NIE POLECAM zakupów w sklepie FUNTECH.PL zakupiony laptop poprzez allegro ze sklepu FUNTECH.PL okazał się nie sprawny. Od samego początku był problem z uruchomieniem laptopa,zgłoszony na gwarancji,gdzie usterka została opisana wraz z wysłanym laptopem, weryfikacja usterki ponad dwa tygodnie. Finalnie w "nowym" laptopie wymieniona płyta główna, wentylator! Brak gwarantowanej naprawy on-site. Odesłany laptop po naprawie z systemem w języku angielskim,zakupiony laptop był z pakietem w języku polskim. BRAK protokołu naprawy BRAK karty gwarancyjnej. Odpowiedź sprzedawcy "nie możliwe" a jednak. Firma FUNTECH.PL olewa klientów,nie odnosząc się do pytań,w większości odpowiedzi automatyczne, wziąć kasę i nie ponosić odpowiedzialności za wadliwy sprzęt. Jeśli ktoś chce się przepychać z niesprawnym "nowym" laptopem na gwarancji u sprzedawcy pozostając bez sprzętu na długi czas to sklep idealny do zakupu.
Zdjęcia
Opinie
-
And Ga ★☆☆☆☆
-
Piotr Buga ★☆☆☆☆
Oszuści i nic więcej nie polecam zakupiłem myszkę logitecha którą zwróciłem po 2 dniach po tygodniu dostałem wiadomość że nie zwrócą mi pieniędzy bo to nie ich myszka i nie zgada się nr seryjny wysłali mi zdjęcie jakiejś brudnej myszki z widocznymi śladami użytkowania i wmawiali mi że to ta co wysłałem porażka totalna po zaangażowaniu Empiku ( przez empik było zamówienie) po 22 dniach wysłali mi fakturę (wcześniej nie otrzymałem nawet paragonu ) po prawie miesięcznej wojnie i pomocy Empiku otrzymałem "poprawną" fakturę z data prawie miesiąc po zakupie i zwrot pieniędzy trzymajcie się z daleka od tej firmy !
-
Joanna ★☆☆☆☆
Bardzo negatywne doświadczenie. Zakupiony laptop przestał działać po 2 miesiącach. Powrócił z serwisu (Eco serwis- miejsce w którym dokonują napraw gwarancyjnych) nadal niesprawny. Firma w wyjaśnieniu napisała mi że "użyłam programu graficznego" celem przedstawienia tego jak się zepsuł. Odesłali z urwanymi stopkami gumowymi. Oraz poobdzierany od śrubokrętu. "Naprawa" trwała miesiąc. Jakieś głupoty. Lepiej tam nic nie kupować bo szkoda nerwów. Gdzie indziej
-
Paweł ★☆☆☆☆
Reklamacja trwała powyżej ustawowego terminu 14 dni i została w większości nieuznana - serwis stwierdził brak wad pomimo tego, że telefonu nie da się praktycznie używać. W sprawę zostanie zaangażowany Rzecznik Praw Konsumenta, a współpracę z tą firmą będę odradzał na szerokim forum. NIE POLECAM
-
JackRyanPL ★☆☆☆☆
Na Allegro firma widnieje jako AlejaOkazji i odradzam kupowanie tam czegokolwiek. Początkiem miesiąca zamówiłem czytnik e-booków z aukcji na której nie było informacji o defektach produktu. Produkt przyszedł w uszkodzonym opakowaniu, o którym nie było wspomniane w opisie. W międzyczasie sprzedający zmienił cenę obniżając ją o kilkanaście złotych i wprowadził informację o defekcie. Po wystawieniu negatywnej opinii oferta została zamknięta. Nie wierzę w przypadki, i podejrzewam celowe działanie po stronie sprzedającego (AlejaOkazji? Bardziej UlicaOszustw). Zgłosiłem zwrot, podałem powód, w odpowiedzi otrzymałem odpowiedź jakobym to ja popełnił błąd a cena nie uległa zmianie. Niestety na nieszczęście sprzedającego miałem screeny przedstawiające nową, obniżoną cenę. Moja robocza teoria - sprzedający zorientował się o defekcie produktu, wysłał go i tak, po czym sprytnie zmienił cenę i kontynuuował aukcję dalej. Gdyby nie ta zmiana ceny pewnie po prostu zwróciłbym produkt, wzruszył ramionami i szedł dalej. Niestety - BOK FunTech zaczęło przerzucać winę na mnie, więc zaangażowałem Allegro w dyskusję i szczęśliwie odzyskałem pieniądze. Patrząc na pozostałe opinie podejrzewam, że jest to modus operandi tego sklepu. Tłumacząc nazwę firmy na język polski - ZabawaTechnologia? Technologii nie otrzymałem, bawiłem się przednio próbując odzyskać pieniądze.
-
Paweł Gąsior ★★☆☆☆
Zakupiłem w sklepie myszkę Razer Naga Pro. Po otrzymaniu zamówienia okazało się, że otrzymany towar to towar refabrykowany (Najpewniej z rynku USA) - w zastępczym opakowaniu od razera. W ofercie nie było o tym żadnej mowy, co więcej miesiąc po kontakcie ze sklepem - na stronie produktu w dalszym ciągu nie ma żadnej informacji na ten temat, a produkt widnieje jako nowy. Po kontakcie ze sklepem - otrzymałem niewielki rabat do zamówienia, ale co tu dużo mówić - niesmak pozostał. Gdybym chciał na prezent to bym oddał. Jak dla mnie - nie chciało mi się zwracać.
-
Pampampam ★★★★★
Bardzo pomocna i miła obsługa. Po mojej prośbie, skontaktowali się ze mną, gdy Ulefone ponownie pojawił się w sprzedaży :) Ponadto szybka wysyłka i jestem mega zadowolona z zakupu.
-
Jacek Kostrzewski ★☆☆☆☆
Nie polecam omijać wielkim łukiem.firma sprzedaje uszkodzony sprzęt z ukrytymi wadami .naprawdę warto się zastanowić przed skorzystaniem z ofert tej firmy.
-
Piotr Jakucki ★★★★★
Zamówiliśmy u nich Chromecast 4 via Allegro, który śmiga idealnie. Doszedł terminowo do paczkomatu, świetnie zapakowany i z polską końcówką do zasilacza. Bezproblemowa elektroniczna zapłata blikiem, a z tym wciąż bywa różnie.
-
Jakub Wypler ★☆☆☆☆
Firma sprzedaje sprzęt prawdopodobnie pogwarancyjny/powystawowy, w opakowaniach zastępczych, bez instrukcji i wymaganych papierów, z ładowarkami chałupniczo przerobionymi na polskie gniazdo - a to wszystko JAKO NOWY. Mój przypadek to Huaweii Matebook X Pro z właśnie taką ładowarką, przegrzewający się i z luźnym zawiasem klapy, z oprogramowaniem recovery w obcym języku. Gdy zwróciłem mailowo uwagę na problem dostałem tylko prośbę o odesłanie zasilacza i informację, że wtedy mogą rozpatrzyć wymianę gwarancyjną samego zasilacza. Zaskakujące - ja na miejscu sklepu wolałbym ugłaskać sytuację, żeby informacje o takich nieuczciwych praktykach nie wychodziły na wierzch w internecie.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Funtech.pl sp. z o.o. sp. k.?
Funtech.pl sp. z o.o. sp. k. znajduje się przy Patriotów 110, 04-844 Warszawa, Polska
Jaki jest numer telefonu do Funtech.pl sp. z o.o. sp. k.?
Można skontaktować się z Funtech.pl sp. z o.o. sp. k. pod numerem +48 221 234 330
Jak można dotrzeć do Funtech.pl sp. z o.o. sp. k.?
Do Funtech.pl sp. z o.o. sp. k. można dotrzeć, korzystając z poniższego linku