Opinie

  1. Michał ★★★★★

    Piątek, ok. godziny 15:00 - urywam osłonę skrzyni biegów, która wisi na wsporniku i szura po drodze. Szukam pomocy, a o tej porze, w szczycie sezonu na wymianę opon, o wolny podnośnik niełatwo. Dzwonię, opisuję sytuację i słyszę w słuchawce: „Proszę podjechać.” Osłona przykręcona, brakujące mocowania uzupełnione, wspornik naprostowany i wszystko zrobione od ręki. Za zrozumienie sytuacji i wzorową naprawę niskie ukłony. Jeszcze raz dziękuję!

  2. Patryk J ★☆☆☆☆

    Prosta wymiana kilku części tutaj kosztowała 1400 złotych. Właściciel poinformował mnie o kosztach już po wymianie, mimo tego, że wyraźnie prosiłem o wycenę przed wymianą. Kiedy wyraziłem zdziwienie tak wysoką kwotą to zarzekał się, że w Warszawie tyle kosztuje. Okazało się, że nie, sprawdziłem w pobliskim warsztacie i za tą samą usługę zapłaciłbym 700 zł, czyli połowę. Kiedy poinformowałem właściciela, że to co mówił nie jest prawdą i zamierzam napisać opinię o tym warsztacie, ten próbował mnie zastraszyć tym, że jego prawnicy wygrywają każdy proces i żebym nawet nie próbował coś o nim pisać. Co najlepsze, próbował także oskarżać mnie o namawianie go do pomijania dokumentu sprzedaży i wysyłał mi zdjęcia ze swojego monitoringu, jakoby ma na to dowody. Co wydarzyło się z głową tego człowieka to ja nie wiem PS na odpowiedź właściciela: to Pan wymagał zapłaty jedynie w formie gotówki, ja nawet nie miałem takiej kwoty i wtedy magicznie pojawił się terminal. Już nie chce domniemywać kto tu chciał przyciać skarbówkę, ale się domyślam...

  3. Josef Schöda ★★★★★

    Bardzo polecam ten warsztat! Wymiana klocków hamulcowych została wykonana błyskawicznie i bez żadnych problemów. Obsługa jest niezwykle profesjonalna – wszystko zostało mi dokładnie wytłumaczone, a dodatkowo cena była naprawdę konkurencyjna w porównaniu do innych miejsc. Na pewno wrócę tu przy kolejnych naprawach.

  1. Katarzyna L ★★★★★

    Po dwóch wizytach w pewnym odstępie czasu (w maju klimatyzacja oraz w lipcu przegląd i konieczne naprawy) mogę z pełnym przekonaniem powiedzieć, że pan Adam to dobry fachowiec, zajął się moim 22 letnim autem sumiennie, cenowo przystępnie, doradził, objaśnił i podzielił swoimi spostrzeżeniami na przyszłość. Będę korzystać. Choć oby jak najrzadziej!

  2. RDziedziczak ★★★★★

    Napełnianie klimatyzacji szybko, bez kolejki, miło, na nowiutkich maszynach. Ceny absolutnie rynkowe / umiarkowane: 510g czynnika w sumie wyszło 350 zł.

  3. Krzysztof Tomasz ★★★★★

    Nie naprawiałem u nich auta ale miałem w pobliżu warsztatu wypadek. Zaopiekowali się mną, opatrzyli, wezwali karetkę oraz udzielili pełnego wsparcia jak na nią czekaliśmy. Przechowali też moje graty które zostały na miejscu zdarzenia. Nie wiem jakimi są mechanikami ale jeśli takimi jak fantastycznymi i dobrymi są ludźmi to mogę ich polecić na 100%. Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego.

  1. Łukasz Gleba ★★☆☆☆

    Ceny z kosmosu. Wstępna wycena (we wrześniu 2021) za naprawę klimatyzacji po dziennym pobycie auta "na sprawdzenie" 2200zl na start. Naprawione u konkurencji na bażanciej za 900zł. Działa zacnie.

  2. Paweł Zdrojewski ★★★★★

    Zdecydowanie polecam!!!! Potrzebowałem opon na już i bez problemu dostałem nowe ( w innych warsztatach nie było, a tutaj w przeciągu godziny dowiezione do warsztatu). To była nagła potrzeba, więc nie miałem czasu na wybieranie odpowiedniego modelu po opiniach, testach itp., zdałem się więc na Właściciela warsztatu i to był strzał w dziesiątkę - gdybym teraz wybierał na spokojnie, bez presji czasu wybrałbym te same, bo są świetne! Dodatkowo sama wymiana była bardzo sprawna i profesjonalna - teoretycznie prosta sprawa, a poprzedni warsztat popełnił sporo błędów przy zakładaniu nowych opon. Od wymiany minęło już kilka miesięcy i śmiało mogę polecić ten warsztat!!!! :) Przy okazji jeszcze raz dziękuję za miłą rozmowę podczas wymiany, idealny wybór opon i szybką pomoc! Pozdrawiam!

  3. Anna Wysokińska ★★★★★

    Miałam problem z wentylacją. Właściciel warsztatu mimo zbliżającej się majówki i tego, że byłam nowym klientem wcisnął mnie w grafik. Trafnie znalazł problem i naprawił tego samego dnia. Jednocześnie zwrócił mi uwagę na inne części które mogą wkrótce ulegnąć awarii. Polecam :)

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres AUTO SERWIS PUŁAWSKA Autoklimatyzacja.pl?

AUTO SERWIS PUŁAWSKA Autoklimatyzacja.pl znajduje się przy Puławska 470, 02-884 Warszawa, Polska

Jaki jest numer telefonu do AUTO SERWIS PUŁAWSKA Autoklimatyzacja.pl?

Można skontaktować się z AUTO SERWIS PUŁAWSKA Autoklimatyzacja.pl pod numerem +48 667 006 667

Jak można dotrzeć do AUTO SERWIS PUŁAWSKA Autoklimatyzacja.pl?

Do AUTO SERWIS PUŁAWSKA Autoklimatyzacja.pl można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements