Opinie

  1. Piotrek C ★★★★★

    Zmieniałem u Pana Łukasza opony. Szybka obsługa, spoko podejście do klienta, przystępne ceny.

  2. KATA Studio Katarzyna Affek ★★★★★

    Zostałam przyjęta z nagłą awarią auta, która uniemożliwiała jego dalsze poruszanie sie przyjęta zupełnie poza kolejnością klientów, sprawdzenie i diagnoza od ręki, a sam samochód naprawiony i gotowy do odbioru jeszcze tego samego dnia. Dziękuję i serdecznie polecam. W skrócie: 1) trafna diagnoza 2) wyjaśnienie wszystkiego co jest do zrobienia, jak wygląda naprawa i z jakimi kosztami będzie się to wiązało. 3) empatyczne podejście , zrozumienie - uzyskałam odpowiedź na każde pytanie, i na dodatek zostało mi podarowane auto zastępcze na czas naprawy 4) na koniec fachowa naprawa 5 gwiazdek to zdecydowanie za mało na ocenę całokształtu

  3. Elka Elka ★★★★★

    Samochód przeszedł 3 mechaników i żaden nie potrafił naprawić samochodu. Robili wszystko tylko nie awarię z którą się zgłosiłam. Do Pana Łukasza trafiłam z polecenia. Pełen profesjonalizm. Auto naprawione. Polecam.

  1. Kasia Lis ★☆☆☆☆

    Auto Fiat Freemont zaprowadzone na naprawę do warsztatu P. Łukasza w lipcu 2022r, w poniedziałek 20.03.2023 odebrane PO TRWAJĄCEJ 8 MIESIĘCY NAPRAWIE, AUTO OKAZUJE SIĘ NIESPRAWNE - Auto wyrzuca błędy, kopci, ubywa płynu chłodniczego, przez 2 dni dolane 8L; co któryś raz nie odpala, rośnie temperatura i żeby nie dopuścic do przegrzania silnika, trzeba stawac żeby odpowietrzyć układ chłodzenia- średnio raz na przejechany 1 km. Auto miało dwukrotnie wymieniany silnik przez P. Łukasza. Po pierwszej wymianie, do której doszło dopiero w pażdzierniku ( od połowy lipca auto stało na warsztacie) silnik popracował godzinę i stanął, zgodnie z informacją od Pana Łukasza przy okazji uszkodził ponownie wymienione wcześniej podzespoły. Ponieważ silnik był zakupiony przez nas, auto odjechało na reklamcję do warsztatu z którego był zakupiony silnik. Po pierwszych rozmowach pomiędzy mechanikami, P Łukasz potwierdził, że wina leży po jego stronie, kazał przywieść auto z powrotem do swojego warsztatu i zobowiązał się znaleść nowy silnik i wykonać usługę reklamacyjną. Następnie wykonał ponowne oględziny, doszedł do wniosku, że to jednak nie po jego stronie leży wina usterki i podjął się napraw, ale już na koszt nasz lub warsztatu, który sprzedał "wadliwy" silnik. Drugi silnik został zamontowany przez P Łukasza i ponownie wymienione dodatkowe podzespoły. Auto po ciągłym zmienianiu terminów i wskazywaniu kolejnych usterek, zostało nam przekazane nadal NIESPRAWNE. Pan Łukasz, na wskazane powyżej usterki, odpowiada, że winą wszystkich usterek jest już drugi "wadliwy" silnik i umywa ręce. Generalnie od kiedy zakupiliśmy auto tj w styczniu 2021 roku, auto jest cały czas serwisowane i naprawiane w warsztacie P. Łukasza. Aktualnie podczas rozmowy, Panowie stwierdzili, że "auto dobre to było" i najchętniej odstawili by je na górkę, tzn szrot. W związku z powyższym, nie polecam usług warsztatu Auto-Pasja Łukasz Krawiec.

  2. Wojciech Dudek ★★★★★

    Bardzo solidna firma. Panowie zawsze doradzą i naprawią. Od kilku miesięcy serwisuje swoje dwa samochody i jestem bardzo zadowolony.

  3. Czar Party ★★★★★

    Klasa sama w sobie. Panowie mechanicy wiedzą co robią i robią to bardzo dobrze. Jedyny warsztat w Polsce do którego mam 200% zaufania. Polecam. Magiel stara Astra kombi. :)

  1. Artur Machula ★★★★★

    Warsztat, do którego się wchodzi i nie szuka się dalej. Pełen pakiet usług. Ogromna wiedza i doświadczenie. Ekipa nie wybrzydza, gdy dostaje mega skomplikowane zlecenia. Gorąco polecam!

  2. Adrian Osienicki ★★★★★

    Miałem problem z uciekającym płynem chłodniczym z mojego fiata Ducato. Przyjazd do chłopaków po 19.00, bo tak wolą przyjmować. Szybka diagnoza - strzelił jeden z węży. Sądziłem, że będę musiał umówić się na jakiś termin. Ku mojemu zdziwieniu panowie podeszli do naprawy z marszu, twierdząc, że to nie problem. Niestety podczas wymiany okazało się, że pęknięty jest również kruciec wchodzący do głowicy. Kolejne zmartwienie, ponieważ część niedostępna w firmie IC. Nie wiem jak, ale chłopaki zadzwonili następnego dnia przed południem, że auto jest gotowe do odbioru. Wielki szacun za szybkość w wykonanej naprawie i jak najbardziej polecam!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Auto-Pasja Łukasz Krawiec?

Auto-Pasja Łukasz Krawiec znajduje się przy Wilków Polski 11, 05-155, Polska

Jaki jest numer telefonu do Auto-Pasja Łukasz Krawiec?

Można skontaktować się z Auto-Pasja Łukasz Krawiec pod numerem +48 665 319 907

Jak można dotrzeć do Auto-Pasja Łukasz Krawiec?

Do Auto-Pasja Łukasz Krawiec można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements