Córka przygotowywała się z panią Dorotą do egzaminu ósmoklasisty i poszło jej świetnie. Pani Dorota potrafi wytłumaczyć każde zagadnienie jasno i spokojnie.
Zdjęcia
Opinie
-
Wojciech Pawełczyk ★★★★★
-
Magdalena Pawlak ★★★★★
Moje dzieci od kilku lat j. angielskiego uczy Pani Mariana, postępy są ogromne, a lektorka sprawia, ze uczniowie chętnie przychodzą na zajęcia. Ma super podejście do młodszych dzieci i do młodzieży. Po przygotowaniu przez Panią Marianę dzieci zdobywają certyfikaty British Council bez problemu. Polecam!!!
-
Menelowskyy ★★★★★
Pan Artur Janowski to prawdziwy pasjonat chemii! Potrafi zaciekawić nawet osoby, które wcześniej nie lubiły tego przedmiotu. Jego lekcje są dynamiczne i pełne eksperymentów.
-
Ksawery Murański ★★★★★
Pani Dominika Trzpil to nauczycielka z powołania. Mój syn, który ma 9 lat, chętnie chodzi na jej lekcje i zawsze wraca uśmiechnięty. Potrafi świetnie trafić do dzieci.
-
Majosław ★★★★★
Moje dziecko uczy się hiszpańskiego z panią Caroliną i efekty są niesamowite. Lekcje prowadzony są w ciekawy i nowoczesny sposób. Córka chętnie opowiada , czego się nauczyła.
-
Marta Krypel ★★★★★
Atmosfera w szkole Epi jest przyjazna i pozytywna, co sprzyja motywacji do nauki. Nauczyciele życzliwi, cierpliwi i kompetentni. Moja lektorka p. Marianna super tłumaczy, na lekcjach jest luz ale i intensywna praca, widać efekty.
-
Marcin Wojtera ★★★★★
Szkoła języków obcych oferuje różne formy nauki, takie jak zajęcia indywidualne, grupowe, nauka w dwie osoby, co pozwala na dopasowanie nauki do indywidualnych potrzeb każdego. Ja korzystam z nauki w trzy osoby, jest super. Polecam Epi-Centrum.
-
Hubert O ★★★★★
W szkole Epi-Centrum stosowane są nowoczesne metody nauczania, także sale wykładowe są wyposażone w różne multimedia, monitory interaktywne, wizualizery, projektory, dzięki czemu nauka języka staje się łatwiejsza, ciekawsza i bardziej efektywna szczególnie dla najmłodszych.
-
Łukasz ★★★★★
Nauczyciele w szkole języków obcych Epi-Centrum są wykształceni i doświadczeni, nad całością nauczania czuwa wspaniała Pani Kasia - metodyk, co gwarantuje wysoką jakość nauczania.
-
Piotr ★★★★★
Uczęszczam do Szkoły Języków Obcych Epi-Centrum już drugi rok i muszę przyznać, że był to dobry wybór. Zajęcia są prowadzone bardzo fajnie, a nauczyciele mają indywidualne podejście do każdego ucznia. Dlatego można szybciej i dużo więcej nauczyć się tutaj niż na zajęciach w zwykłej szkole.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Epi-Centrum. Szkoła języków obcych?
Epi-Centrum. Szkoła języków obcych znajduje się przy Aleja Krakowska 20, 05-090 Raszyn, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Epi-Centrum. Szkoła języków obcych?
Można skontaktować się z Epi-Centrum. Szkoła języków obcych pod numerem +48 605 591 839
Jak można dotrzeć do Epi-Centrum. Szkoła języków obcych?
Do Epi-Centrum. Szkoła języków obcych można dotrzeć, korzystając z poniższego linku