Opinie

  1. Iryna Voranava ★★★★★

    Bardzo świetny serwis. Kupiłam u nich samochód 2 lata temu i od tamtej pory serwisuję go tylko tam. Wiem, że nawet jeśli zmienię samochód, i tak będę do nich jeździć. Bardzo fajni, uczciwi ludzie, profesjonaliści w swojej dziedzinie i maksymalnie mili w kontakcie. Szczerze polecam i ufam im w 100%.

  2. Pawel Lech ★★★★★

    Ogromna wiedza, miłe ale konkretne podejście, rodzinnie, usługi na bardzo wysokim poziomie. Polecam każdemu. Ja już tam zastaje :)

  3. Iwona Reitberger ★★★★★

    Bardzo polecam! Profesjonaliści pierwszej klasy - uczciwi, rzeczowi, rzetelni. Ze świeczką takich szukać. Nikt, kto tam osobiście był, nie wystawiłby negatywnego komentarza, ale najwyraźniej konkurencja nie śpi i uderza tylko w najlepszych ;-). Pozdrawiam obecnych i nowych klientów!

  1. Piotr Kawa ★☆☆☆☆

    Ten warsztacik to pomyłka, należy go unikać. Lepiej pchać auto niż spotkać się tym "mechanikiem". On tylko młotek uznaje. O diagnostyce komputerowej możecie Państwo zapomnieć. Za to do krytyki w internecie to jest pierwszy. Szanowny Pan zatrzymał się na maluchach, dużych Fiatach i Polonezach. Czasem może Nyski, Żuki i Tarpany zrobi... Nie polecam jego usług.

  2. Jan Nawrot ★☆☆☆☆

    ja również podzielam opinie innych. Żona przyjechała z autem do wymiany kilku prostych części. Jak to kobieta ma prawo się nie znać. Jakiś typ od nich z garażu wyszedł, zaczął drzeć na nią gębę, bo jakim prawem ma się nie znać po co do nich przyjeżdża. Ogólnie nie polecam. Zaraz Pewnie "kiero" odpisze, że też mnie pozwie jak innych niezadowolonych klientów. Słabo!

  3. Krzysztof Szucki ★☆☆☆☆

    Właściciel nieprzyjemny, rozmowa z nim wygląda tak jak by facet nie miał pojęcia o czym mówi, za wymianę piasty w kole zażyczył sobie 350pln netto!!! gdzie w innych serwisach biorą średnio 100pln.Czas wymiany to tylko 30min.Do tego arogancki.Jeśli nie chcesz być naciągany i oszukiwany trzymaj się od tego miejsca z daleka.NIE POLECAM!!!

  1. Andrzej Jot ★☆☆☆☆

    Transakcja bardzo szybka przy zakupie. Gwarancji jednak kompletnie nie uznają, pomimo istnienia jej w formie pisemnej. Edit. 09.03.19. Opinii nie wycofam. To nie pomyłka. Kupiłem piaggio mp3 od Pana. Z "pisemną gwarancją" której Pan nie uznał i proponował sąd. Tam niestety wygląda Pana podejście. Bez diagnozy nawet. Od razu propozycja pójścia na drogę sądową

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres AUTO NAPRAWA KRONHAUS?

AUTO NAPRAWA KRONHAUS znajduje się przy 05-092 Łomianki, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do AUTO NAPRAWA KRONHAUS?

Można skontaktować się z AUTO NAPRAWA KRONHAUS pod numerem +48 501 147 305

Jak można dotrzeć do AUTO NAPRAWA KRONHAUS?

Do AUTO NAPRAWA KRONHAUS można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements