Opinie

  1. Adam Kwieciński ★★★★★

    Poważna naprawa mojego samochodu. Przebiegła bezgotówkowo bardzo sprawnie. Prawie nowy samochód zastępczy. Nic nie musiałem dopłacać. Samochód odebrałem czysty i pięknie polakierowany. Polecam ten warsztat

  2. Jan Chwiedczuk (Jano 67) ★★★★★

    Od wielu lat naprawiam i serwisuję samochody w tym warsztacie i nigdy się nie zawiodłem, profesjonalne podejście do klienta. Polecam wszystkim.

  3. Magdalena Ogrodniczak ★★★★★

    Bardzo sprawne załatwienie formalności z naprawą bezgotówkową max 20 minut. Podziękowania dla Pani Beaty. Samochód wygląda lepiej niż przed naprawą, czysty, lśni się. Holowanie i naprawa bez uwag. Polecam ten warsztat.

  1. Maciek Patelak ★★★★★

    Świetny warsztat! Naprawiałem samochód z AC i jestem bardzo zadowolony. Samochód wygląda lepiej niż przed szkodą, został pięknie dopieszczony przez pracowników warsztatu. Na pewno będę tu wracał. Serdecznie polecam!

  2. Anka szewczyk ★★★★★

    Kia SORENTO wymiana rozrzadu, koła prasowego szybko sprawnie uczciwa cena miła obsługa polecam

  3. Robert Kedzierski ★★★★★

    Wymiana progu sprawnie poszło w Is 200 polecam, serdecznie.

  1. Robert Obłuski ★☆☆☆☆

    Naprawa samochodu zajęła prawie rok czasu kaszt naprawy praktycznie się podwojł Pan Krzysztof na pytanie kiedy będzie samochód do odbioru każe dzwonić na drugi dzień bo musi z pracownikami to ustalić. Nie jest to pierwszy taki przypadek w tym warsztacie firma porażka. Radzę omijać szerokim łukiem.

  2. K D ★☆☆☆☆

    Polecam ale omijać ten zakład szerokim łukiem. Chamska obsługa, wiecznie problem z dodzwonieniem się do warsztatu. Ceny z kosmosu. Znają się na wymienianiu a nie na naprawie. Odradzam korzystać z usług tych oszustów.

  3. Aneta Zborowska ★☆☆☆☆

    Z polisy AC wstawiłam samochód na pomalowanie jednego elementu tj drzwi. Poprosiłam o pojazd zastępczy. Z dnia na dzień wydanie mi zastępczego samochodu był przekładany aż po 2 tygodniach przekładania otrzymałam go i zostawiłam swój samochód. I tu był kolejny problem ponieważ pomalowanie jednego elementu zajęło 2 tygodnie A powinno zająć nie więcej niż 3-4 dni. Po dwóch tygodniach odebrałam swój samochód. Na początku nic nie wskazywało że coś jest nie tak ale w momencie kiedy zaparkowalam swój samochód na parkingu pod domem spojrzałam na wskaźnik poziomu paliwa. Niestety ale zostawiając samochód w warsztacie miałam zatankowany samochód prawie do pełna A po odbiorze wskaźnik paliwa wskazywał na mniej niż pół zbiornika. Wiele razy naprawialam samochód i nigdy mi się to nie przytrafiło żeby ktoś z pracowników jakiegokolwiek warsztatu jeździł moim samochodem od tak sobie wyjeżdżając paliwo aż do tego momentu. Nigdy więcej nie oddam samochodu do tego warsztatu. To skandal żeby tak traktować klienta. Jakim prawem ktoś jeździł moim samochodem??? Zwykli oszuści tam pracują!!! Odradzam ten warsztat.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Auto Szczepkowski Blacharstwo Lakiernictwo Samochodowe, Holowanie 24h?

Auto Szczepkowski Blacharstwo Lakiernictwo Samochodowe, Holowanie 24h znajduje się przy Droga Wojewódzka 632 19B, Struga, 05-270 Marki, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Auto Szczepkowski Blacharstwo Lakiernictwo Samochodowe, Holowanie 24h?

Można skontaktować się z Auto Szczepkowski Blacharstwo Lakiernictwo Samochodowe, Holowanie 24h pod numerem +48 501 727 050

Jak można dotrzeć do Auto Szczepkowski Blacharstwo Lakiernictwo Samochodowe, Holowanie 24h?

Do Auto Szczepkowski Blacharstwo Lakiernictwo Samochodowe, Holowanie 24h można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements