Nie polecam! Fatalna obsługa! Nie wykazują żadnej dobrej woli po zakupie wadliwego towaru do rozmów czy wymiany. Strata pieniędzy i czasu.
Opinie
-
Caro Pol ★☆☆☆☆
-
Karol Czudaba ★★★★★
Nie mialem żadnych problemów w kontakcie z tą firmą. Za każdym razem szybko odbierali telefon, łatwo udało się ustalić zakres dostawy. Czas dostawy wyniósł jakieś 48h więc super w przypadku mebli specjalistycznych. Cena też była konkurencyjna. Doświadczenie oceniam bardzo pozytywnie.
-
Monika P. ★☆☆☆☆
Nie polecam tej firmy. Nie respektują podstawowego prawa klienta przy zakupie na odległość, czyli prawa do zwrotu. Z góry zakładają, że otrzymają paczkę uszkodzoną-taka informację dostałam podczas rozmowy telefonicznej w dniu wysłania paczki. Nie odbierają odesłanej paczki-dostarczono do firmy awizo 11 lipca. Do dziś (14 lipca) paczka nieodebrana. Brak kultury podczas rozmowy telefonicznej. Obecnie brak odpowiedzi na maile. Będę na bieżąco informować jak dalej przebiegła sprawa i edytować opinię.
-
M W ★☆☆☆☆
Nie polecam tej firmy. Nie respektują podstawowego prawa klienta przy zakupie na odległość, czyli prawa do zwrotu. Z góry zakładają, że otrzymają paczkę uszkodzoną-taka informację dostałam podczas rozmowy telefonicznej w dniu wysłania paczki. Nie odbierają odesłanej paczki-dostarczono do firmy awizo 11 lipca. Do dziś (14 lipca) paczka nieodebrana. Brak kultury podczas rozmowy telefonicznej. Obecnie brak odpowiedzi na maile. Będę na bieżąco informować jak dalej przebiegła sprawa i edytować opinię.
-
Izabella Zawadzka ★☆☆☆☆
Nie polecam tej firmy. Nie respektują podstawowego prawa klienta przy zakupie na odległość, czyli prawa do zwrotu w ciągu 14 dni zasłaniając się absurdalnymi argumentami. Wg tej firmy klient jest dobry jak płaci, ale jak chce zwrócić towar, to zaczyna się aroganckie traktowanie, totalny brak uprzejmości i choćby odrobina dobrej woli do załatwienia sprawy. Oddałam sprawę mojemu prawnikowi.
-
Edyta Klamerek - Hoffmann ★☆☆☆☆
Moi Drodzy, kupiłam w Cezal Radość stolik zabiegowy. Po otwarciu paczki zauważyłam zarysowania na nogach stolika, mało tego były przybrudzone rdzawym pyłem co do dziś jest widoczne. Spody szuflad były porysowane. Nie oczekiwałam wymiany, ale jakiejś reakcji ze strony sprzedającego. Choćby propozycja dołożenia prześcieradeł papierowych w gratisie. Otrzymałam odpowiedź, że sama sobie uszkodziłam ten stolik, ponieważ jestem niestaranna, a oni jak najbardziej i to co do mnie wysłali było wolne od usterek!!! Zostałam oskarżona bez prawa odwołania. Nie polecam tego sklepu. Jeśli tak traktują klienta, nie warto się z nimi zadawać
-
Mariusz Łęgowski ★☆☆☆☆
Właśnie skończyłem rozmowę telefoniczną z dwoma pracownikami, rozmowa jakby z innej epoki zdziwienie ! Prosiłem tylko o atesty i certyfikaty informacja zwrotna - nie mamy ! Karty katalogowe - nie mamy ! Asortyment którym się interesowałem , informacja zwrotna - dostawy dopiero w pierwszym kwartale a mamy dopiero październik. Przecież to jakaś pomyłka , obsługa jak za czasów wczesnej komuny Zdecydowanie nie polecam !!!!!!
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres CEZAL Radość?
CEZAL Radość znajduje się przy Żonkilowa 23, 04-775 Warszawa, Polska
Jaki jest numer telefonu do CEZAL Radość?
Można skontaktować się z CEZAL Radość pod numerem +48 222 972 132
Jak można dotrzeć do CEZAL Radość?
Do CEZAL Radość można dotrzeć, korzystając z poniższego linku