Opinie

  1. Iwona Naworska ★★★★★

    Polecam serwis w Auto MTechnic. Panowie w serwisie na bieżąco informowali mnie o postępach w naprawie silnika. Starali się jak gdyby naprawiali samochód dla swojej mamy. Na końcu dostałam cenne wskazówki a najważniejsze, że samochód jest sprawny.

  2. Natalia ★☆☆☆☆

    Oddałam samochód do tego warsztatu kilkukrotnie w krótkim odstępie czasu, niestety moje doświadczenie było bardzo rozczarowujące. Po pierwsze – problem został błędnie zdiagnozowany, w efekcie czego wymieniono część, która jak się później okazało, w ogóle nie wymagała naprawy. Za tę usługę zapłaciłam prawie 1000 zł, a usterka nadal pozostawała nierozwiązana. Gdy ustalono właściwą przyczynę, przed pozostawieniem samochodu podali konkretną cenę części i cenę za wykonanie usługi. Ostatecznie okazało się jednak, że koszt samej części był znacznie niższy, a różnica została nadrobiona prawie dwukrotnie wyższą opłatą za robociznę niż wcześniej ustalono. Dodatkowo po naprawie pojawił się wyciek płynu, ponieważ elementy przy pracy zostały naruszone. Kolejny, niezależny mechanik zwrócił uwagę, że sposób wykonania naprawy pozostawia wiele do życzenia. Odradzam, chyba że macie za dużo wolnego czasu i pieniędzy.

  3. Mateusz Grela ★★★★★

    Z pełnym przekonaniem polecam! Profesjonalne podejście, świetny kontakt na każdym etapie naprawy i ogromna dbałość o klienta. Szybka i dokładna diagnostyka, a do tego sprawny, solidny serwis. Wszystko zostało wykonane rzetelnie i w terminie, a każda kwestia dokładnie wyjaśniona w zrozumiały sposób. Zespół z pasją i dużym doświadczeniem- dbają o każdy detal i naprawdę zależy im, żeby klient wyjechał zadowolony. Dzięki temu nie tylko samochód, ale i właściciel może czuć się w pełni zaopiekowany!:) Na pewno będę wracał w razie potrzeby- jeszcze raz bardzo polecam!:)

  1. Igor Polanski ★★★★★

    Wymienione na nowe tarcze klocki przód - tył, spawdzono wszedzie tu i tam, dokręcone dynamometrycznym kluczem, wyczyszczone szczoteczkami gdzieniegdzie psiknęto smarem jakim trzeba jestem bardzo zadowolony. Nie musiałam nic szukać gdzie taniej-lepiej kupić części bo dobrali wszystko tak jak ja bym wybrał a nawet lepiej. Od razu pojechałem w dluższa trasę i wszystko jest idealnie. Cała pewność po mojej stronie. Polecam.

  2. Monika Szuba ★★★★★

    Korzystam z tego serwisu już kolejny raz. Jest to najlepszy serwis do jakiego trafiłam. Profesjonalna obsługa na każdym etapie - rzetelna wycena, kontakt w trakcie naprawy np. jeśli trzeba dokupić jakaś część, informacja o ew. kolejnych wymaganych naprawach. Serwisowane u nich auto sprawuje się bardzo dobrze. Pracujący tam ludzie są przyjaźnie nastawieni do klienta. Pan Patryk z cierpliwością, uśmiechem i zaangażowaniem potrafi wszystko wytłumaczyć co dla mnie (niezorientowanej w mechanice) jest bardzo ważne. Dziękuję

  3. Jacek Pe ★★★★★

    Serdecznie polecam wszystkim Auto MTechnic i szefa p. Patryka. Na plus zarówno jakość prac, skuteczność jak i dobry kontakt z serwisem. Wykonali prace zarówno w mocno zmodyfikowanym BMW M140i (najmocniejszym w Polsce ) jak i w aucie do marketu Suzuki Splash. BMW z mocą 670KM i 760Nm miało problem ze ślizgającą się skrzynią 8HP na 6 biegu. Wzmocnienie skrzyni to nietypowy temat, wymaga indywidualnego podejścia i doświadczenia w tuningu. Całość prac została wykonana w zamierzonym czasie, efekt niesamowity uślizg zniknął i można korzystać w pełni z mocy samochodu na każdym biegu. Zrobiłem od modyfikacji 1000km skrzynia działa płynnie jak nowa, modyfikację oceniam 10/10. Do tego pełna dokumentacja zdjęciowa i przyzwoita cena niższa niż u konkurencji. Na pewno będę wracał i regularnie serwisował w tym miejscu swoje samochody. Jeszcze raz polecam ten warsztat!

  1. Grzegorz Sieklucki ★★★★★

    Z firmą tą miałem do czynienia już dość dawno temu - jako i jej klient i klient. Z dostateczną cezurą czasową mogę powiedzieć, że dzięki jej fachowości miałem szansę jeździć prawdziwym klasykiem japońskiej motoryzacji schyłku XX w. Auto co prawda po jakimś czasie uległo jakiejś awarii, ale z tego co wiem jest do uratowania.

  2. Krzysiek Ozimkiewicz ★★★★★

    Bardzo rzetelne podejście do klienta. Wyjatkowo dobry kontakt. Świetny przepływ informacji. Mój przypadek nie był oczywisty a mimo to Panowie (i Pani) wykazali się zrozumieniem, profesjonalnie podeszli do rozwikłania zagadki. Gorąco polecam sam na pewno będę serwisował auto cyklicznie w Tym serwisie - Mają moje zaufanie.

  3. Jarosław Szmurło ★★★★★

    Jestem bardzo zadowolony z obsługi i wykonanych usług. Serwisuję w Auto MTechnic dwa auta, jedno cywilne (specyficzne - Range Rover Sport 5.0 SC), drugie do sportu. W obu przypadkach każda zlecona naprawa wykonana była wzorowo. Auto cywilne miało kilka poważnych usterek do usunięcia, podczas ich usuwania wyszło kilka nowych. Zostałem zaproszony na warsztat, gdzie usterki zostały mi pokazane i dokładnie omówione wraz z przedstawieniem dostępnych rozwiązań. Oba auta zostały potraktowane bardzo profesjonalnie i fachowo. Kontakt, w szczególności z Panem Patrykiem, wzorowy i bardzo konkretny. Nie było żadnych niedomówień ani niespodzianek co bardzo cenię. Ponadto najważniejsza w obecnym czasie sprawa - czasowość - na najwyższym poziomie. Jak tylko zamówione części pojawiły się na warsztacie od razu były montowane. Ostatnia kwestia to poziom cenowy - bardzo konkurencyjny. Serdecznie polecam wszystkim, którzy cenią sobie brak niespodzianek i czasowość w warsztatach samochodowych. Na 100% wrócę i ponownie skorzystam z usług.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres AUTO MTechnic?

AUTO MTechnic znajduje się przy Głębocka 13, 03-287 Warszawa, Polska

Jaki jest numer telefonu do AUTO MTechnic?

Można skontaktować się z AUTO MTechnic pod numerem +48 691 269 269

Jak można dotrzeć do AUTO MTechnic?

Do AUTO MTechnic można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements