Póki co tylko wymiany opon i czujników. Bez zarzutu. Ceny też przystępne.
Zdjęcia
Opinie
-
Tomasz Płatek ★★★★☆
-
Andrzej Majewski ★☆☆☆☆
Sam wybrałem usługi warsztatu ze względu na poprzednie naprawy i profesjonalizm Pana Krzysztofa. Ale po przejściu do nowej siedziby, ogromnie się zawiodłem. Samochód oddałem na serwis klimy i układu doładowania, plus parę rzeczy w zawieszeniu. Po ok. 2 tygodniach samochód odebrałem i od razu okazało sie sie problem z turbo nie zniknął (został zdiagnozowany po raz pierwszy jako pęknięty przewod dopiero po raz drugi jako dziurawy intercooler, nie znaleźli tego jakimś cudem podczas pierwszej wizyty, musialem znów odstawiać samochód), klimatyzacja po drogim serwisie działała około tydzień i na autostradzie zerwało mi kabel/wtyczkę czujnika temperatury po czym samochód pokazał-50 stopni i przestał chłodzić. Okazało sie że zderzak w miejscu napraw był luźny, kabel sobie wypadł widać ktoś nie dokręcił. Wymieniane były osłony przegubów, pol roku później u innego mechanika już ciekły... W całokształcie widać że nad moim samochodem pracował ktoś kto nie wie co robi, zupełnie jakby nie wziął auta na jazdę próbną po naprawach, i ostatecznie nawet nie dokręcił części komponentów, strata czasu i pieniędzy za robociznę. To wszystko naprawy z zeszłego roku, dodam tylko na na lato w tym roku kompresor klimy (który tutaj serwisowalem) przestał sie uruchamiać, mimo że czynnik jest w układzie.
-
Ewelina Matuszewska ★★★★★
Od długiego czasu miałam wrażenie, że samochód „zamula”, rwie i nie używa pełnej mocy. W poprzednich warsztatach, a odwiedziłam ich trochę, twierdzono, że wymyślam a jak już to jest to kwestia „jednej uszczelki, dla której nie będzie się rozbierać całego silnika”. Skończyło się na wyciekach oleju, spalonym katalizatorze, wymianie tłumika i braku pomysłu co może być przyczyną problemów. Prawdziwą i trafną diagnozę otrzymałam dopiero w AutoSerwis Królewska u Pana Krzysztofa i jego Załogi. Naprawa może nie trwała dwa-trzy dni, ale auto zostało wyleczone kompleksowo a ja odzyskałam przyjemność z jazdy. Finalny rachunek pozytywnie mnie zaskoczył jak na ilość pracy i części, które zostały włożone w naprawę. Z całego serca polecam ten warsztat innym, a ja już wiem, że znalazłam miejsce, w którym odpowiednio zajmą się moim autem!
-
Игорь Чарный ★★★★★
Bardzo się cieszę, że trafiłem na ten serwis! Przez wiele lat żaden warsztat – nawet autoryzowany serwis – nie potrafił rozwiązać problemu z silnikiem. Samochód szarpał i jazda była koszmarem. Tutaj szybko znaleźli przyczynę i spokojnie ją usunęli – bez zbędnych słów i komplikacji. Zrobiłem też naprawę blacharską z OC sprawcy – wszystko wykonane starannie, na czas i bez biurokracji. Przeszedłem tu również przegląd techniczny – wymieniono filtry, olej i wszystko, co było potrzebne. Szybko, rzetelnie i w rozsądnej cenie. Przy okazji wymieniłem opony – każda została zapakowana w osobny worek. Od teraz będę serwisować samochód tylko tutaj. Prawdziwi profesjonaliści!
-
Atrej Chojnacki ★★★★★
Korzystałem pierwszy raz z usług tego warsztatu i jestem bardzo zadowolony z… w zasadzie ze wszystkiego. Mialem problem z oświetleniem w aucie, dziwne kontrolki mi się pojawiały, dostałem najpierw wycenę, gdzie wszystko było dokładnie wysczególnione, do tego cena była jak najbardziej dla mnie w porządku. Pan, któremu zostawiałem auto i od którego odbierałem bardzo profesjonalne zachowanie i obycie z klientem. Mam nadzieję że już nie będę musiał auta oddawać do warsztatu :p ale jeśli będę musiał to właśnie tu, polecam!
-
Krzysztof Krzysztof ★★☆☆☆
Ustawienie zbieżności zajęli ponad dwie godziny. Miało trwać 30 min. Przed regulacją samochód ściągał w lewo i nie wracała kierownica po przejechaniu zakrętu. Po regulacji auto ściąga w prawo i kierownica wraca częściowo. Poza tym w poczekalni zimno jak diabli. Proponował bym nieco mniej oszczędzać na ogrzewaniu.
-
Michał Radziszewski ★★★★★
Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony jak przyjemna, fachowa a przede wszystkim profesjonalna potrafi być wizyta u tego Mechanika. Naprawa i obsługa klienta jest zaprzeczeniem wszystkich stereotypów na temat mechaników, a tutaj nie ma czego się bać, w dodatku inne branże mogą pozazdrościć profesjonalizmu. Tak trzymać!
-
Maciej Pobocha ★★★★★
Obsługa profesjonalna każdym calu. Właściciel, Pan Krzysztof, za każdym razem precyzyjnie omawia zdiagnozowane usterki, wskazuje sposób naprawy i podaje koszty robocizny oraz części, pytając, czy ma działać według przedstawionego scenariusza. W razie potrzeby drąży temat aż do skutku, czyli usunięcia problemu. Do serwisu można umówić się na konkretny dzień i po wstępnej diagnozie ustalić termin odbioru samochodu.
-
Car Expert Maciej Wiącek ★★★★★
Serdecznie polecam warsztat, Profesjonalni mechanicy, wysokiej jakości obsługa Klienta, sprawnie wykonana usługa. Korzystna cena usługi. Duży parking oraz poczekalnia dla Klientów.
-
Ania G. ★★★★★
Bardzo dobra, solidna obsługa. Cierpliwe wykrywanie problemów, do skutku. Bardzo dobre ceny. Pan Krzysztof bardzo pomocny, skuteczny profesjonalista. Korzystam z warsztatu "od zawsze" i zawsze byłam zadowolona. Czasami naprawa trwała dłużej (ale nie z winy warsztatu, tylko z konieczności sprowadzania części z daleka).
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres AutoSerwis Królewska 6?
AutoSerwis Królewska 6 znajduje się przy Królewska 6, 05-822 Milanówek, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do AutoSerwis Królewska 6?
Można skontaktować się z AutoSerwis Królewska 6 pod numerem +48 796 140 077
Jak można dotrzeć do AutoSerwis Królewska 6?
Do AutoSerwis Królewska 6 można dotrzeć, korzystając z poniższego linku