Polecam serdecznie, przemiła obsługa i fach w ręku. Będę polecać znajomym :)
Zdjęcia
Opinie
-
Dorota Nitecka ★★★★★
-
Piotr Matwiejczuk ★★★★★
Korzystam od prawie 20 lat. Nie znam lepszego warsztatu samochodowego.
-
Artur Malinowski ★★★★★
Świetny serwis, super kontakt z Panem Piotrem i Jakubem. Zabezpieczenie antykorozyjne zrobione profesjonalnie, terminowo i bez dodatkowych kosztów. Pan który zabezpieczał podwozie rzeczowo wytłumaczył na czym to polega. P O L E C A M !!!!!!!!!
-
Ryszard Krolikowski ★★★★★
Jeżdżę do tego warsztatu od 20 lat zawsze jestem informowany o konieczności zwiększenia zakresu naprawy tak że zastanawiam się czy. Jestem wyjątkiem czytając te narzekania niektórych klientow
-
Wojtek Bonicki ★★★★★
Pierwsze wrażenie i pierwszą wizytę oceniam na bardzo duży plus. Miałem skorodowane podwozie, które wymagało konserwacji. Jeden mechanik się nie podjął i poradził mi sprzedać auto... Mimo, iż moje auto jest raczej przeciętne, to nikt nie marudził, panowie podjęli się zadania. Dodatkowo wymiany wymagał skraplacz. Cena i czas naprawy ustalony z góry. Przy odbiorze poznałem pana Wojciecha Fogiela, który jest bardzo miłym człowiekiem. Wyrazy uznania również dla pana Damiana. Summa summarum polecam miejsce i po wielu wizytach u różnych mechaników tutaj pewnie wrócę w razie kolejnych problemów.
-
Piotr Lesiński ★☆☆☆☆
Ostrzegam, jak najdalej od tego serwisu - co innego uzgodnione, co inne zrobione, lakiernik to porażka.
-
leszek kieller ★★★★★
Pracują tutaj ludzie prawdziwi mechanicy. W przyszłości to warsztat dla mojego samochodu
-
Agnieszka Mrowińska ★☆☆☆☆
Nie polecam każda usługa wiąże się z kolejnymi stratami. DROGO I NIE ZROBIONE JAK NALEŻY! Musiał poprawiać inny mechanik..
-
Danio Danio ★★★★★
Autko śmiga jak talala. Jedyny warsztat w stolicy który nie oszukuje. Pozdrawiam serdecznie. Citroen c 4 .daniel
-
Damian Korulczyk ★☆☆☆☆
Przestrzegam potencjalnych klientów tego pseudo serwisu. Po oględzinach pojazdu umówiony na zabezpieczenie antykorozyjne podwozia oraz lakierowanie zderzaka przedniego. Przyjechałem umówionego dnia, chwilę po mnie przyjechał drugi klient. Warsztat zamknięty. Czekaliśmy 45 minut aż ktoś łaskawie pojawi się przyjąć nasze samochody. Wcześniej nie dostaliśmy żadnych informacji, aby warsztat nie był otwarty od rana. Po jakimś tygodniu dostaję telefon, że samochód za kilka godzin będzie do odbioru, oraz że nie udało się polakierować zderzaka. Przy odbiorze samochodu, zauważyłem że felgi (lakierowane rok wcześniej) mają na sobie dużo czarnych grudek. Pracownik zajął się ich usuwaniem przy mnie jakimś odtłuszczaczem, jednocześnie tłumacząc że podczas prac przy podwoziu, leżały one sobie gdzieś nieopodal pod ścianą frontem do ściany. Pewnie jesteście ciekawi zatem jak wyglądają od wewnątrz? Masakrycznie. Więcej nieprawidłowości na pierwszy rzut oka nie zauważyłem, ponieważ auto było mokre po deszczu. Zauważyłem tylko jakąś nową rysę na masce, której nie pozwoliłem ruszać, widząc w jaki sposób "fachowcy" chcą zabrać się za "naprawę" owej rysy. Po powrocie do domu, umyciu auta i obejrzenia go w dobrym świetle przeraziłem się. "Fachowcy" doszczętnie zniszczyli lakier mojego samochodu. Nie mam pojęcia czy, nie mam pojęcia jak, co oni robili z tym lakierem. Samochód przyprowadziłem czysty, odebrałęm też czysty. Prawda musi być taka, że pojazd na czas pracy nie został niczym zabezpieczony, został ubrudzony tak jak i felgi które widać na zdjęciach, po czym próbowany w spartański sposób doczyszczania lakieru. Efekt widać, lakier nadaje się tylko do mocnej korekty. Przy odbiorze samochodu obecność "fachowca mechanika" w biurze nie pomagała, kiedy mówiąc donośnym głosem że nie należy się gwarancja na wykonaną usługę w takim pordzewiałym samochodzie jaki im przywiozłem. No to po co były oględziny samochodu przed umówieniem? Może warto było powiedzieć że nie będą państwo robić takiego samochodu? Mam rozumieć że zabezpieczyli państwo zardzewiałą podłogę samochodu i wzięli za to pieniądze? Super. Fachowcy pierwszej klasy. Dziękuję również za pomalowanie wszystkich elementów zawieszenia wraz z amortyzatorami. Wydechu również, chociaż nie został on pomalowany w całości, a jedynie punktowo. Dziękuję również za niedomyte grudki "zabezpieczenia" pod klamką prawych tylnych drzwi oraz pod prawym lusterkiem. Pan Jakub bardzo się przechwalał zdjęciami pojazdów jakie do nich przyjeżdżają, chodzi oczywiście o drogie pojazdy. Jeżeli tak samo niszczycie państwo te pojazdy jak moje zwykłe Volvo, to współczuję zarówno Wam jak i tym klientom. Skąd Wy bierzecie pieniądze na odszkodownaia dla tych klientów? Skoro jak Pan twierdzi, używana pan najlepszych produktów i de facto nie zarabia pan na usługach zabezpieczenia podwozia? Coś mi tu śmierdzi... I chyba nie chodzi tu o mój wydech, z którego wytapia się Wasze zabezpieczenie. Przechwalanie się jakością której Państwo nie oferują, nie sprzyja dobremu wizerunkowi warsztatu. Radzę się nauczyć obchodzenia z pojazdami klientów z kulturą i poszanowaniem, bo trafi pan kiedyś na klienta, który Panu nie odpuści takich zaniedbań. W sumie jak też powinienem... Trzymajcie się z daleka od tych ludzi.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Fogiel Auto Service?
Fogiel Auto Service znajduje się przy Mlądzka 17, Praga-Południe, 04-136 Warszawa, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Fogiel Auto Service?
Można skontaktować się z Fogiel Auto Service pod numerem +48 226 104 111
Jak można dotrzeć do Fogiel Auto Service?
Do Fogiel Auto Service można dotrzeć, korzystając z poniższego linku