Zdecydowanie polecam. Usługa montażu wentylacji wykonana profesjonalnie i zgodnie z umową.
Zdjęcia
Opinie
-
Barbara Figuła ★★★★★
-
Epil Care ★★★★★
Serdecznie polecam ANDKLIMA Rafał Andrych! Panowie bardzo szybko zareagowali na zgłoszenie i przyjechali do naprawy klimatyzacji. Wszystko zostało sprawnie i profesjonalnie wykonane – klimatyzacja została dokładnie wyczyszczona i w końcu działa jak należy. Fachowa obsługa, szybki czas reakcji i miła atmosfera. Zdecydowanie warto, polecamy :)
-
Basia Bronisz ★★★★★
Bardzo polecam tą firmę, kontakt wzorowy, montaż klimatyzacji również bez zarzutu. Profesjonaliści.
-
Justyna Kuch ★★★★★
Pełen profesjonalizm i bardzo sprawna obsługa. Wyczerpujące odpowiedzi na wszystkie pytania, szybki termin realizacji montażu klimatyzacji i konkurencyjna oferta. Sam montaż klimatyzacji przebieg bardzo sprawnie, a panowie monterzy wykonali swoje prace bardzo czysto. Polecam serdecznie!
-
Ewa Pytkowska ★★★★★
Kontakt do pana Rafała dostałam z polecenia. Szybko udało się umówić na spotkanie w celu omówienia naszych potrzeb, następnie otrzymaliśmy ofertę i umówiliśmy się na montaż. W związku z remontem mieszkania, ważne było żeby klimatyzator został zamontowany w określonym miejscu, oznaczonym na planie. Wszystko przebiegło sprawnie i zgodnie z ustaleniami, a po zakończeniu montażu zastaliśmy porządek :) Jak najbardziej polecamy
-
Paweł Wszoła ★☆☆☆☆
Nie polecam. Z różnymi firmami współpracowaliśmy remontując mieszkanie i tą, And Klima oceniam najgorzej. Jeśli miałbym podsumować firmę dwoma określeniami byłoby to niesłowność i niekompetencja. Umawialiśmy się na pierwszy termin. Półtorej tygodnia później przyjeżdżam zobaczyć mieszkanie. Klimatyzacji brak. Umawiamy się na drugi termin realizacji. Przyjeżdżam sprawdzić dzień później i klimatyzacji nadal brak. I tak samo jak wcześniej nie informuje o tym. Przy pierwszym serwisie który przeprowadziłem z inną firmą pierwsza ich reakcja była taka, że jednostka jest zbyt słaba na pomieszczenie a rozmawiałem jeszcze z panem Rafałem na temat tego, że zależy mi na tym by była wstanie ochłodzić piętro. A zamontował nam taką która z jednym pomieszczeniem sobie nie radzi.
-
Łukasz Zygański ★★★★★
Zdecydowałem się na ofertę od tej firmy. Jestem bardzo zadowolony. Przede wszystkim konkretny kontakt z Panem Rafałem, następnie oględziny i szybko wysłany kosztorys w postaci wielu wariantów. Montaż w ciągu 3-4 dni od decyzji. Wszystko w sympatycznej atmosferze i bez bałaganu po montażu. Polecam. .. już z nie tak gorącego salonu:)
-
Anna Sikora ★★★★★
Dostałam kontakt do firmy Andklima z polecenia. Bardzo szybko otrzymałam wycenę (w trzech wariantach cenowych). Realizacja ok. 7 dni od podjętej decyzji. Panowie kulturalni i sympatyczni. Pozostawili porządek i teraz pozostaje mi się tylko chłodzić! Pozdrawiam
-
Krzysztof Ibisz ★★★★★
Współpraca z firmą AndKlima to przyjemność a w dodatku usługa wykonana w terminie i bez problemów. Po wykonanej pracy miejsce pozostawione w nienagannej czystości. Jeśli chodzi o serwis/ awarie usterki są usuwane w bardzo szybkim tempie. Serdecznie polecam
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres And Klima Rafał Andrych?
And Klima Rafał Andrych znajduje się przy Faworytki 2, 02-720 Warszawa, Polska
Jaki jest numer telefonu do And Klima Rafał Andrych?
Można skontaktować się z And Klima Rafał Andrych pod numerem +48 504 100 646
Jak można dotrzeć do And Klima Rafał Andrych?
Do And Klima Rafał Andrych można dotrzeć, korzystając z poniższego linku