Opinie

  1. kasia Kasia ★☆☆☆☆

    Szkoła ma bardzo niski poziom nauczania, na palcach jednej ręki można wymienić nauczycieli godnych wykonywania tego zawodu. Reszta do wymiany. Nie WYBIERAJCIE tej szkoły dla swoich dzieci NIE POLECAM!!!!

  2. matviicyrka ★★★★★

    Szkoła super ,nauczyciele bardzo mili i wyrozumiali , pomagają zagranicznym oraz osobą którzy mieli nie przyjemne wspomnienia z poprzednich szkół ,ja na start został*m przyjęt* z wielką sympatią oraz wsparciem wśród nauczycieli i różnych klas ,nie mam dobrych wspomnień z tamtej szkoły ,nie udzielali pomocy w ogóle ,tam to był jakiś koszmar ,a ta szkoła wspiera mnie cały czas i rozumieją, można się podzielić wszystkim co się zdarzyło i próbują zepchnąć ze złej ścieżki, dzięki tej pomocy za którą jestem wdzięczn*, udało mi się odzyskać motywację i nie boję się już o to jak wyglądam ,nauczyciele mają super podejście i super uczą,nie krzyczą ani nie straszą tylko wspierają,najlepszym nauczycielem jest pani Beata Tadaj ,nauczycielka niemieckiego , która jest cudowną nauczycielką i widzi u uczniów same pozytywy i przejmuję sie uczniami ,i umie rozpoznać kiedy uczeń się boi odpowiedzi ustnej bo już tak jest ,i wspiera i podpowiada cały czas ,nie krzyczy w ogóle ,pani od wf też jest najlepsza ,dba o nas i wystawia same dobre stopnie,jest po prostu kochana i również ma poczucie humoru ,takich nauczycieli jak pani Beata pani od wf i innych nauczycieli tej szkoły powinno być więcej ,pani w bibliotece bardzo miła i zawsze wita z uśmiechem ,psycholog ma cudowne podejście i mogę to z dumą wszystko powiedzieć a dołączył*m dopiero w tym roku, ewidentnie 5 gwiazdek

  3. E M ★☆☆☆☆

    Bardzo źle traktują obcokrajowców. Dzieci są bardzo rozzłoszczone. Upokarzać swoich rówieśników. Zastraszanie! Białorusini, Ukraińcy - uciekajcie stamtąd. Polacy, którzy chcą wychowywać swoje dzieci w pokoju i miłości - nie chodźcie do tej szkoły!

  1. Krzysiu ★★★★★

    Uczyłem się tu w latach 90: najpierw 3 lata w Filii dla młodszych znajdującej się z tyłu, a potem 5 lat w części dla starszych. Bardzo miło wspominam te lata, choć nie zawsze było łatwo i przyjemnie. Pani Grochowska od matematyki to była najlepsza wychowawczyni i pedagog jednocześnie - nie istniały dla niej zadania niemożliwe do wykonania. Pani Latko od muzyki - niezwykle wymagająca, a pani Ratajczak od biologii i ta jej szkółka roślinna na zapleczu. Dzięki staraniom pana Horbaczewskiego z WF udało mi się wziąć udział w "I Młodzieżowych Igrzyskach Lekkoatletycznych". Prace techniczne w podziemiu to z kolei szkoła życia. Cieszę się, że tu trafiłem :-)

  2. Marcin “Lisu” L. ★★★★★

    Szkoła wyremontowana, dobrze wyposażona, zagospodarowany ogród z placem zabaw dla dzieci. Boisko do siatkówki i koszykówki. Stojaki na rowery. Podjazd dla wózków. Dostęp na kartę poprawia bezpieczeństwo dzieci przed osobami nieuprawnionymi. Lokalizacja z dala od głównych ulic - cisza i bezpieczeństwo. Każdy uczeń ma własną szafkę w szatni. Wysoki poziom nauczania, darmowe podręczniki, świetlica, codziennie darmowa nauka gry w szachy. Duży wybór zajęć dodatkowych - każdy znajdzie coś dla siebie. Wyżywienie cateringowe (Szwajcarka). Blisko Biedronka, więc przy okazji można szybko zrobić zakupy. Mój 6-letni syn świetnie się zaadaptował w pierwszej klasie.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Szkoła Podstawowa nr 321?

Szkoła Podstawowa nr 321 znajduje się przy ppłk. Wacława Szadkowskiego 3, 01-493 Warszawa, Polska

Jaki jest numer telefonu do Szkoła Podstawowa nr 321?

Można skontaktować się z Szkoła Podstawowa nr 321 pod numerem +48 228 363 978

Jak można dotrzeć do Szkoła Podstawowa nr 321?

Do Szkoła Podstawowa nr 321 można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements