

Do AutoGrey serwis samochodowy można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements