Korzystam z usług tego warsztatu od 15 lat i nigdy się nie zawiodłam.Jestem mega zadowolona .Obsługa na najwyższym poziomie a także szybka diagnoza.Ceny akceptowane.Pan Jakub naprawił mi poważną awarię z którą borykałam się od dłuższego czasu.Dziś odebrałam moje autko i wszystko chodzi jak w szwajcarskim zegarku. Ufam im na 100% Polecam gorąco
Zdjęcia
Opinie
-
Agnieszka Dłużniewska ★★★★★
-
Johny Johnson ★★★★★
Serwis od lat trzyma wysoki poziom obsługi i naprawy pojazdów, Pan Zbigniew i Pan Jakub są mistrzami fachu, rzetelnie informują o stanie pojazdu i proponowanych naprawach, ufam im w 100% niezależnie od samochodu jaki przyprowadzam. A styczność z serwisem mam od ponad 20 lat.
-
Michał Obiegło ★★★★★
Bardzo zdolni mechanicy, zarówno senior - pan Zbigniew, jak i junior pan Jakub. Naprawili mi poważną awarie oleju w chłodnicy za bardzo rozsądne pieniądze. Znają się na robocie, a ponadto można ciekawie pogadać o motoryzacji.
-
IncredibleDude5 ★★★★★
Bardzo polecam ten warsztat! Obsługa na najwyższym poziomie – szybka diagnoza, fachowa naprawa i pełna transparentność co do kosztów. Mechanicy znają się na rzeczy i potrafią wszystko dokładnie wyjaśnić, a do tego są bardzo uprzejmi. Na pewno wrócę, jeśli zajdzie potrzeba!
-
G W ★★★★★
Korzystałem kilka razy z serwisu i zawsze byłem mega zadowolony z jakości usług. W maździe 323 bj miałem naprawiany silnik ( wypalone gniazda zaworowe od strony wydechu ) już kilka lat temu i samochód nadal chodzi bez problemu. W Renówce miałem naprawiana pompę ABS gdzie zakup nowej to koszt w tym modelu 5 000 Pan Jakub wysłał samą pompę na regenerację w wyznaczonym przeze mnie serwisie. Oprócz tego mogę powiedzieć że inni mechanicy stawiali błędne diagnozy lub nie chciało im się robić bardziej skomplikowanych napraw a Pan Jakub zawsze kazał przyjechać nigdy nie odmawiał i mówił że spróbuje pomóc. Na pewno jak będę miał grubsza usterkę to będę odwiedzał ten serwis , cenowo też jest ok
-
Piotr Jurkowski ★★★★★
Polecam ten warsztat jeśli chodzi o poważniejsze naprawy (uszczelka pod głowicą i wyczyszczenie nagaru w silniku 2.0 FSI). Pan Zbigniew wszystko dokładnie wytłumaczył, a także przeprowadził dodatkowe oględziny pojazdu jakiś czas po naprawie.
-
heliodor bard ★★★★★
Nie będę oceniał warsztatu naprawy samochodów Panów Sakowskich. Ocenę niech sobie każdy sam wyrobi. Niezbyt często zlecam do tego warsztatu naprawy, bo też i niezbyt często mam awarie takich działań wymagające. Niemniej gdy zacząłem im zlecać naprawy (od kilku lat), to przestałem szukać innych mechaników. Nie jest to warsztat, w którym można za 5pln naprawić kompletnego złoma, ale za każdym razem po naprawie wyjeżdżałem i nie żałowałem wyłożonych pieniążków. Ceny napraw oceniam jako przeciętne. Nie zdarzyło mi się by odwalali lipę, a dzięki stosowaniu dobrych zamienników naprawy są skuteczne. Zresztą o jakości wykonywanych tam napraw świadczy chyba najlepiej fakt, że nie ma mowy o tym, by podjechać na naprawę bez uprzedniego ustalenia terminu i da się naprawić na poczekaniu. Obłożenie mają takie, że trzeba zamawiać termin. Mimo konieczności rezerwowania terminów nie zamierzam rezygnować z ich usług.
-
Monika Dębek ★☆☆☆☆
Pierwszy raz jak oddałam do tego Pana samochód miał być profesjonalnie zrobiony, tak mnie zapewniano. Naprawiano mi silnik,, zawory, wymiana uszczelki pod glowica itp. Odebrałam zapłaciłam bardzo dużo po tygodniu zorientowałam się że nie ma grzania, olej wycieka i jeszczę inne rzeczy. Podjechałam znowu, miał być naprawiony, nie stety po tygodniu jazdy znowu coś. W końcu pojechałam do innego speca i okazało się że uszczelka była zke zamontowano i olej ciekl, kable poprzepalane , termostat nie działał. Myślę że to oszuści zastanawiam się na razie co z tym zrobić ale napewno nie polecam!!!!!
-
Hunter Killer ★★☆☆☆
Okazyjne korzystałem z tego warsztatu, ponieważ miałem tam najbliżej póki mieszkałem w Milanówku. Jeśli chodzi o jakość wykonanych napraw to nie mam większych zastrzeżeń. Ceny są moim zdaniem wyższe niż w warsztatach w okolicy ale nie zaporowe. Teraz mniej przyjemna rzecz. Właściciel to typowy mechanik-cwaniak. Kiedyś zadzwoniłem spytać się o koszt wymiany oleju w moim starym Oplu (zalecany 10W40). Właściciel po tym jak się dowiedział o jaki model konkretnie chodzi powiedział mi coś takiego: o tam trzeba olej syntetyczny zalać!!! Do starego auta!?!?! Jestem na 99% pewien, że jakbym się na to zdecydował to pewnie by mi zalał to co normalnie używam czyli pół syntetyk albo nawet mineralny. Po prostu szukają jeleni. Radzę uważać. P. S. Odnoszę się do odpowiedzi właściciela. Po pierwsze podczas naszej rozmowy telefonicznej właściciel (rozmawiałem wtedy z Panem Zbigniewem) zapytał się mnie w jakim samochodzie trzeba zmienić olej. Z odpowiedzi właściciela wynika że albo dokładnie wie co to danego silnika trzeba zalać i zna specyfikację wszelkich silników lub po prostu ściemnia (mój wybór/chce naciągać na koszty), tym bardziej że specyfikacja mówi jasno, iż do mojego silnika trzeba lać 10W40 czyli półsyntetyk(wcześniej ten warsztat też nie wymieniał mi oleju więc i to nie mogło ich zmylić). I tak wnioski nasuwają się same albo właściciel nie wie co gdzie zalać albo kłamie. Ze względu na odpowiedź właściciela obniżam ocenę.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Warsztat samochodowy Auto-Service Zbigniew Sakowski?
Warsztat samochodowy Auto-Service Zbigniew Sakowski znajduje się przy Zbigniewa Herberta 10, 05-822 Milanówek, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Warsztat samochodowy Auto-Service Zbigniew Sakowski?
Można skontaktować się z Warsztat samochodowy Auto-Service Zbigniew Sakowski pod numerem +48 607 543 852
Jak można dotrzeć do Warsztat samochodowy Auto-Service Zbigniew Sakowski?
Do Warsztat samochodowy Auto-Service Zbigniew Sakowski można dotrzeć, korzystając z poniższego linku