Opinie

  1. Krzysztof Hs ★★★★★

    Oddałem tam swojego Dodge Challengera już drugi raz. Jestem mega zadowolony z podejścia do mojego samochodu i do mnie. Dostałem pełną historię co było robione, położone były na zdjęciach części zdemontowane i nowe obok które były montowane. Czytelna rozpisane ile kosztowały mnie części ile robocizna.Co muszę zrobić w najbliższym czasie.Z mojej perspektywy niema lepszego miejsca,żeby serwisować swoje auto.

  2. Radek Janczuk ★★★★★

    Oddałem swojego Dodge Challengera do naprawy i muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolony z jakości obsługi oraz samej naprawy. Fachowe podejście, szybki termin realizacji i świetny kontakt z klientem – wszystko na najwyższym poziomie. Samochód wrócił do mnie w idealnym stanie, a dodatkowo dostałem kilka cennych wskazówek dotyczących dalszej eksploatacji. Zdecydowanie polecam ten warsztat – pełen profesjonalizm i pasja do motoryzacji!

  3. Grzegorz Suwałowski ★★★★★

    UWAGA ten serwis cuda załatwia od ręki. Byłem w dwóch serwisach u pseudo mechaników którzy nie potrafili poradzić sobie z moim Challengerem. Ale jak to mówią do trzech razy sztuka samochód zrobiony, prowadzi się bajka. Właściciel mega kontaktowy z każdej wymiany wysyła zdjęcia i filmiki, nie mówiąc o oddaniu wymienionych części co nie jest takie oczywiste. Zdecydowanie polecam ten serwis

  1. Małgorzata Maj ★★★★★

    Po bardzo długiej i drogiej ścieżce mechaników nareszcie znaleźliśmy wymarzonego opiekuna naszych aut. Mariusz jest świetny w tym co robi! Samochody naprawia z pasją i przeogromną wiedzą, naprawdę do tej pory nie znalazłam nigdzie z takim zamiłowaniem do aut oraz ich naprawy mechanika. Mariusz jest w stałym kontakcie z klientem, odpowiada na wszystkie pytania i tłumaczy co i jak. Wszystkie dodatkowe naprawy ustala z klientem jeśli wyjdzie coś po drodze, wysyła na bieżąco zdjęcia co jest jeszcze popsute lub w kiepskim stanie. Jest to najlepszy mechanik u którego byłam. Jak ktoś się zastanawia czy warto to naprawdę warto! Polecam!

  2. Andrzej Pawlowski ★★★★★

    Dziękuję Panu za pomoc. Pełen profesjonalizm. Jesteśmy pod wrażeniem podejścia do klienta. Wreszcie znalazłem miejsce, gdzie bez wątpliwości mogę powierzyć swój, czy żony samochód. Pozdrawiam.

  3. Paweł Bilski ★★★★★

    Serdecznie polecam Mar-Car! Astra jest stałą klientką p. Mariusza. Zawsze miłe i fachowe podejście - fotorelacja z wymiany/naprawy co uważam za ogromny +. Nareszcie nie trzeba szukać uczciwego i znającego się na rzeczy mechanika. Wszystkim przyszłym i obecnym klientom SERDECZNIE POLECAM :)

  1. HondaParts ★★★★★

    Fachowa i miła obsługa. Pan Mariusz nie boi się trudnych tematów. Mój Jeep w końcu jeździ i inne auta też będę tu naprawiać.

  2. Ogio M ★★★★★

    Warsztat skutecznie zdiagnozował i usnął złożoną usterkę elektryczną klimatyzacji, której trzy inne nie były w stanie ogarnąć. Warsztat bardzo czysty, mechanik udostępnia dokumentację foto z naprawy. Polecam

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres MAR-CAR SERWIS SAMOCHODOWY Mariusz Polak?

MAR-CAR SERWIS SAMOCHODOWY Mariusz Polak znajduje się przy Zakątek 8, 05-825 Grodzisk Mazowiecki, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do MAR-CAR SERWIS SAMOCHODOWY Mariusz Polak?

Można skontaktować się z MAR-CAR SERWIS SAMOCHODOWY Mariusz Polak pod numerem +48 518 270 945

Jak można dotrzeć do MAR-CAR SERWIS SAMOCHODOWY Mariusz Polak?

Do MAR-CAR SERWIS SAMOCHODOWY Mariusz Polak można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements