Opinie

  1. Stasio 21 ★☆☆☆☆

    Przestrzegam przed zakupem okien/drzwi w tej firmie. Na początku wszystko wygląda dobrze i profesjonalnie. Miła obsługa kończy się z momentem wpłacenia pieniędzy. Z panem Ryszardem nie da się dogadać, jeśli jest potrzebna regulacja okien lub zamontowanie brakujących elementów. Wszystkiemu wtedy jest winny klient, np. "źle otwiera okna". Jakby to była jakaś filozofia. Nie kupiłbym tam drugi raz.

  2. Tom Sta ★★★★★

    Szczerze polecam współpracę z tą firmą. Oprócz rewelacyjnego doradztwa w salonie, maja ekstra monterów. Porządek jaki został w budynku (w stanie surowym) był lepszy niż po “moim sprzątaniu” w mieszkaniu. Precyzja rozmowy i konkretne wymagania i szczera rozmowa co lepsze a niekoniecznie dużo droższe. Polecam i ojca i syna, bo to firma rodzinna . Ps. Poleciłem juz ich teściowej - wiec musza byc dobrzy.

  3. Tomasz Koseła ★★★★★

    Doskonała współpraca z firmą EKO BUD. Bardzo dobra jakość okien Vetrex oraz sprawny i profesjonalny montaż.

  1. Karolina Korus ★★★★★

    Zamówiłam okna aluminiowe i żaluzje zewnętrze od firmy Eko-bud. Wszystko na plus od kontaktu do montażu okien i żaluzji. Polecam.

  2. Dawid Pawlicki ★★★★★

    Polecam, firma rzetelnie podjęła temat, termin realizacji o kilka dni wcześniej niż wstępnie zapowiadano to na plus, montaż bez zarzutów, okna prawie dwa miesiące po montażu chodzą pięknie, :)

  3. Kamil Skwarczyński ★★★★★

    Fachowa robota polecam!

  1. K S ★★★★★

    Pełen profesjonalizm. Sprawne umówienie pomiarów i pomoc w doborze odpowiednich okien na poddasze, które następnie zostały fachowo zamontowane.

  2. Mariusz Grabowski ★★★★★

    Jestem bardzo zadowolony z wykonanej usługi. Okna działają bez zarzutu

  3. Mateusz Gmitrzak ★★★★★

    Podzielam opinię sporej części klientów. Dobra jakość a nawet bardzo dobra, ceny jak wszędzie ale obecnie trzeba kierować się innymi aspektami bo na rynku wszędzie drożyna. Polecam serdecznie. Osobiście zdecydowałem się na okna z drugiej ręki a mimo to lepsze od innych nowo kupionych w markecie

  1. Paweł B ★☆☆☆☆

    Kupując okna firmy Vetrex u Pana Ryszarda byłem przekonany iż świadczy usługi na najwyższym poziomie. Niestety profesjonalizm tej filii daleko odbiega od standardow europejskich. Raczej są to standardy Białoruskie. Brak kontaktu na etapie zgłaszania reklamacji,zatajanie reklamacji przed główną filią Vetrex. Wybierając okna z najwyższej półki otrzymuje się gwarancje 7 lat na zawiasy.no nie według własciela firmy Ekobud .. Przez dwa miesiące zero reakcji. Dopiero wydzwanianie do głównej siedziby firmy Vetrex ukazuje problem . Dopiero tam bezproblemowo udaje się załatwić jak się teraz okazuje tylko regulecje drzwi przesuwnych. Nie trzeba bylo nic wymieniać tylko wystarczyło wyregulować Szukasz dobrych okien zależy Ci na profesjonalnym serwisie postaraj się poznać opinię o tym przedstawicielu,Nigdy nie wybieraj tej firmy. Reklamacja zgłoszona 4.12. W siedzibie firmy i do dnia 28.01 2021 nigdy nie zgłoszona do głównej siedziby Vetrex Kontakt z właścicielem poniżej norm

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres EKO BUD OKNA VETREX?

EKO BUD OKNA VETREX znajduje się przy 1 Maja 26B, 05-200 Wołomin, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do EKO BUD OKNA VETREX?

Można skontaktować się z EKO BUD OKNA VETREX pod numerem +48 602 627 232

Jak można dotrzeć do EKO BUD OKNA VETREX?

Do EKO BUD OKNA VETREX można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements