Opinie

  1. Antoni Dombek (Hippiskus) ★★★★★

    Krótko: Mechanik zna się na temacie, robi dobrą robotę za uczciwe pieniądze. Belka zderzaka po bliskim spotkaniu z latarnią wygląda jak nowa. Silnik dawno nie widział takiej mocy. Krótko mówiąc: robota zrobiona na 120% Klient zadowolony. Auto: Jeep cherokee XJ VM2.5 Diesel Jedyne co, to trzeba mieć nieco cierpliwości i nie liczyć na pierwotny termin :P

  2. Gosia Wichniewicz ★★★★☆

    Byłam w warsztacie po małej przygodzie z dzikiem i Pan mi naprawił przód samochodu wymienił chłodnice na nowe pomalował zderzak jestem zadowolona bo nie mam żadnej różnicy w kolorze samochodu audi tt

  3. Matías ★★★★☆

    Jestem zadowolony z warsztatu oddałem auto ze skrzynią w trybie awaryjnym bo gdzie indziej powiedzieli ze skrzynią do wymiany i ogólnie nie da się już naprawić a pan tutaj uratował moja skrzynie i wystarczyła wymiana filtra oraz dynamiczna wymiana oleju w jeep grand Cherokee wk 5.7 HEMI.

  1. Mirosław Pietruszka ★★★★★

    Ubytki płynu chłodzącego, Corsa D, usunięta usterka, niewielkie koszty. A było podejżenie uszczelki pod głowicą. Jestem bardzo zadowolony

  2. Kamil Jakimowicz ★☆☆☆☆

    Witam. Proszę o kontakt wszystkich którzy zostali oszukani przez tego człowieka. Wybieram się na policję. Czas zająć się tym panem i nagłośnić sprawę. Moje auto stoi 3 miesiące rozebrane na placu. Gość kłamie na wszystkie sposoby. Rzadko odbiera telefon. Mój numer 532861397

  3. Marcin Konowrocki ★★★★★

    Trochę trzeba poczekać na naprawę ale remont silnika zrobiony należycie

  1. ROGATEK ★☆☆☆☆

    Absolutnie nie polecam. Pan Darek sprawia miłe wrażenie ale na tym kończą się pozytywy. Naprawy ciągną się tygodniami i są robione po łebkach. Potem można ponownie oddawać wóz do roboty. Niekończące się historia. Notoryczny brak kontaktu. Nie oddzwania, nie dotrzymuje terminów. Niektóre sprawy muszę poprawiać u kolejnych mechaników. Naprawia na częściach używanych, które potrafią się wysypać po miesiącu i umywa od tego ręce. Szkoda czasu i pieniędzy. Pozytywne komentarze ewidentnie kupione.

  2. Mariusz Bielak ★☆☆☆☆

    Omijać z daleka! Zna się na marce, ale krętacz, przetrzymuje naprawiany samochód. Mechanik udaje że coś robi, samochód od kilku miesięcy wrasta w ziemię, nic nie zrobione, z tygodnia na tydzień przekłada odbiór naprawy. W okolicy są lepsi fachowcy. Jeszcze takiego oszusta nie spotkałem.

  3. Krystian Konrad ★☆☆☆☆

    nie polecam: Jeep-serwis Marki "Pan Darek" ul. Wojskiego 9 Historia zaczęła się 4 czerwca gdy po poleceniu serwisu przez jednego z kolegów z grupy Jeepa, a z braku terminów u innych specjalistów postanowiłem wypróbować nowych fachowców. Pacjent: WJ, do naprawy: obroty hydro-wentylatora P1499 cieknące lewe tylne koło maty grzewcze, obicia tapicerki prawej i podnośnik szyby - pierdoły. 4 czerwca spisaliśmy co jest do naprawy i zostawiam auto. Wycena ma być po weekendzie. Mija tydzień, wyceny brak. Wydzwaniam, dopytuję, Pan Darek mówi tylko przez telefon że ma jakieś problemy, mało czasu, ale kolega drugi w zakładzie działa - kończy to moje łożysko w kole, fotele chyba już też zrobił. Minęły dwa tygodnie, a ja ciągle nie miałem wyceny, ani konkretów w sprawie napraw. Mieliśmy się zdzwaniać, Pan Darek obiecywał zadzwonić łącznie 3 razy, jednak nigdy tego nie zrobił. Za którymś moim telefonem usłyszałem, że auto już na sobotę, tylko ten hydro-wentylator problematyczny, nowy PCM sprawdzał, też P1499, wiązka sprawdzona, ciągle P1499 i chyba będzie trzeba skrzynie wyciągać - jak mówi - bo tam jest wiązka, może poprzedni mechanik pociągnął i no wiesz. "Ciągle działam, auto na warsztacie" - słyszałem w słuchawce. No nic, umawiamy się ostatecznie na telefon do 15:00 sobota 23.06, jak nie zadzwoni to auto zrobione. Jak myślicie ? Pewnie, że nie zadzwonił! Już w tym momencie brakowało mi zaufania, więc z Łodzi wybrałem się drugim samochodem aby podjechać chociaż zobaczyć postępy napraw. Podjeżdżam i to co zastałem zszokowało mnie totalnie - zastałem auto z naderwaną tylnią rejestracją (tak to tam przed jego domem ktoś próbował ją zwinąć), brudne, ewidentnie nieruszone z miejsca przez 3 tygodnie. Jak się okazało: Łożysko nienaprawione, Fotele nienaprawione, Tapicerka, podnośnik szyby nienaprawione, Hydro-wentylator - no chyba wiecie ... Narzeczona świadkiem - auto przez prawie 3 tygodnie było nieruszone, a ten człowiek okłamywał mnie przez ten czas, że praca wrze. Nawet koło było cały czas w smarze od cieknącego oleju, wylatującego w drodze do Wawy 4 czerwca. Prawie 3 tygodnie! Kiedy uświadomiłem sobie moje położenie, wyraziłem swoje zdanie mechanikowi, który ewidentnie ucichł i zrozumiał, że trochę w "ch.." przywalił. Tak mi się przynajmniej wydawało, bo po chwili już chciał hydro-wentylator naprawić i kazał na kanał wjechać co widać na załączonym zdjęciu. I tak - odebrałem auto i ciągle P1499. Cieszę się jednak, że obyło się bez większych szkód. NIE POLECAM !

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Jeep Serwis Marki?

Jeep Serwis Marki znajduje się przy Wojskiego 9, 05-270 Marki, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Jeep Serwis Marki?

Można skontaktować się z Jeep Serwis Marki pod numerem +48 601 355 114

Jak można dotrzeć do Jeep Serwis Marki?

Do Jeep Serwis Marki można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements