Fajny sklep. Miłe dziewczyny. Pomogły w wyborze butów.Dziękuję bardzo.
Zdjęcia
Opinie
-
Ajrena Ajrena ★★★★★
-
Volha Yuryeva ★★★★★
Wspaniały personel. Produkt wysokiej jakości! A co najważniejsze – atmosfera Włoch! Dziękuję bardzo !
-
Sylwia Odors ★★★★★
Panie Sprzedawczynie to Złoto. Miłe, empatyczne i pomocne. Zawsze coś podpowiedzą. Genialne po prostu!
-
Marta Pozarlik ★★★★★
Najwygodniejsze buty jakie mam w swojej szafie. Obsługa w złotych tarasach, jakość wykonania, wygoda - pierwsza klasa! Polecam!
-
Zuzanna Czykiel ★★★★★
Przemiłe Panie sprzedawczynie ❤️ Nie dość, że pomogły z wyborem butów i rozmiaru to jeszcze cierpliwie odpowiedziały na moje pytania i bardzo szybko wszystko załatwiły, bo widziały, że się spieszę. Byłoby wspaniale, gdyby w każdym sklepie pracowali tacy ludzie, z chęcią wrócę.
-
Julia Przybysz-Przybyszewska ★☆☆☆☆
Jakiś czas temu kupiłam sobie w Hego's on line, złote skórzane sandały. Były śliczne ale okazało się, że farbują trwale stopy na brązowi. Przyznaję, że najadłam się wstydu, kiedy zaproszona na jakąś domówkę zdjęłam buty. W głowie mi się nie mieści, że miałabym zaakceptować taką wadę, szczególnie że mam dziesiątki par butów, które nie pozostawiają po sobie takich "niespodzianek". Oddałam/odesłałam buty do reklamacji, firma trzymała mnie w niepewności 13 dni, żeby dzisiaj oświadczyć, że nie uznaje reklamacji, bo wszystko jest z butami ok (???!!!???). Co z wami? Żarty sobie robicie z klientów? Tak chcecie ich do siebie przekonać? Nie tędy droga. Czekam na propozycję rozwiązania tej sprawy, bo jeśli buty zostaną do mnie odesłane to ich absolutnie nie przyjmę. Pozdrawiam i czekam na odpowiedź, Julia Przybysz-Przybyszewska
-
Lidka Lidka ★☆☆☆☆
Buty fatalnej jakości, pierwsza para rozkleiła się po 3 mscach, drugą nieświadomie kupiłam z obtarciem czuba i śladami użycia na podeszwie. Mimo natychmiastowej reklamacji nie wymieniono mi towaru, ani w sklepie, ani w dogodnym dla mnie czasie, zgodnie z prawem konsumenta zażądałam więc zwrotu pieniędzy. Na odpowiedź czekałam 2 tygodnie, otrzymałam nieprofesjonalną i nieuprzejmą ("otarcie powstało przy mierzeniu i można je zapastować"). Ostatecznie wysłano mi nową parę butów, do odebrania w sklepie, który okazał się....już nie istnieć (Arkadia). Od tamtej pory minął kolejny tydzień, a mail działu reklamacji informuje, że dział jest na urlopie do połowy sierpnia. Coś niebywałego. Zgłosiłam sprawę do UOKiKu.
-
Chemi Dolkar ★☆☆☆☆
Firma JPG sp. z o.o. prowadząca sklep Hego's między innymi w Złotych Tarasach oszukuje klientów - sprzedaje uszkodzone buty, a następnie nie uwzględnia reklamacji.
-
Paulina Hycnar ★★★★★
Podziwiam dziewczyny z obsługi - za każdym razem, kiedy u nich jestem mają masę klientów, a i tak zawsze podejdą, doradzą, spytają czy rozmiar pasuje. Pełen profesjonalizm, lubię tu wracać, choć czasami bywa tłoczno.
-
Monika Toć ★★☆☆☆
Obsługa w tym sklepie jest moim zdaniem słaba. W dniu mojej wizyty były dwie Panie, sklep pusty a odpowiedzi na zadawane przeze mnie pytania o interesujące mnie obuwie conajmniej zdawkowe. O wiele bardziej pomocna i przemiła okazała się Pani obsługująca sklep internetowy.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres HEGO'S MILANO ZŁOTE TARASY?
HEGO'S MILANO ZŁOTE TARASY znajduje się przy Złota 59/lokal 262, 00-120 Warszawa, Polska
Jaki jest numer telefonu do HEGO'S MILANO ZŁOTE TARASY?
Można skontaktować się z HEGO'S MILANO ZŁOTE TARASY pod numerem +48 502 919 869
Jak można dotrzeć do HEGO'S MILANO ZŁOTE TARASY?
Do HEGO'S MILANO ZŁOTE TARASY można dotrzeć, korzystając z poniższego linku