Opinie

  1. Grzegorz Kurek ★☆☆☆☆

    Przyjechałem mając problem z elektryka, przy okazji poprosiłem o wymianę chłodnicy i uszczelkę zaworów. Oczywiście w trakcie przy kazdej czynności doliczane 100-150 zł za "problemy" przy robocie. Z elektryka jak był tak jest problem, dziś wymieniałem olej to w filtrze oleju od groma sylikonu :) który musieli użyć zamiast uszczelki która dałem. Oczywiście zgłaszając dalszy problem z elektryka, usłyszałem żeby wymienić akumulator.... Wymieniłem na nowy i nadal to samo. Omijać szerokim łukiem. Prace za które zapłaciłem 1500 zł, powinny wynieść około 600 zł. :) a i tak strasznie kiepsko zostało to wszystko wykonane. Prosiłem o zdjęcia prac żeby wysłać na maila. Maila podałem, zdjęć brak. Warsztat który ściąga z klienta jak najwięcej, taki warsztat na raz zamiast na stałą współpracę. Odradzam

  2. Adam Kolczyński ★★★★★

    Mechanika znam od dzieciaka. Od zawsze odkąd sięgnę pamięcią grzebał w autach. Wie co robi i jest konkretny i uczciwy. Nie nabija na koszty, mówi konkretnie co trzeba. Polecam wszystkich, zwłaszcza paniom, które tutaj nie będą słuchać opowieści jak u niektórych pseudo warsztatów z pseudo fachowcami. Mimo że jest jedno stanowisko, za to dwóch mechaników którzy znają się na robocie i robią szybko i sprawnie.

  3. Aneta Waś ★★★★★

    Serdecznie polecam. W aucie był problem z elektryką, pomimo jeszcze kilku ukrytych awarii wszystko zostało naprawione. Pan bardzo fachowo podszedł do tematu tłumacząc wszystko laikowi. Bardzo pozytywnie zaskoczyła mnie cena za usługę. Jeśli problem z elektryką to tylko tam polecam pojechać.

  1. Piotr Arent ★★★★★

    Panowie są bardzo kompetentni, ale również dokładni i skrupulatni w swojej pracy. Mechanik przeprowadził kompleksową diagnostykę pojazdu, aby dokładnie zidentyfikować wszystkie uszkodzenia i szczegółowo wyjaśnił co będzie trzeba zrobić. Mechaniczne naprawy, które przeprowadził, były bez zarzutu. Samochód działa idealnie. Dodatkowo, cały proces naprawy był bardzo dobrze zorganizowany. Mechanik zapewnił mi regularne aktualizacje dotyczące postępu prac i terminowości. Był dostępny na wszelkie pytania, jakie miałem, i zawsze udzielał jasnych i zrozumiałych odpowiedzi.

  2. MONIKA 1071 ★★★★★

    Mechanik bardzo solidny i przede wszystkim niezwykle uczciwy. Nasz samochód wymagał wymiany klocków hamulcowych, które kupiliśmy we własnym zakresie i dostarczyliśmy. Pan zadziwił nas nieprawdopodobnie, gdy stwierdził, że wymienił tylko jedną parę, bo drugie były w dobrym stanie i nie wymagały żadnej interwencji. Wcześniej, w innym warsztacie, podczas wymiany opon na zimowe, obsługujący nas spec twierdził, że oprócz klocków trzeba się dodatkowo zająć tarczami, amortyzatorami i czym tam jeszcze, w związku z czym "podziękowaliśmy" i zrezygnowaliśmy z usługi. Jak widać to była dobra decyzja i słuszny wybór. Zupełnie przy okazji Pan przyciął do odpowiedniego rozmiaru stelaż do monitora. Polecam ze względu na jakość, cenę i solidność.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Mechanika i Elektryka Pojazdowa?

Mechanika i Elektryka Pojazdowa znajduje się przy Wiejska 3, 05-260 Marki, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Mechanika i Elektryka Pojazdowa?

Można skontaktować się z Mechanika i Elektryka Pojazdowa pod numerem +48 791 122 456

Jak można dotrzeć do Mechanika i Elektryka Pojazdowa?

Do Mechanika i Elektryka Pojazdowa można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements