Trafiłam do Chłopaków przypadkiem- na zmianę opon. Chwila rozmowy i wyżaliłam się że mam już dość swojego s- maxa , który odpalony śmierdzi spalinami od strony pasażera i dodatkowo smród jest w środku. Byłam z tym u trzech mechaników. Każdy z nich albo robił „coś” albo oddawał auto twierdząc, że nic nie widzi i trzeba po prostu jeździć i obserwować i przegonić go na na autostradzie przez dłuższy czas . Kasa leciała , miesiące smrodu też . Stał odpalony- śmierdział, jechał- śmierdział ( najgorzej było na parkingu lub światłach bo wtedy spalinami i smrodem trułam innych ( wiocha straszna było nim jeździć gdziekolwiek ) . Trwało to dokładnie 4 miesiące . Po zmianie opon u Chłopaków , krótkiej gadki wprowadzającej ( gdzie już wtedy wąchając smród z prawego koła coś Im zaświtało w głowach) , przyprowadziłam auto jednego dnia i tego samego dostałam telefon, że była po prostu źle założona opaska i spaliny zamiast układem wydechowym lecieć do tyłu leciały pod maskę i wprost do kabiny układem klimatyzacji . Chłopaki uratowali nie tylko zdrowie moje i dzieci ale i auto ( które do tej pory ma się świetnie - a już jeżdżę ponad miesiąc) :) Jeszcze raz Bardzo Wam Dziękuję za ogromną pomoc i Do Zobaczenia na zmianie oponek :)
Zdjęcia
Opinie
-
Malwa Mi ★★★★★
-
Sara Wójtowicz ★★★★★
Bardzo polecam każdemu skorzystanie z usług tego warsztatu. Ostatnio wracając z pracy miałam dość trudną dla kobiety sytuację, uszkodzona felga, opona i kilka innych rzeczy "przy okazji". Panowie wykazali się wielką elastycznością, szybkością i przede wszystkim cierpliwością. Dzięki ich pomocy mogłam sprawnie wrócić do domu. Obsługa miła, na poziomie. A cena za usługi- to na pewno nie paragon grozy. Polecam w 100%
-
Marzena Gryciuk ★★★★★
Nareszcie w mieście pojawił się warsztat, któremu można w pełni zaufać. Pan Karol, zamiast iść na łatwiznę i wymienić mi silnik na inny, jak to sugerowali inni "fachowcy", pochylił się nad moim autem i ograniczył koszty naprawy do minimum. Rzeczowy, konkretny i uczciwy warsztat. Gorąco polecam!
-
Seweryn Czapiewski ★★★★★
Fachowa wymiana opon. Szybko i sprawnie. Szczerze polecam tego Pana.
-
kamil kamil ★★★★★
Polecam, szybka i poprawna wymiana opon w samochodzie, jako jeden z nie licznych zakładów wulkanizacyjnych prawidło dokręca śruby koła kluczem dynamometrycznym. Koła świetnie wyważone.
-
Michał Popis ★★★★★
Bardzo miła, szybka i profesjonalna obsługa. Polecam tego mechanika !
-
Bober Legionista ★★★★★
Szybka profesjonalna, miła obsługa, polecam.
-
Konrad Paniec ★★★★★
Miły Pan wymienił mi opony. Punktualnie i poprawnie .
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Wulkanizacja Speed-gum?
Wulkanizacja Speed-gum znajduje się przy Przemysłowa 4, 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Wulkanizacja Speed-gum?
Można skontaktować się z Wulkanizacja Speed-gum pod numerem +48 573 889 066
Jak można dotrzeć do Wulkanizacja Speed-gum?
Do Wulkanizacja Speed-gum można dotrzeć, korzystając z poniższego linku