Bardzo dobry specjalista, super kontakt, każda usterka wytłumaczona a proces napraw udokumentowany na zdjęciach, muszę przyznać, że w tych czasach rzadko spotyka się serwis na takim poziomie. Życzę każdemu takiego mechanika jak p. Marek - będziemy wracać :)
Zdjęcia
Opinie
-
Piotr Bareja ★★★★★
-
Magdalena Soliman ★★★★★
Genialny, solidny Fachowiec (przez duże F) i gentleman! Zreperował to, co ASO zepsuło. Wielkie dzięki!!!
-
Paweł Wardecki ★★★★★
Bardzo dobry mechanik i elektryk.Zna się na mechanice i elektryce.Uczciwy,nie naciąga na nie, potrzebne naprawy,lub na wymianę sprawnych cześci.Po naprawie,pokazuje zużyte,stare części,porozmawia z klientem,wytłumaczy,co sìę psuje ,przy danym przebiegu itp.Naprawia silniki,zawieszenia.Ma sprzęt,komputer.Ceny normalne,rynkowe.Nawet z bardzo drobnymi naprawami nie lekceważy klientów,naprawia.Docenia stałych klientów.Serwisuje u tego Pana ,trzy samochody,i jestem bardzo zadowolony. Bardzo polecam,tego Pana.
-
Krzysztof Meller ★★★★★
Profesjonalizm, fachowość, duża wiedza, kultura osobista, szybkość w działaniu. Miałem problem z samochodem - nie odpalał, a także kilka pomniejszych problemów, które zauważyłem wcześniej. Pan Marek poratował w trudnej sytuacji i znalazł najbliższy możliwy termin mimo natłoku innych klientów. Diagnostykę, a następnie po konsultacji telefonicznej naprawę wykonał całkiem szybko, mimo napraw innych samochodów, które także musiał wykonać. Warto dodać, że Pan Marek pracował wcześniej w ASO VW. Jak najbardziej mogę polecić usługi Pana Marka. Myślę, że także w tych trudnych przypadkach, gdzie inni mechanicy/elektrycy samochodowi nie wiedzą co jest problemem.
-
Wiola N. ★★★★★
Bardzo się cieszę , że trafiłam do Pana Marka . Wiele osób mi polecało jego usługi i teraz już wiem dlaczego. Naprawdę już dawno nie spotkałam się z tak uczciwym, rzetelnym i profesjonalnym mechanikiem. Ten Pan to magik , jeden dzień samochód naprawiony, gdzie inni mówili że to nie będzie takie proste. Przy tym wszystkim jest bardzo miły i chętnie wszystko wytłumaczy. Jak dla mnie 6/5.
-
Łukasz Bancerek ★★★★★
Naprawa abs w peugeot 407 udało się zlokalizować przyczynę były poprzecierane przewody jestem zadowolony z naprawy gorąco polecam pana Marka zna się na rzeczy szybko i solidnie
-
Nadia Trojanowska ★★★★★
Polecam! Szybki termin umówienia spotkania. Samochód oddany po kilku godzinkach. Profesjonalne podejście oraz bardzo dobrze wykonana usługa w rozsądnej cenie.
-
Joanna Malinowska ★★★★★
!!! POLECAM !!! Auto falowało na obrotach, podczas jazdy gasło następnie odpalało lub nie… Szukanie problemu przez kilku mechaników - bez skutku. Pan Marek rozwiązał problem w kilka godzin! Auto jeździ, nie faluje na obrotach, nie gaśnie! Szczerze polecam! Pełen profesjonalizm i wiedza!!!
-
Marcin Kwiatkowski ★★★★★
Byliśmy w trasie z Mazur do Zakopanego i wtedy zapaliła się choinka na desce.. pan po rozmowie telefonicznej od razu zdiagnozował problem, umówiliśmy się na stacji benzynowej, pan przyjechał, podłubał pół godziny i wszystko naprawił. Inne serwisy odmawiały pomocy. A pan z uśmiechem i bez problemu przyjechał i po prostu naprawił! Mechanik z powołania! Życzę każdemu trafić na takiego mechanika:) zadowolony klient ze Skody
-
Sebastian Mika ★★★★★
Polecam !!! Najlepszy fachowiec jakiego znam a do tego uczciwy i skrupulatny. Wszyscy znajomi którym poleciłem tu serwisowanie aut są mega zadowoleni i mówią, że nie wyobrażają sobie teraz że mogliby serwisować i naprawiać swoje auta gdzie indziej . Zawsze fachowo, miło , uczciwie terminowo . Moje auto lubi ten serwis !!! Ja zresztą też :-) Gorąco Polecam !!!
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres MOBILNY ELEKTRYK SAMOCHODOWY?
MOBILNY ELEKTRYK SAMOCHODOWY znajduje się przy Roślinna 7C, 05-825 Radonie, Polska
Jaki jest numer telefonu do MOBILNY ELEKTRYK SAMOCHODOWY?
Można skontaktować się z MOBILNY ELEKTRYK SAMOCHODOWY pod numerem +48 696 167 637
Jak można dotrzeć do MOBILNY ELEKTRYK SAMOCHODOWY?
Do MOBILNY ELEKTRYK SAMOCHODOWY można dotrzeć, korzystając z poniższego linku