Przyjechał do czyszczenia pralki-pralka plamila na ubraniach. Naprowadzony został że są to tłuste plamy pewnie z rur elastycznych w okolicy bedna. Po 2 godzinach stwierdził że zrobione,włączył program najdłuższy i wlał 4 litry octu. Na drugi dzień znowu plamy ma ubraniach. Rozebrałem więc cała pralkę ,zdjalem te elastyczne rury między dozownikiem chemii a bębnem oraz za bębnem do pompy i oczywiście były całe w syfie/błocie. Ten Pan nawet ich nie zdjal żeby je wyczyścić. Pierwsze wrażenie po przyjeździe miałem od razu że nie jest to fachowiec,niestety nie myliłem się. Odradzam.
Zdjęcia
Opinie
-
Bartlomiej Byszewski ★☆☆☆☆
-
ED Mi ★★★★★
Pań Jan jest mistrzem. Moją starą pralkę Elektrolux EWT, nienaprawialną ? naprawiał kilka godzin do godz 23, bo bylo sporo problemów, było to kilka miesięcy temu i nadal pracuje! Gorąco polecam. Ale jak zwykle, do tanga trzeba dwojga.
-
Slawek Malinski ★☆☆☆☆
Pan Jan po kontakcie telefonicznym przyjechał do zepsutej lodówki. Po przybyciu odkręcił dwie śrubki i zdjął pokrywe sterownika lodówka zaczęła działać, więc fachowiec stwierdził, że jest ona już naprawiona. Gdy zapytałem o przyczynę wystąpienia awarii fachowiec zaproponował mi wyjście na spacer. Następnie zaczął szukać innej przyczyny i bezpodstawnie poobcinał wsuwki elektryczne. Zamiast wstawić nowe przymocował przewody na stałe. Za usługę pan Jan wziął 100 zł. Po wyjściu fachowca lodówka ponownie przestała działać. Następnego dnia próbowałem skontaktować się z panem Janem lecz nie odbierał ode mnie telefonów, wiec postanowiłem skontaktować się z nim z innego numeru. Gdy tylko odebrał telefon powiedział mi abym dał mu spokój, rozłączył się i ponownie przestał odbierać połączenia. Chciałabym uprzedzić wszystkich przed usługami pana Jana S.
-
Sylwia Bandera ★★★★★
Polecam Pana Jana, super fachowiec, bardzo zaangażowany w swoją pracę. Naprawiał mi piekarnik i pralkę (w różnym czasie), poświęcił dużo czasu na naprawę co tylko jest na jego korzyść że się nie poddaje, urządzenia dodatkowo wyczyścił od środka, co nie każdy by chciał zrobić, bo to dużo czasu dodatkowego. Jest to jeden z niewielu spotkanych przeze mnie fachowców, którzy tak podchodzą do pracy, z takim zaangażowaniem. Najpierw naprawia a dopiero wymienia na nowe tylko te części, które potrzeba, a nie odwrotnie jak to robi większość aby było szybciej. Polecam i jak coś mi się zepsuje to pierwszy telefon wykonam do Pana Jana, bo warto doceniać takich ludzi. Ważne też jest to, że jest baaardzo rozsądny cenowo :) co też jest na duży plus dla mnie jako klienta.
-
Tomasz Z ★☆☆☆☆
Dzwoniłem do Pana w niedzielę zapytać czy naprawia Pan sterowniki pralki. Odpowiedź:TAK. Umówiliśmy się na poniedziałek. Pralkę zdiagnozowałem poprzez Google - przepięcie sterownika z powodu zaprojektowanej przez producenta Whirlpool wady mającej na celu psucie się urządzenia po okresie gwarancji. Pan niestety okazał się wymieniaczem, a nie naprawiaczem (często spotykane dzisiaj u mechaników samochodowych). Za przyjazd i stwierdzenie że pralkę trzeba wymienić na nową wziął 50 pln. Jedyną propozycją była wymiana sterownika na nowy (tyle to umiem zrobić sam - kupić, odpiąć stary i podpiąć nowy) i pomimo, że nowy miałby tą samą wadę producenta i kosztowałby tyle co połowa nowej pralki, Pan i tak nie chciał się tego podjąć twierdząc że zaraz popsuje się coś innego, a być może już jest popsute więcej niż sterownik. Znalazłem kogoś kto naprawia, wysłałem sterownik, za 2 dni wrócił naprawiony (lutowanie elementów lepszej jakości niż producenta poprawiających wadę nie odporności pralki na przepięcia czyli likwidacja zaprojektowanej przez Whirlpool wady). Koszt części to 25 pln, a lutowania 50 pln. W mojej ocenie Pan Jan nie powinien brać pieniędzy jeśli deklaruje, że naprawia sterowniki, a okazuje się że tylko umie je wymieniać na nowe, wtedy nie umawiałbym się i nie tracił czasu. Generalnie to jeśli umiesz odkręcać śrubki i wkładać wtyczkę do kontaktu to poradzisz sobie sam z wymianą sterownika. Youtube pomoże. Nie jestem fachowcem ale wydaje mi się że Pan Jan zajmuje się szacowaniem prawdopodobieństwa popsucia się używanej pralki w porównaniu do zakupu nowej, zamiast zajęciem się sprawdzenia czy elementy powodują zwarcie, wykazują upływność i co dokładnie jest popsute oraz poszerzeniem działalności o naprawę podzespołów. Oczywiście jeśli bym sobie z czymś nie poradził to nie wykluczam w przyszłości skorzystania z usług ponownie, może Pan miał zły dzień. Boli mnie jednak dzisiejsze podejście wymieniania wszystkiego na nowe jak na przykład padnie bateria w telefonie to zamiast wymienić baterię kup nowy telefon. Na obronę fachowca powiem, że okazało się, że pralka pracowała pod gniazdkiem bez uziemienia i pewnie Fachowiec się tego przestraszył, jednak po konsultacji z producentem zestawów naprawczych dowiedziałem się, że nie ma to znaczenia na tą zaprojektowaną przez Whirlpool wadę. Zdalna diagnoza powiodła się tym razem. Pralka działa a jak przestanie to zobowiązuje się zmienić opinię. Minął rok a pralka nadal działa. Fachowiec ma zastrzeżenia, że zdjąłem pokrywkę pralki aby był dostęp do sterownika? przecież nie rozbierałem jej 8 lat póki działała a chciałem żeby szybko sprawdzić i ułatwić pracę fachowcowi. Czyli zostałem oskubany i okłamany przez to że sam zdjąłem pokrywe pralki... Moje zastrzeżenia co do firmy od podzepołów były takie że proponowali standardowy zestaw naprawczy a ja znalazłem szczegółowe zestawienie elementów przedłużające życie tej pralki jeszcze bardziej i zapytałem przed zakupem czy mogą dołożyc ten 1 dodatkowy element i się zgodzili jednak po zakupie go nie wysłali ani później go nie dosłali. Jeśli ktoś mówi jedno a robi drugie to uważam że można uprzedzić innych jak w tym przypadku.
-
Jerzy Drubkowski ★☆☆☆☆
Absolutnie odradzam usługi tego Pana. Brak kompetencji. Przyjechał do pralki - nie zdiagnozował właściwie usterki - spędził kilka godzin - zakładając pseudo obejście układu - zainkasował 300zł. Następnego dnia pralka nadal nie działała. Inny serwisant przyjechał i w pół godziny rozwiązał problem (wymiana grzałki) za połowę ceny. Unikajcie jak ognia.
-
Włodzimierz Strycharz ★★★★★
Praktycznie od kilkunastu lat z usług naprawczych Pana Jana. Jest On w stanie naprawić praktycznie każdy sprzęt domowego użytku. Począwszy od pralki, zamrażarki skrzyniowej, piekarnika, płyty ceramicznej, zmywarki - a skończywszy na takich sprzętach jak mikrofala, opiekacz czy nawet ekspres do kawy. Tak jak to u mnie było. Czasem warto było poczekać dzień, czy dwa na naprawę sprzętu. Gdyż miałem pewność, że Pan Jan solidnie i rzetelnie zabierze się do naprawy zepsutego urządzenia. Z wyjątkową cierpliwością i spokojem podchodzi do naprawianych przez siebie urządzeń. Jakby co, to ja ze swojej strony gorąco polecam, gdyż jest tego wart. Moim
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Naprawa i Serwis Sprzętu AGD - lodówek pralek zamrażarek - Jan Stachyra?
Naprawa i Serwis Sprzętu AGD - lodówek pralek zamrażarek - Jan Stachyra znajduje się przy Gościniec 154, 05-077 Warszawa, Polska
Jaki jest numer telefonu do Naprawa i Serwis Sprzętu AGD - lodówek pralek zamrażarek - Jan Stachyra?
Można skontaktować się z Naprawa i Serwis Sprzętu AGD - lodówek pralek zamrażarek - Jan Stachyra pod numerem +48 500 322 255
Jak można dotrzeć do Naprawa i Serwis Sprzętu AGD - lodówek pralek zamrażarek - Jan Stachyra?
Do Naprawa i Serwis Sprzętu AGD - lodówek pralek zamrażarek - Jan Stachyra można dotrzeć, korzystając z poniższego linku