Opinie

  1. Adrianna Wojtczak ★☆☆☆☆

    Panowie z warsztatu wymienili nam czujnik ciśnienia oleju z oryginalnego, który kupiliśmy miesiąc wcześniej na zamiennik mimo że był sprawny i w dodatku bez naszej zgody. zamiennik popsuł się dwa tygodnie po wyjeździe od mechanika. I oczywiście odpowiednio za to nas policzyli. Dodam że byliśmy wtedy w trasie z ryzykiem że nie dojedziemy do domu. Do tego wymieniony pasek piszczy mimo że przed wymianą nic się z nim nie działo. Po napisaniu SMS z reklamacja nie odzywają się już z 2 miesiace. To był nasz ostatni raz w tamtym warsztacie. 0 odpowiedzialności. Nie polecam naciągacze! [Edit] W odpowiedzi na to że taka naprawa nie miała miejsca, proszę sobie przypomnieć niebieskiego opla corsa C. Nikt Was nie prosił o wymianę czujnika oleju, który sami wymieniliśmy kilka miesięcy wcześniej a to zrobiliście. Z oryginału zamieniliście na tani zamiennik, który zepsuł się krótko po wymianie. Dodam że znów sami wymieniliśmy na oryginał i jeździmy na nim kilka miesięcy. Po Waszej wymianie na trasie wywaliło nam czerwona kontrolkę oleju, dwa tygodnie po wyjechaniu z warsztatu. Nie odpowiadacie na smsy więc nie mydlcie ludziom oczu że taka sytuacja nie miała miejsca. Dodam że to był drugi i ostatni raz jak oddaliśmy do tego zakładu auto. Za pierwszym razem nie miałam zastrzeżeń pokazano mi wymienione części. Za drugim razem już tak nie było a samochód wyszedł w gorszym stanie niż przyjechał. Zmienicie nazwę zgodnie z prawdą na MaybeWeWillRepair, która jest zgodna z Waszym postępowaniem. Nie jestem fake kontem tylko Waszym byłym klientem do którego jak widać nie macie szacunku! Większość pozytywnych opinii jest wystawiane z kont które nie zawierają żadnych danych, także opinia zbudowana na znajomych... Podejrzewam że pozostałe negatywne komentarze podobne dziury w pamięci. Trzeba wziąć odpowiedzialność za to jak się traktuje klientów a nie udawać że takiej sytuacji nie było.

  2. J lykískos ★★★★★

    Szybko i bezproblemowo. Co prawda zabieg do wykonania to nie było żadne rocket science ale jeśli wykonują wszystkie naprawy w ten sposób to polecam ten warsztat

  3. Wiktor ★☆☆☆☆

    Jedno naprawią, dwie rzeczy kolejne popsują. Panowie wymienili nie potrzebnie kilka części, usterka jak była tak została. Jak się okazało po pojechaniu do innego mechanika - wystarczyło dokręcić śruby które sami wcześniej odkręcali. Nie polecam.

  1. Paul Mazaleuski ★★★★★

    Bardzo wysoko oceniam tę usługę! Z całego serca polecam to miejsce. Pracownicy są nie tylko wyjątkowo kompetentni, ale także prawdziwymi profesjonalistami w swoim fachu. Pomogli mi w naprawie mojego samochodu, z którym kilka warsztatów w Warszawie nie mogło sobie poradzić. Teraz mój Ford Focus 3 EcoBoost znowu jeździ jak nowy! Chciałbym szczególnie podziękować najlepszym pracownikom w tej branży na Mazowszu! Ich ciężka praca, zaangażowanie i umiejętności naprawdę zasługują na najwyższe uznanie. Jestem im bardzo wdzięczny za profesjonalizm, rzetelność i skuteczność ich działań. Bez wątpienia będę korzystać z ich usług w przyszłości i polecam je wszystkim, którzy szukają naprawdę wysokiej jakości serwisu samochodowego.

  2. Zbigniew Jung ★★★★★

    Serwisuje samochód (taxi) w tym warsztacie od momentu jak Panowie go uruchomili. Mam do nich pełne zaufanie jeżeli chodzi o wykonywane usługi, co świadczy o jakości wykonanych prac. Polecam. Ceny ok.

  3. Dominik “domban” Banasiewicz ★★★★★

    Bardzo uczciwa i profesjonalna firma

  1. Wwa E.SzCz. ★★★★★

    Polecam w 100 %, wymiana uszkodzonych zamków maski w BMW

  2. prusinator ★☆☆☆☆

    Samochód trafił na warsztat z wyciekiem spod pokrywy rozrządu na dwa dni przed wyjazdem na urlop. Podkreslilem że szykuje się długą trasa. Panowie obiecali że spokojnie zdążą. Faktycznie dostałem telefon następnego dnia że jest gotowy do odbioru i że wszystko zrobione. Jeszcze tego samego dnia okazało się że wyciek jest jeszcze większy niż przed naprawą. Było już po godzinach pracy więc próbowałem się dodzwonić następnego dnia (piątek). Telefon milczał jak zaklęty, nie było odpowiedzi na wiadomości. Nazwa warsztatu nie oddaje stanu w jakim jest zwracany do właściciela. Brak podstawowej odpowiedzialności za swoje usługi i gwarancja do bramy a później się nie znamy.

  3. Sławomir Pietraszek ★★★★★

    Mimo to że się spóźniłem 15 min. zostałem obsłużony, miło, fachowo ,bez problemu. Polecam

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Serwis Samochodowy WELLKEPT CAR?

Serwis Samochodowy WELLKEPT CAR znajduje się przy Fabryczna 36, 05-870 Błonie, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Serwis Samochodowy WELLKEPT CAR?

Można skontaktować się z Serwis Samochodowy WELLKEPT CAR pod numerem +48 575 430 756

Jak można dotrzeć do Serwis Samochodowy WELLKEPT CAR?

Do Serwis Samochodowy WELLKEPT CAR można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements