Opinie

  1. Karolina ★★☆☆☆

    Zapisałam się na lekcję próbną, bo już od lat chciałam nauczyć się grać na flecie. Po wielu niezbyt miłych słownych przepychankach z sekretariatem (wykupiłam lekcję 30-minutową, ale Pani Magda z sekretariatu napisała mi, że chociaż jest taka opcja do kupienia, to nauczyciel nie przyjdzie na lekcję krótszą niż 50 minut) w końcu udało mi się umówić na lekcję. Lekcja podobała mi się bardzo – Pan Maciej był profesjonalny, pełen pasji i humoru – poprosiłam o radę, jaki instrument kupić na początek i poradził mi, żebym wstrzymała się kilka tygodni, a on wypożyczy mi instrument – umówiliśmy się, że wykupię pakiet lekcji i będziemy spotykać się raz w tygodniu wieczorami. Dziękuję Bogu, że lekcja była w piątek i śpieszyłam się do gości, więc nie mogłam wykupić pakietu bezpośrednio po lekcji – kiedy goście wyszli i włączyłam komputer, czekał już na mnie email od Pani Magdy – mam natychmiast zwrócić instrument, ponieważ nauczyciel nie miał prawa mi go dać i mam podać swój numer telefonu – oczywiście chętniej poddałabym się inwazyjnemu badaniu ginekologicznemu niż konwersacji telefonicznej z Panią Magdą, dlatego w sobotę poświęciłam dwie godziny na dojazd do szkoły, żeby jak najszybcież pozbyć się instrumentu i przestać się czuć, jakbym go conajmniej ukradła. Bardzo chciałam podziękować Panu Maciejowi za cudowną lekcję i wprowadzenie do fascynującego świata fletu – zapewniam Pana, że gdyby nie fakt, że każdą lekcję trzeba ustalać z sekretariatem i psychicznie nie mam siły ani ochoty na takie traktowanie, na pewno zostałabym Pana uczennicą!

  2. Marta Sikora ★★★★★

    Polecam za profesjonalizm i zaangażowanie! Super podejście do ucznia i miła atmosfera w szkole ☺️

  3. Kuba Mosjo ★☆☆☆☆

    Zapisaliśmy się z dziewczyną na lekcje próbna, która została odwołana na dzień przed spotkaniem, bez podania przyczyny, jedyną alternatywę jaką zaproponowali to albo 5h wcześniej, albo za kolejny tydzień, nic sobie nie robią z szacunku do czyjejś organizacji dnia, szkoda bo mieliśmy nadzieję na fajny start ze śpiewem, a tak, przez brak profesjonalizmu, więcej tu nie wrócimy.

  1. Zbigniew B. ★★★★★

    Maks od perkusji to świetny nauczyciel. Pełna profesja. Dzięki niemu dostalem sie do muzycznej, jestem bardzo wdzieczny za lekcje - bylo super i polecam kazdemu. Super czas, fajna atmosfera, swietne lekcje dzieki ktorym nauczylem sie grac na perkusji jazz i nie tylko:)

  2. Robert Kosmala ★★★★★

    Muzyki nie trzeba reklamować, ale to miejsce jak najbardziej :) Sympatycznie i profesjonalnie. Świetne miejsce, żeby rozwijać swoją muzyczną pasję. Polecam!

  3. Maciej Byszewski ★★★★★

    Zdecydowanie polecam MS. W szczególności zajęcia z saksofonu u Tomasza :)

  1. Akademia Przyjemnego Odchudzania ★★★★★

    Cudowna atmosfera i profesjonalne podejście do Klienta. Różnorodność instrumentów do nauki, możliwość obcowania ze sztuką muzyczna, śpiewem i rozwijania talentów. Cierpliwi Nauczyciele z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Uczę się gry na saxofonie i zachęcam wszystkich do spełniania marzeń i realizacji pasji nawet w wieku średnim. Szkoła bardzo przyjazna, a jeśli jesteś Uczniem można ćwiczyć na instrumentach szkolnych lub na swoim instrumencie bez dodatkowych opłat.

  2. Maria ★★★★★

    Wspaniała SZKOŁA i Wspaniałe miejsce na edukację muzyczną na poziomie początkowym i średnim, dla własnej pasji czy w pomocy dla pomyślnego przygotowania się do dyplomu średniej szkoły muzycznej. Nauczyciele oddani potrzebom i zamiłowaniom dzieci. Cykl lekcji w bardzo atrakcyjnej i przystępnej cenie, warunki logistyczne i terenowe szkoły bardzo dobre i na wysokim pozimie organizacyjnym. Czas, zakres i okres lekcji dostosowany do potrzeb, wymagań i oczekiwań ucznia. Dostęp do nauki na wielu instrumentach muzycznych uczonych też w szkołach muzycznych. Bardzo dobre rozwiązanie praktyczne i inwestycyjne dla tych którzy chcą rozwijać się muzycznie dla samych siebie lub wspomóc i ulepszyć jakość swojego rozwoju profesjonalnego muzycznego w systemowej szkole muzycznej. Tu można znależć pomoc z przygotowaniem się do egzaminów z instrumentów muzycznych czy do przesłuchań muzycznych. Bardzo gorąco polecam SZKOŁĘ wszystkim potrzebującym dodatkowej profesjonalnej pomocy muzycznej albo pragnącym rozwijać swoją pasję muzyczną w wymiarze dopasowanym i dostosowanym ściśle do własnej potrzeby i zainteresowania muzyką.

  3. Maria Dymnikowa ★★★★★

    Wspaniała SZKOŁA i Wspaniałe miejsce na edukację muzyczną na poziomie początkowym i średnim, dla własnej pasji czy w pomocy dla pomyślnego przygotowania się do dyplomu średniej szkoły muzycznej. Nauczyciele oddani potrzebom i zamiłowaniom dzieci. Cykl lekcji w bardzo atrakcyjnej i przystępnej cenie, warunki logistyczne i terenowe szkoły bardzo dobre i na wysokim pozimie organizacyjnym. Czas, zakres i okres lekcji dostosowany do potrzeb, wymagań i oczekiwań ucznia. Dostęp do nauki na wielu instrumentach muzycznych uczonych też w szkołach muzycznych. Bardzo dobre rozwiązanie praktyczne i inwestycyjne dla tych którzy chcą rozwijać się muzycznie dla samych siebie lub wspomóc i ulepszyć jakość swojego rozwoju profesjonalnego muzycznego w systemowej szkole muzycznej. Tu można znależć pomoc z przygotowaniem się do egzaminów z instrumentów muzycznych czy do przesłuchań muzycznych. Bardzo gorąco polecam SZKOŁĘ wszystkim potrzebującym dodatkowej profesjonalnej pomocy muzycznej albo pragnącym rozwijać swoją pasję muzyczną w wymiarze dopasowanym i dostosowanym ściśle do własnej potrzeby i zainteresowania muzyką.

  1. Ania D ★★★★★

    Co tu dużo mówić. Spełniłam u nich swoje marzenie - nauczyłam się grać na skrzypcach (w trzeciej dekadzie życia). Uczęszczam w tej szkole na zajęcia już od dwóch lat i nie planuję rezygnować. Stwarzają świetną atmosferę. Nauczyciele, z którymi pracowałam, wykazywali się nie tylko profesjonalizmem, ale i wyrozumiałością. Do tego lokalizacja w centrum i coroczne koncerty podczas których można spróbować swoich sił na scenie. Świetne miejsce dla tych, którzy chcieliby zacząć śpiewać lub grać na instrumentach - niezależnie od wieku.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Music School?

Music School znajduje się przy Bracka 22/23, 00-028 Warszawa, Polska

Jaki jest numer telefonu do Music School?

Można skontaktować się z Music School pod numerem +48 796 018 825

Jak można dotrzeć do Music School?

Do Music School można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements