Opinie

  1. Sofia Boyalska ★☆☆☆☆

    Nie polecam! Bardzo negatywne doświadczenie z Smeg Polska. Reklamacja uznana, sprzęt odebrany, a zwrot pieniędzy – mimo ustawowego terminu 14 dni – NIE został wykonany. Korektę wystawiono dopiero po dwóch tygodniach mojego ciągłego pisania i dzwonienia, a o każdą informację musiałam prosić i przypominać wielokrotnie. Takie podejście jest całkowicie nieakceptowalne i stanowi naruszenie prawa konsumenckiego. Jeśli zwrot nie zostanie wykonany natychmiast, zamierzam skierować sprawę do odpowiednich instytucji. Skrajnie nieprofesjonalna obsługa.

  2. Hania Kuchta ★★★★★

    Przepiękny design sprzętów, posiadam toster oraz czajnik z regulacją temperatury. Od pierwszego użycia czuć wysoką jakość, nieporównywalną z moimi poprzednimi urządzeniami innych marek. Szybka dostawa, dobry kontakt z kurierem. Polecam :)

  3. Agnieszka Pacewicz ★★★★★

    Posiadam czajnik toster, zmywarke i płytę. Jestem bardzo zadowolona ze sprzętów. Z jednym z nich miałam problem i zgłosiłam reklamację. Została rozpatrzona w przeciągu kilku dni, sztuka za sztukę bez konieczności czasu bez niezbędnego sprzętu kuchennego!

  1. Karolina Kołłątaj ★☆☆☆☆

    Jedna gwiazdka to i tak zbyt dużo. Moja opinia na temat marki Smeg jest bardzo zła. Jako pierwszy produkt smega zakupiłam ekspres do kawy BCC13EGMEU. Ekspres nie spienia mleka a kawa jest zima. Po 4 krotnej reklamacji serwis twierdzi że wszystko jest dobrze i nie chcą zwrócić pieniędzy, ponadto za każdym razem ekspres z serwisu przychodził w stanie jeszcze gorszym, wgniecenia na tacę pod kawę itp. Takie same uwagi kierują inni użytkownicy tego ekspresu np. na stronach RTV euro AGD, OLE OLE itp. Sprawa jest kierowana do sądu o zwrot pieniędzy za ekspres, gdyż posiada on ewidentną wadę fabryczną. Niestety zakupiłam również płytę gazową oraz piekarnik. Zdecydowałam się na modele smega, ponieważ mają oni linie retro w kolorze białym, pozostałe firmy posiadają płyty i piekarniki w kolorze żółtym. Płyta gazowa jest tragicznej jakość, emaila odpryskuje już od samego patrzenia na nią, płyty posiadają liczne odpryski, niedomalowane fragmenty płyty , fajerki są tak porysowane i postrzępione, nie dość że można się skaleczyć, to wyglądają one jakby ktoś już je użytkował kilka lat, w dwóch egzemplarzach płyty nie działały kurki od gazu, gdy były źle zamontowane.Reklamowana jest 4 płyta, która przyszła z serwisu, szczęście w nieszczęściu że sklep internetowy z którego zakupiłam płytę i piekarnik jest bardzo pomocy w procesie reklamacji. Od ponad dwóch miesięcy nie mogę korzystać z kuchni ponieważ nie mam płyty. Otwór w blacie jest przygotowany po tę płytę i to duży problem co z tym zrobić. Piekarnik ładny, ale uchwyt od drzwiczek również podrapany, są odpryski. Jestem w szoku, jak taka firma z niegdyś z bardzo dobra opinią doprowadziła do wypuszczenia na rynek takich bubli.

  2. Mateusz Zbrzezny ★★★★★

    Sprzęty Smeg to zdecydowanie strzał w dziesiątkę – przede wszystkim za niepowtarzalny design i solidną jakość wykonania. Mam kilka produktów z kolekcji 50’s Style i po wielu miesiącach użytkowania mogę śmiało powiedzieć, że spełniają wszystkie moje oczekiwania - zarówno pod względem estetyki, jak i funkcjonalności. Polecam każdemu, kto szuka stylowego AGD!

  3. Aurelia Zabielna ★☆☆☆☆

    Ostrzegam wszystkich przed kupowaniem produktów marki SMEG. Ludzie łapią się na to, że sprzęt jest designerski, ale fatalnej jakości. Nie wart swojej ceny. Po reklamacji kuchenki, która jest na gwarancji serwis twierdzi ze kuchenka jest sprawna, bo działa u nich na warsztacie, a to ze u klienta nie działa to mój problem i sama mam się z tym bujać. Serwisant przyjechał, oddał sprzęt - nawet nie zamontował zaczepów oraz uszczelki która sam wcześniej zdemontował. Katastrofa, zarówno sprzęt jak i serwis. Nie dbają o klienta i o dobry wizerunek firmy. Odradzam wszystkim.

  1. Milena Herman ★★★★★

    Szanowni Państwo, w showroom Smeg przy ul.Prostej dzieje się po prostu magia! Piękne sprzęty, niezwykła gościnność i pełen profesjonalizm. Pan Edward Kruszewski oczarował nas swoją wyjątkową osobowością, ogromną wiedzą i na koniec pyszną kawą z ekspresu, który to już znalazł się na naszej liście zakupowej :). Planujemy zakup kilku sprzętów tej marki i zrobimy to z wielką przyjemnością. Polecam serdecznie odwiedzić to miejsce.

  2. Marta Katarzyna Formela ★★★★★

    Bardzo sympatyczna obsługa, z duża wiedza. Na wesoło udało nam się wybrać odpowiednie dla mojej kuchni produkty. Oby tak było w każdym sklepie! ❤️ Szkoda ze nie można kupować od razu na miejscu - zamówienie złożyłam online.

  3. Agnieszka Glasenapp ★★★★★

    Premium wyposażenie, premium obsługa. Z marką Smeg jesteśmy związani od 13 lat. Z tak proklienckim i profesjonalnym podejściem nie miałam jeszcze styczności. Pan Edward prezentuje klasę samą w sobie i nienaganną kulturę osobistą, jest konkretny, sprawczy i godny zaufania. Wizyta w showroomie Smeg jest do tego bardzo przyjemna i nawet dla bardzo smacznej kawy warto tam zajrzeć:) Polecam, 11/10!

  1. Urszula Gołębiewska ★★★★★

    Showroom SMEG na ul. Prostej polecam wszystkim, którzy chcą poczuć jak to jest być zaopiekowanym klientem. Panowie z obsługi perfekcyjnie podążają za potrzebami klienta. Trafiłam tam z zepsutym czajnikiem, a wyszłam z naprawionym i poczuciem, że ta marka, to wysoka jakość wykonania i wysoką jakość usług. Bardzo serdecznie Panom dziękuję!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Smeg Polska?

Smeg Polska znajduje się przy Prosta 32, 00-838 Warszawa, Polska

Jaki jest numer telefonu do Smeg Polska?

Można skontaktować się z Smeg Polska pod numerem +48 222 761 400

Jak można dotrzeć do Smeg Polska?

Do Smeg Polska można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements