City Hall to doskonałe miejsce na organizację eventów – przestronne, eleganckie i świetnie wyposażone. Dogodna lokalizacja sprawiają, że to idealny wybór zarówno na biznesowe spotkania, jak i prywatne uroczystości. Nie raz jeszcze wrócimy tutaj. Gorąco polecam!
Zdjęcia
Opinie
-
Анастасія Залужняк ★★★★★
-
Martyna Jankowska ★★★★★
Bardzo polecam City Hall. Sala jest bardzo przestrzenna, z dodatkowymi pomieszczeniami do wykorzystania. Wszystko jest czyste i zadbane, a dzięki dekoracjom, pozornie industrialne wnętrze staje się bardzo ciepłe i przytulne. Tym którzy się wahają, polecam zobaczyć to miejsce na żywo, ponieważ zdjęcia nie oddają tego jak dobrze wygląda. My organizowaliśmy konferencję i warsztaty na 45 osób, choć spokojnie pomieściłoby się dużo większa ilość. Komunikacja z Panią Martą była niesamowicie bezproblemowa, mimo kilku trudności po drodze, Pani Marta była pomocna na każdym kroku organizacji i dzięki jej pomocy byliśmy w stanie dopiąć i zrealizować nasze wydarzenie. Jeżeli będziemy organizować wydarzenie w kolejnym roku, CityHall będzie zdecydowanie naszym miejscem.
-
Karolina ★★★★★
Przyjazny klimat tworzą ludzie a przestrzeń jest wspaniała. Jeżeli szukacie jasnego wysokiego studio z dużymi oknami to miejsce jest idealne. Poza tym jest brama wjazdowa na poziomie studia która ułatwia transport ciężkiego sprzętu. Wysoka cyklorama ok. 7×6m a wszystko zadbane, czyste tuż po remoncie. Idealne miejsce nie tylko na sesję foto ale i wszelkie imprezy, produkcje czy warsztaty.
-
Anna Eysmont ★★★★☆
Nowi właściciele dolozyli szelkich starań aby nasze wesele przebieglo tak jak je sobie wyobrazalismy. Pozostawalismy w stałym kontakcie telefonicznym oraz w trakcie spotkań. Obsługa kelnerska- miła, sympatyczna i pomocna. Pani Menager w trakcie weselea pozostawała czujna i aktywna- cierpliwa, uważana i przede wszystkim otwarta na potrzeby klientów, czyli nas. Jesteśmy pod wrażeniem jej profesjonalizmu. Katering obslugiwala firma Dynioland- było bardzo smacznie. Pan który ochraniał, nasze wesele sprawdził się w 100% (swoją posturą budził rezon, a jednocześnie był kulturalny i miły). Goście weselni mówią, że świetnie sie bawili. Oczywiście było kilka małych niedociągnięć czy rzeczy do lekkiej poprawki (za późno podane piewczywo, czy niedomykajace się drzwi w toalecie). Brak klimatyzacji na naszej imprezie szczególnie nam nie doskwierał, ale rozumiem że w bardziej upalne dni na pewno by się przydała. W sezonie letnim zedydowanie polecam skorzystanie opcji z ogródkiem. Zdecydowanie polecamy sale dla osób, które chcą zrobić nie za duże wesele. Dziękujemy całej ekipie City Hall za trud i pracę.
-
Marcin Anders ★★★★★
Bardzo urokliwe, klimatyczne miejsce położone w dobrej lokalizacji. Organizacja wesela to niełatwy proces, od niedawna są nowi, sympatyczni właściciele, jednak sala chyba debiutuje w swojej weselnej roli. Jednak od początku bardzo plusuje z kilku względów: -nowoczesny, industrialny, klimatyczny wystrój w scenerii starej Pragi, wszędzie blisko, a jednocześnie można się tam czuć kameralnie; -czysto, schludnie, świeżo; -dobra cena usługi jak na tę lokalizację; -rewelacyjny wodzirej i dobry DJ, klimatyczna, dopasowana do preferencji muzyka; -parkiet na podwyższeniu szklanym; -kameralny ogródek na sztucznej trawie z leżakami - super sprawa; -dobra ochrona w cenie; -częste sprzątanie toalet; -dobry kontakt z menedżerem; -pomocna obsługa; -zimny alkohol; -urokliwa antresola. Jeżeli chodzi o minusy sali to jest ich mniej i są do dopracowania niedużym kosztem: -zbyt mało klimatyzatorów jak na ponad 30℃ w cieniu, mieliśmy pecha z tą pogodą, a na sali tylko 3 klimatyzatory, jednak myślę, że ten problem można łatwo usunąć, polecam ustalić to przed organizacją eventu, może 10-15 klimatyzatorów załatwiłoby problem; -katering był przeciętny, aczkolwiek tu perturbacje były ze strony zewnętrznej firmy, która kilka dni przed organizacją wesela zmieniła warunki. Podsumowując, są to błędy początkującej sali weselnej, która pięknie się zapowiada. W cenie talerzyka jest wiele rewelacyjnie wykonanych usług, o które nie musimy się martwić np. wodzirej, DJ, fajny wystrój na życzenie, możliwość wyboru kolorów, dowolność ustawień stołów itp. Generalnie polecam! Tylko ta nieszczęsna duchota spowodowana zbyt małą ilością klimy.
-
Marcin Wnuk ★☆☆☆☆
Byłem w Ciągu Hall na weselu i mogę powiedzieć jedno. Tak fatalnej obsługi nie widziałem nigdy. Na stołach stały brudne talerze i sztućce których nikt nie zbierał. Obsługa nie potrafiła profesjonalnie podać potraw, i zastawy. Łyżki wkładała gościom do zupy, a same dania mowila "pan sobie weźmie i poda dalej". Sala. Układ sali ciekawy nie dla kazdego. Brak klimatyzacji i sala bardzo duszna, brak jakiego kolejek nawiewu. Na całą salę postawiony był mały domowy klimatyzer (nawet nie klimatyzator) i wentylator. Nie dało radę tańczyć tak było duszno. Na szczęście można było wyjść przed lokal na rzecz ogród ze sztucznej trawy gdzie były leżaki i to było super. Toalety tak małe że osobom po 190cm ciężko było się zmieścić. Na szczęście bardzo czyste. Brak parkingu bo nie są właścicielami terenu. Ochroniarz bardzo fachowy i pilnował o bezpieczeństwo gości. Parkiet szklany który przeznaczony był do tańczenia znajdował się ok 5cm nad podłogą i łatwo można było z niego spaść. Właściciel zmienił firmę kateringową na 4 dni przed weselem. Niestety jedzenie nie było dobre. DJ puszczał muzykę falami np.1h disco polo potem ok 1h lata90. Nagłośnienie stalo na piętrze przez co nie najlepiej dźwięk rozchodził się po sali. (Był płaski i zbyt głośny) Całość uratował Wodzirej który jak sam mówił był tam na zastępstwo i pierwszy raz. Zabawy były bardzo ciekawe i oryginalne i wciągające wszystkich do zabawy. Dzięki wodzirejowi impreza była udana.
-
Sylwia W. ★☆☆☆☆
Rodzaj wydarzenia: wesele. Minusy: brak klimatyzacji powodował że goście dosłownie się gotowali, goście parkują na ulicy nie ma wjazdu na plac obok gdyż city hall nie jest jego wlaścicielem, tragiczna obsługa kelnerska (stoły były zawalone talerzykami, jedne sztućce obiadowe na całą imprezę, jeden talerzyk do przekąsek na całą imprezę, sami posprzątaliśmy na stole gdyż nie było komu tego zrobić, łyżka wkladana przez kelnerke do miseczki z zupą przed gościem i polecenia "niech mi pan poda talerze nie mam przecież dodatkowej ręki"), lód ograniczony kupowany z tesco i orlen gdyż na miejscu nie ma kostkarki, jedzenie okropne (naprawdę okropne). Właściciel zmienił się na miesiąc przed weselem i nie byłoby w tym nic złego gdyby nie to że na cztery dni przed weselem właściciel zmienił catering (państwo młodzi degustowali poprzedni, wybierali z ich oferty a zostali zaskoczeni zmianą firmy, nie wiedzieli nic o jakości jedzenia jakie będzie serwowane). Klaustrofobiczne toalety. Plusy: wodzirej Andrzej ratował sytuację, był wszędzie zabawiał gości i bardzo kreatywnie nas organizował kiedy nazbyt się porozłaziliśmy (mówi że był tam pierwszy raz na zastępstwie), fantastyczne zabawy i nauki tańca spowodowały że przyjemnie będziemy wspominać część rozrywkową imprezy, czyste toalety (pani elegancko ubrana cały czas czuwała nad porządkiem), ochrona która dbała o komfort i bezpieczeństwo gości, małe patio z leżakami i pufami Sala sporych rozmiarów, ładne oświetlenie (nie męczyło, nie dezorientowało a subtelnie dodawało uroku pomieszczeniu). Polecam na spokojnie udać się na miejsce i samemu ocenić czy sala jest "dla nas". Każdy z nas ma inne gusta oraz potrzeby uzależnione od charakteru wydarzenia.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres City Hall Production?
City Hall Production znajduje się przy Tadeusza Borowskiego 2, 03-475 Warszawa, Polska
Jaki jest numer telefonu do City Hall Production?
Można skontaktować się z City Hall Production pod numerem +48 509 262 718
Jak można dotrzeć do City Hall Production?
Do City Hall Production można dotrzeć, korzystając z poniższego linku