Opinie

  1. Maciej Żukowski ★★★★★

    Współpracuję z warsztatem już 5 lat.Są w stanie naprawić mi wszystkie samochody od Żuka po Renault i Fiat. Chłopaki znają się na robocie, są słowni i szybko rozwiązują problemy. Ceny umiarkowane, możliwość użycia tańszych części ale robocizna warszawska.

  2. Mariusz Kowalczyk ★★☆☆☆

    Zachęcony pozytywnymi opiniami oddałem swój samochód na rutynowy przegląd, wymianę oleju filtrów, doszły jakieś rzeczy w zawieszeniu tylnym. Uznałem, że okej. Trzeba zrobić .Pan powiedział, że skontaktuje sie poda ceny niskiej, średniej i wyższej półki cenowej. Następnie nie dało się dodzwonić przez pół dnia. wkońcu Pan oddzwonił, że samochód jest zrobiony. I podał cenę. Która mnie dość mocno zszkowowała. Zapytany czemu nie było wcześniej kontaktu uznał, że nie widział, zebym dzwonił. Koniec końców odebrałem samochód upewniając się, ze wszystko jest zrobione, nie ma żadnych więcej rzeczy, zawieszenie, hamulce, silnik, nie ma wycieków. Pojechałem jeszcze tego samego dnia na stację diagnostyczną ponieważ kończył się obowiązkowy przegląd. Diagnoza na SKP: wyciek oleju. Opadają rece, Cały dół pochlapany olejem, zarówno starym jak i już nowym. Więc diagnosta stwierdził, że nie ma opcji żeby wyciek powstał już po. Szczególnie, że przejechałem max 10km i był to ten sam dzień. Panów jest tam kilku innemu oddawałem auto od innego odbierałem, może się słabo komunikują ale wpływa to w moim przypadku na ocenę całego warsztatu. Szkoda. Samochód z 2016 roku

  3. Anna Kozłowska ★★★★★

    Serdecznie polecam warsztat. Miła obsługa, solidnie i w przystępnych cenach. Drobne sprawy są robione od ręki, na większe naprawy trzeba chwilę poczekać, ale warto

  1. Dom Szym ★★★★★

    Super warsztat. Bardzo miły i konkretny właściciel. Miałem pilną sprawę. Auto zostało od razu jak podjechałem zapytać i na drugi dzień było już gotowe. I co ważne nie za miliony monet. Można szybko, dobrze, miło i nie drogo. Tak 3-mać

  2. Jakub Zieliński ★★★★★

    Polecam, Pan Piotr naprawił mi autko w jeden dzień i w rozsądnej cenie, gdzie inni mechanicy na Ursynowie marudzili.

  3. Dominik Danek ★★★★★

    Zdecydowanie polecam! Panowie mechanicy przyjęli mnie w ciągu godziny od mojego telefonu, a po kilku kolejnych samochód trafił w moje ręce naprawiony. Inny warsztat nie podjął się naprawy, gdyż stwierdzili poważną usterkę, a u Pana Piotra okazało się, że była to drobnostka za kilkaset złotych. Najwyższy stopień uczciwości. Samochodem w końcu da się jeździć normalnie :) Dziękuję!

  1. Mateusz Zdrojewski ★★★★★

    Polecam Mateusz. Warsztat samochodowy jest najlepszy w mieście Warszawa przy ul. Samby 24a. Byłem tam. I wrócę jeszcze raz. Tylko ten warsztat samochodowy Autokam Serwis Piotr Kamiński. Bardzo miła i profesjonalna obsługa.

  2. Adrian Drążek ★★★★★

    Świetny serwis! Naprawa profesjonalna i szybka, choć na wizytę trzeba trochę poczekać. Uczciwe ceny

  3. Kasia Skraburska ★★★★★

    Panowie z serwisu byli bardzo pomocni - pełen profesjonalizm. Dzięki nim dojechaliśmy do naszego miejsca zamieszkania (Wrocław) bez konieczności lawetowania auta z Warszawy. Jeszcze raz dziękujemy za diagnostykę auta i rozwiązanie problemu w tej jakże podbramkowej sytuacji jaķą mieliśmy. Pozdrawiamy serdecznie.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Autokam Serwis Piotr Kamiński?

Autokam Serwis Piotr Kamiński znajduje się przy Samby 24A, 02-830 Warszawa, Polska

Jaki jest numer telefonu do Autokam Serwis Piotr Kamiński?

Można skontaktować się z Autokam Serwis Piotr Kamiński pod numerem +48 602 194 869

Jak można dotrzeć do Autokam Serwis Piotr Kamiński?

Do Autokam Serwis Piotr Kamiński można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements