Profesjonalna obsługa i niskie ceny. Regularnie korzystam i nigdy się nie zawiodłam. W przypadku wątpliwości - zawsze wszystko zostaje dokładnie wytłumaczone.
Zdjęcia
Opinie
-
Maja Kalinowska ★★★★★
-
Daniel Zakrzewicz ★★★★★
Golf 6 nie działająca klimatyzacja od roku, 3 serwisy nie potrafiły zdiagnozować co jest przyczyną. Tutaj godzina czasu i postawiona diagnoza. Polecam serdecznie
-
Grucha ★★★★★
Bardzo fachowe podejście i szybka realizacja usługi. Klimatyzacja działa teraz bardzo dobrze, a całość została wykonana solidnie i bez naciągania na zbędne koszty. Widać doświadczenie i rzetelność, zdecydowanie polecam ten warsztat.
-
Paweł Jakubiak ★☆☆☆☆
NIE POLECAM Pierwsza wizyta- zawór w sprężarce. Po tygodniu gaz ucieka Druga wizyta - wymiana chłodnicy. Po tygodniu gaz uciekł. Trzecia wizyta- naprawa wycieku na niedokręconej opasce. Czwarta wizyta- stwierdzono wyciek z parownika (prawdopodobnie) Pan stwierdził że nie zajmuje wymiana tego elementu w moim aucie… odesłał, mam szukać gdzie indziej. ,,serwis,, nie poczuł się do zwory kosztów na 2kg gazu za który zostałem obciążony. Zapłaciłem (straciłem)dużo pieniędzy, czasu, klima nadal nie działa. Jeśli ktoś wykonuje test i stwierdza szczelność, napełnia układ a po tygodniu wszystko wycieka to sorry. Mi za taką niby prace by nie zapłacono. Odradzam, nie polecam.
-
Przemysław Czarnecki ★☆☆☆☆
Witam państwa serdecznie około ponad rok temu. Moja narzeczona. Oddala Seata Ibiza na nabicie klimatyzacji . Po napełnieniu . Kwota do zapłaty. Następnego dnia . Klimatyzacja nie działa. Wracamy do serwisu. serwis. Jak to wczoraj była a dziś nie ma . Kasa wzięta i nic . Podobno właściciel za to się wziął i znalazł . Dziura w chłodnicy klimatyzacji Ok . Nie miałem czasu aby sam to wymienić . Niech działa serwis. . Za dwa dni . Auto naprawione. Cena około 1300. . No i niech będzie że do tej pory działa klimatyzacja. Ale przy rozbieraniu . Szef tej firmy zarysował prawy błotnik. Nie daleko lampy . Miał dać upust przy drugim aucie . Czyli peugeot 206 . Tak ten czerwony. Ale auto sprzedaliśmy . . Ale najważniejszy powód jest tego że właściciel nam naprawił Ala wyciek z czujnika chłodzenia wody . Tak . Na fakturze jest wymiana uszczelki plus dolanie borygo . I wiecie Państwo co oni zrobili. Uszczelnili białym silikonem to co nazwali uszczelką i stwierdzili że będzie ok. . Za takie ich oszustwo. Z chłodnicy dalej uciekało borygo . My byliśmy przekonani że jest uszkodzena chłodnica . A akurat po takim czasie. Wymieniłem tąchłodnice . A co dokładnie się okazało. Że winowajcą była ta tandetna naprawa biały silikonem ten czujnik w chłodnicy nie jestem z tej firmy zadowolony. Opinie . Ta firma ma dobre. Ale nigdy ja już nie polecę tej firmy nikomu . A będę przestrzegał klientowi jest ciężko dojrzeć czasami czy dany element jest poprawnie wymieniony . Jeszcze raz przestrzegamy. i klienci sprawdzajcie co robią
-
Rafal Brykala ★★★★★
2 razy byłem u nich i dwa razy się odbiłem. Ale diagnoza była darmowa bo czynnik leżał gdzie indziej niż kompetencje. To uczciwe i za to 5 gwiazdek acz warto by było zatrudnić elektryka...
-
Andre Danilo. ★★★★★
Profesjonalnie , spokojnie można im zaufać w kwestii klimy.
-
Norbert ★★★★★
Fachowcy od klimy 5/5. Znaja sie na swojej robocie. Nie ma problemu z umowieniem sie. Sprawnie odbieraja telefon. Zawsze na czas uprzedzaja o kosztach. Robia najtrudniejsze tematy np.spawanie rurek aluminiowych. Nie naciagaja. Raz wyjdzie sama uszczelka, innym razem chlodnica czy kompresor. Do nabijania sprawnej klimy moze byc kazdy warsztat. Do napraw tylko TU oddaje. W SPRAWNYCH naprawach klimy nie maja zadnej konkurencji w okolicy. Ja nie znam innego takiego godnego warsztatu w rejonie SKIERNIEWICE-ZYRARDOW-GRODZISK-PRUSZKOW. Co roku robie klime 2-strefowa (trudna sprawa bo rury ida przez cale auto na tyl i jest duzo miejsc gdzie moze byc nieszczelnosc lub sie dodatkowo przecieraja) w Oplu Vivaro. Jesli klima 2 strefowa to nalezy UMAWIAC SIE NA TERMIN bo potrzebny podnosnik. 1 strefowe robia od reki, poza goraczka sezonu wczesnej wiosny kiedy to terminy potrafia byc 1.5 tygodniowe.
-
Krzysiek Osówniak ★★★★★
Reanimowali klimę w Talismanie. Uszodzony przewód solidnie zalutowany by nie naciągać na koszty, czynnik nabity i cieszę się dobrym klimatem we wnętrzu autka. Jutro prowadzę kolejne Renualt (Twingo II) ale jestem spokojny o efekty wycieczki.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Auto-Klima Piotr Zieliński?
Auto-Klima Piotr Zieliński znajduje się przy Królewska 4, 05-822 Milanówek, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Auto-Klima Piotr Zieliński?
Można skontaktować się z Auto-Klima Piotr Zieliński pod numerem +48 530 502 502
Jak można dotrzeć do Auto-Klima Piotr Zieliński?
Do Auto-Klima Piotr Zieliński można dotrzeć, korzystając z poniższego linku