Opinie

  1. Wiktor eN ★☆☆☆☆

    Na zamowienie ktore mialo byc wyslane w 1-2 dni czekalem 2 tygodnie. Eweidentnie firma bez stanu magazynowego zamawiajaca wszystko z chin + odpowiednia marza. Wszystko mozna zrozumiec, ale w okresie swiatecznym przy prezentach obietnice 1-2dnia, a realia 2 tygodnie?! Przestrzegam!

  2. Sabina Filipowicz ★☆☆☆☆

    Złożyłam zamówienie trzy miesiące temu. Po miesiącu (!) zostało anulowane bez podania przyczyny. Nadal nie dostałam zwrotu środków, mimo kilkukrotnych prób kontaktu z firmą. Serdecznie odradzam zakupy w tej firmie!

  3. Hubert Gabalewicz ★☆☆☆☆

    W sierpniu zamówiłem listę produktów, które miały być dostarczone w pierwszej połowie września. Próbowałem kontaktować się ze sklepem na tydzień oraz dwa tygodnie przed planowaną datą dostawy, ponieważ byłem w trakcie przeprowadzki i rzeczy zamówiłem na stary adres. Infolinia? Nie działa. Pod żadnym numerem. Czy ktoś oddzwania? Nie. Kontakt jedynie mailowo. Szkoda że nie wiedziałem o tym wcześniej, ale mniejsza o to. Sklep nie poinformował mnie o tym, że całość zamówienia zostanie dostarczona rażąco po terminie (datę dostaw przedstawię poniżej razem z datą zamówienia oraz przewidywanym dniem dostawy). Okazuje się, że (na podstawie moich przypuszczeń) sklep działa na zasadzie drop shipping. Czyli nie mają na stanie magazynowym większości produktów, tylko sprowadzają artykuły w momencie złożenia zamówienia. Gdybym wiedział to wcześniej, złożyłbym zamówienie gdzie indziej. Podkreślam, że są to jedynie moje założenia, wynikające z kontaktu z zespołem Rossi (załączone zdjęcie ekranu). Sklep również zamiast wysłać mi wszystkie rzeczy w jednej paczce, podzielił zamówienie na trzy osobne zamówienia. I nie miałbym o to problemu, gdyby nie ostatnia paczka. Sklep samoistnie przekierował (bez informowania mnie) ostatnią paczkę do punktu odbioru. Dowiedziałem się o tym przy odbiorze paczki z żabki. Obsługa nie poinformowała mnie również, iż niektóre przedmioty nie są dostępne. Wyszło to w trakcie kontaktu, po otrzymaniu wybrakowanej paczki. Zero informacji i inicjatywy ze strony sklepu. Podsumowując TRAGEDIA. Nikomu nie polecam tego sklepu, chyba że ktoś chce czekać blisko dwa miesiące na paczkę. Ponadto ok 80% produktów można znaleźć na innych stronach taniej. Dzisiaj (03.11.2025) odebrałem ostatnią paczkę. Chronologia: 23.08.2025 - złożenie zamówienia 08.09.2025 - przewidywana data dostarczenia zamówienia 01.10.2025 - otrzymanie pierwszej wybrakowanej paczki 13.10.2025 - otrzymanie drugiej wybrakowanej paczki 03.11.2025 - otrzymanie trzeciej, ostatniej paczki.

  1. Galina Skatkina ★★☆☆☆

    Aktualizuję tę recenzję, ponieważ sprzedawca zwrócił mi pieniądze 21.10.25. Skontaktowała się ze mną bardzo miła pani, która zaproponowała zwrot pieniędzy. Chciałabym, aby pozostałe aspekty obsługi, w tym komunikacja mailowa, były lepsze. Żałuję, że nie przeczytałam tych negatywnych opinii przed dokonaniem zakupu w tym sklepie :-( Zamówiłam towar 1 października. Regularnie piszę do sklepu. Obiecują wysłać towar tego samego dnia, ale nic nie robią. Nie odbierają też telefonów. Chcę odzyskać pieniądze lub złożyć skargę do odpowiednich organów.

  2. M G ★☆☆☆☆

    Zamówienie na patelnię złożyłam i opłaciłam 09.08.2025. Dzisiaj mamy 15.09.2025, a patelni wciąż nie otrzymałam. Korespondując ze sklepem dowiedziałam się, że sklep czeka na dostawę od producenta, która ma dojechać w pierwszej połowie września i że zostanę poinformowana, jak będzie znana dokładna data dostawy. Minęła 1. połowa września, a patelni jak nie było, tak nie ma, natomiast sklep sam z siebie nie informuje o niczym. Zwróciłam konsultantce uwagę na fakt, że strona internetowa wprowadza w błąd, bo w chwili składania zamówienia, jak i obecnie, podaje 10-dniowy termin realizacji. W odpowiedzi zostałam poinformowana, że strona została zaktualizowana i już tak nie jest. Jednak na dzień 15 września informacja o 10-dniowym terminie realizacji wciąż jest widoczna, a przypominam, że minęło już 1,5 miesiąca od mojego zamówienia. Wartość mojego zamówienia to ponad 500 zł, więc nie jest to mała kwota. Nie polecam zamawiać w Rossi, bo wygląda to tak, jakby sklep miał problemy finansowe i chciał się ratować pieniędzmi od klientów na zamówienia, których nie mają w planie nigdy zrealizować. Temat zgłaszam do Rzecznika Praw Konsumenta. Aktualizacja z dn.24.09: po upływie kolejnego tygodnia i przekroczeniu kolejnego terminu deklarowanego przez sklep, poprosiłam o informację na temat statusu (oczywiście sam sklep nie raczył mnie poinformować o kolejnym opóźnieniu). Dopiero zagrożenie zgłoszeniem sprawy na policję i do UOKiK sprawiło, że sklep zaproponował jakieś rozwiązania (np. wymianę patelni z zamówienia na taką o wartości 2000 zł - jak rozumiem za dopłatą z mojej strony, bo ja zamawiałam za 500 zł). Poprosiłam o zwrot pieniędzy i zostałam poinformowana dn.22.09.2025, że zwrot będzie zlecony "natychmiast". 23.09.2025 poprosiłam mailowo o potwierdzenie, że zwrot został zlecony dzień wcześniej, zgodnie z mailem. Po kilku godzinach dostałam powiadomienie z PayU, że faktycznie zwrot zlecono, ale dopiero po moim kolejnym mailu, czyli już 23.09.2025. To smutne, że nawet na tym etapie musiałam się dopominać o swoje.

  3. Malinka 94 ★☆☆☆☆

    Stanowczo nie polecam. Kubek zakupiony 12 maja (na prezent na Dzień Mamy), otrzymywałam informację, że jest wydłużony czas realizacji, natomiast 22 maja otrzymałam wiadomość, że nie ma już produktu, który zakupiłam i będą mi zwrócone pieniądze. 24 maja miał być zrobiony zwrot, to dopiero jak 25 maja poprosiłam o potwierdzenie, to przelali pieniądze. Na pewno już nic nie kupię, ponieważ skąd mam wiedzieć, że produkt będzie na stanie? A później jeszcze męczyć się o zwrot swoich pieniędzy? Ja podziękuję.

  1. Monika Wasik ★★★☆☆

    Zamówiłam towar 13-tego kwietnia i otrzymałam 17 maja. Byłam informowana o statusie zamówienia na każde zapytanie. Produkt jest bardzo dobrej jakości, taki jaki oczekiwałam. Szkoda że realizacja zamówienia trwa tak długo, można stracić cierpliwość i zacząć mieć wątpliwości.

  2. Robert Franckowski ★☆☆☆☆

    Jestem zwodzony już prawie 2 tygodnie. I to nie chodzi o to, że pieniądze wpłaciłem, a towaru nie ma. Najbardziej razi kłamanie w żywe oczy, że towar jest wysyłany po czym widać na stronie inpostu - że przesyłka nawet nie nadana. Zbieram i dokumentuję każdy kontakt ze sklepem, także ten gdy nie udało się go nawiązać. Nie pozwolę sobą tak pomiatać, jeśli sytuacja się utrzyma uderzam z dokumentacją do rzecznika konsumentów, uokik oraz zgłaszam na policję oszustwo internetowe - w tym przypadku nie ma kwoty minimalnej, żeby się tym zajęli.

  3. korangessx16 ★☆☆☆☆

    Towar od ponad 2 tygodni w trakcie wysyłki. Po telefonie zapewnienie, że zostanie wysłany tego samego dnia po czym przyszedł mail, że moje zamówienie jest dalej kompletowane... I tak od tygodnia. Sądząc po innych opiniach, zwrot środków to będzie kolejne wyzwanie :)

  1. Franek Ch ★☆☆☆☆

    Towar został wysłany po 2 miesiącach od zamówienia, po wielokrotnym zapewnianiu, że będzie wysłany o wiele wcześniej. W pewnym momencie uciął się kontakt. Zamówienie zostało wysłane dopiero po tym, gdy poinformowałem firmę, że zabieram sprawę do sądu. Bardzo nie polecam!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Rossi.pl?

Rossi.pl znajduje się przy Pawła Jana Sapiehy 3, 05-075 Warszawa, Polska

Jaki jest numer telefonu do Rossi.pl?

Można skontaktować się z Rossi.pl pod numerem +48 603 807 979

Jak można dotrzeć do Rossi.pl?

Do Rossi.pl można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements