Opinie

  1. Malwa Mi ★★★★★

    Trafiłam do Chłopaków przypadkiem- na zmianę opon. Chwila rozmowy i wyżaliłam się że mam już dość swojego s- maxa , który odpalony śmierdzi spalinami od strony pasażera i dodatkowo smród jest w środku. Byłam z tym u trzech mechaników. Każdy z nich albo robił „coś” albo oddawał auto twierdząc, że nic nie widzi i trzeba po prostu jeździć i obserwować i przegonić go na na autostradzie przez dłuższy czas . Kasa leciała , miesiące smrodu też . Stał odpalony- śmierdział, jechał- śmierdział ( najgorzej było na parkingu lub światłach bo wtedy spalinami i smrodem trułam innych ( wiocha straszna było nim jeździć gdziekolwiek ) . Trwało to dokładnie 4 miesiące . Po zmianie opon u Chłopaków , krótkiej gadki wprowadzającej ( gdzie już wtedy wąchając smród z prawego koła coś Im zaświtało w głowach) , przyprowadziłam auto jednego dnia i tego samego dostałam telefon, że była po prostu źle założona opaska i spaliny zamiast układem wydechowym lecieć do tyłu leciały pod maskę i wprost do kabiny układem klimatyzacji . Chłopaki uratowali nie tylko zdrowie moje i dzieci ale i auto ( które do tej pory ma się świetnie - a już jeżdżę ponad miesiąc) :) Jeszcze raz Bardzo Wam Dziękuję za ogromną pomoc i Do Zobaczenia na zmianie oponek :)

  2. Sara Wójtowicz ★★★★★

    Bardzo polecam każdemu skorzystanie z usług tego warsztatu. Ostatnio wracając z pracy miałam dość trudną dla kobiety sytuację, uszkodzona felga, opona i kilka innych rzeczy "przy okazji". Panowie wykazali się wielką elastycznością, szybkością i przede wszystkim cierpliwością. Dzięki ich pomocy mogłam sprawnie wrócić do domu. Obsługa miła, na poziomie. A cena za usługi- to na pewno nie paragon grozy. Polecam w 100%

  3. Marzena Gryciuk ★★★★★

    Nareszcie w mieście pojawił się warsztat, któremu można w pełni zaufać. Pan Karol, zamiast iść na łatwiznę i wymienić mi silnik na inny, jak to sugerowali inni "fachowcy", pochylił się nad moim autem i ograniczył koszty naprawy do minimum. Rzeczowy, konkretny i uczciwy warsztat. Gorąco polecam!

  1. Seweryn Czapiewski ★★★★★

    Fachowa wymiana opon. Szybko i sprawnie. Szczerze polecam tego Pana.

  2. kamil kamil ★★★★★

    Polecam, szybka i poprawna wymiana opon w samochodzie, jako jeden z nie licznych zakładów wulkanizacyjnych prawidło dokręca śruby koła kluczem dynamometrycznym. Koła świetnie wyważone.

  3. Michał Popis ★★★★★

    Bardzo miła, szybka i profesjonalna obsługa. Polecam tego mechanika !

  1. Bober Legionista ★★★★★

    Szybka profesjonalna, miła obsługa, polecam.

  2. Konrad Paniec ★★★★★

    Miły Pan wymienił mi opony. Punktualnie i poprawnie .

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Wulkanizacja Speed-gum?

Wulkanizacja Speed-gum znajduje się przy Przemysłowa 4, 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Wulkanizacja Speed-gum?

Można skontaktować się z Wulkanizacja Speed-gum pod numerem +48 573 889 066

Jak można dotrzeć do Wulkanizacja Speed-gum?

Do Wulkanizacja Speed-gum można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements