Opinie

  1. Barbara Figuła ★★★★★

    Zdecydowanie polecam. Usługa montażu wentylacji wykonana profesjonalnie i zgodnie z umową.

  2. Epil Care ★★★★★

    Serdecznie polecam ANDKLIMA Rafał Andrych! Panowie bardzo szybko zareagowali na zgłoszenie i przyjechali do naprawy klimatyzacji. Wszystko zostało sprawnie i profesjonalnie wykonane – klimatyzacja została dokładnie wyczyszczona i w końcu działa jak należy. Fachowa obsługa, szybki czas reakcji i miła atmosfera. Zdecydowanie warto, polecamy :)

  3. Basia Bronisz ★★★★★

    Bardzo polecam tą firmę, kontakt wzorowy, montaż klimatyzacji również bez zarzutu. Profesjonaliści.

  1. Justyna Kuch ★★★★★

    Pełen profesjonalizm i bardzo sprawna obsługa. Wyczerpujące odpowiedzi na wszystkie pytania, szybki termin realizacji montażu klimatyzacji i konkurencyjna oferta. Sam montaż klimatyzacji przebieg bardzo sprawnie, a panowie monterzy wykonali swoje prace bardzo czysto. Polecam serdecznie!

  2. Ewa Pytkowska ★★★★★

    Kontakt do pana Rafała dostałam z polecenia. Szybko udało się umówić na spotkanie w celu omówienia naszych potrzeb, następnie otrzymaliśmy ofertę i umówiliśmy się na montaż. W związku z remontem mieszkania, ważne było żeby klimatyzator został zamontowany w określonym miejscu, oznaczonym na planie. Wszystko przebiegło sprawnie i zgodnie z ustaleniami, a po zakończeniu montażu zastaliśmy porządek :) Jak najbardziej polecamy

  3. Paweł Wszoła ★☆☆☆☆

    Nie polecam. Z różnymi firmami współpracowaliśmy remontując mieszkanie i tą, And Klima oceniam najgorzej. Jeśli miałbym podsumować firmę dwoma określeniami byłoby to niesłowność i niekompetencja. Umawialiśmy się na pierwszy termin. Półtorej tygodnia później przyjeżdżam zobaczyć mieszkanie. Klimatyzacji brak. Umawiamy się na drugi termin realizacji. Przyjeżdżam sprawdzić dzień później i klimatyzacji nadal brak. I tak samo jak wcześniej nie informuje o tym. Przy pierwszym serwisie który przeprowadziłem z inną firmą pierwsza ich reakcja była taka, że jednostka jest zbyt słaba na pomieszczenie a rozmawiałem jeszcze z panem Rafałem na temat tego, że zależy mi na tym by była wstanie ochłodzić piętro. A zamontował nam taką która z jednym pomieszczeniem sobie nie radzi.

  1. Łukasz Zygański ★★★★★

    Zdecydowałem się na ofertę od tej firmy. Jestem bardzo zadowolony. Przede wszystkim konkretny kontakt z Panem Rafałem, następnie oględziny i szybko wysłany kosztorys w postaci wielu wariantów. Montaż w ciągu 3-4 dni od decyzji. Wszystko w sympatycznej atmosferze i bez bałaganu po montażu. Polecam. .. już z nie tak gorącego salonu:)

  2. Anna Sikora ★★★★★

    Dostałam kontakt do firmy Andklima z polecenia. Bardzo szybko otrzymałam wycenę (w trzech wariantach cenowych). Realizacja ok. 7 dni od podjętej decyzji. Panowie kulturalni i sympatyczni. Pozostawili porządek i teraz pozostaje mi się tylko chłodzić! Pozdrawiam

  3. Krzysztof Ibisz ★★★★★

    Współpraca z firmą AndKlima to przyjemność a w dodatku usługa wykonana w terminie i bez problemów. Po wykonanej pracy miejsce pozostawione w nienagannej czystości. Jeśli chodzi o serwis/ awarie usterki są usuwane w bardzo szybkim tempie. Serdecznie polecam

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres And Klima Rafał Andrych?

And Klima Rafał Andrych znajduje się przy Faworytki 2, 02-720 Warszawa, Polska

Jaki jest numer telefonu do And Klima Rafał Andrych?

Można skontaktować się z And Klima Rafał Andrych pod numerem +48 504 100 646

Jak można dotrzeć do And Klima Rafał Andrych?

Do And Klima Rafał Andrych można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements