Opinie

  1. Ajrena Ajrena ★★★★★

    Fajny sklep. Miłe dziewczyny. Pomogły w wyborze butów.Dziękuję bardzo.

  2. Volha Yuryeva ★★★★★

    Wspaniały personel. Produkt wysokiej jakości! A co najważniejsze – atmosfera Włoch! Dziękuję bardzo !

  3. Sylwia Odors ★★★★★

    Panie Sprzedawczynie to Złoto. Miłe, empatyczne i pomocne. Zawsze coś podpowiedzą. Genialne po prostu!

  1. Marta Pozarlik ★★★★★

    Najwygodniejsze buty jakie mam w swojej szafie. Obsługa w złotych tarasach, jakość wykonania, wygoda - pierwsza klasa! Polecam!

  2. Zuzanna Czykiel ★★★★★

    Przemiłe Panie sprzedawczynie ❤️ Nie dość, że pomogły z wyborem butów i rozmiaru to jeszcze cierpliwie odpowiedziały na moje pytania i bardzo szybko wszystko załatwiły, bo widziały, że się spieszę. Byłoby wspaniale, gdyby w każdym sklepie pracowali tacy ludzie, z chęcią wrócę.

  3. Julia Przybysz-Przybyszewska ★☆☆☆☆

    Jakiś czas temu kupiłam sobie w Hego's on line, złote skórzane sandały. Były śliczne ale okazało się, że farbują trwale stopy na brązowi. Przyznaję, że najadłam się wstydu, kiedy zaproszona na jakąś domówkę zdjęłam buty. W głowie mi się nie mieści, że miałabym zaakceptować taką wadę, szczególnie że mam dziesiątki par butów, które nie pozostawiają po sobie takich "niespodzianek". Oddałam/odesłałam buty do reklamacji, firma trzymała mnie w niepewności 13 dni, żeby dzisiaj oświadczyć, że nie uznaje reklamacji, bo wszystko jest z butami ok (???!!!???). Co z wami? Żarty sobie robicie z klientów? Tak chcecie ich do siebie przekonać? Nie tędy droga. Czekam na propozycję rozwiązania tej sprawy, bo jeśli buty zostaną do mnie odesłane to ich absolutnie nie przyjmę. Pozdrawiam i czekam na odpowiedź, Julia Przybysz-Przybyszewska

  1. Lidka Lidka ★☆☆☆☆

    Buty fatalnej jakości, pierwsza para rozkleiła się po 3 mscach, drugą nieświadomie kupiłam z obtarciem czuba i śladami użycia na podeszwie. Mimo natychmiastowej reklamacji nie wymieniono mi towaru, ani w sklepie, ani w dogodnym dla mnie czasie, zgodnie z prawem konsumenta zażądałam więc zwrotu pieniędzy. Na odpowiedź czekałam 2 tygodnie, otrzymałam nieprofesjonalną i nieuprzejmą ("otarcie powstało przy mierzeniu i można je zapastować"). Ostatecznie wysłano mi nową parę butów, do odebrania w sklepie, który okazał się....już nie istnieć (Arkadia). Od tamtej pory minął kolejny tydzień, a mail działu reklamacji informuje, że dział jest na urlopie do połowy sierpnia. Coś niebywałego. Zgłosiłam sprawę do UOKiKu.

  2. Chemi Dolkar ★☆☆☆☆

    Firma JPG sp. z o.o. prowadząca sklep Hego's między innymi w Złotych Tarasach oszukuje klientów - sprzedaje uszkodzone buty, a następnie nie uwzględnia reklamacji.

  3. Paulina Hycnar ★★★★★

    Podziwiam dziewczyny z obsługi - za każdym razem, kiedy u nich jestem mają masę klientów, a i tak zawsze podejdą, doradzą, spytają czy rozmiar pasuje. Pełen profesjonalizm, lubię tu wracać, choć czasami bywa tłoczno.

  1. Monika Toć ★★☆☆☆

    Obsługa w tym sklepie jest moim zdaniem słaba. W dniu mojej wizyty były dwie Panie, sklep pusty a odpowiedzi na zadawane przeze mnie pytania o interesujące mnie obuwie conajmniej zdawkowe. O wiele bardziej pomocna i przemiła okazała się Pani obsługująca sklep internetowy.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres HEGO'S MILANO ZŁOTE TARASY?

HEGO'S MILANO ZŁOTE TARASY znajduje się przy Złota 59/lokal 262, 00-120 Warszawa, Polska

Jaki jest numer telefonu do HEGO'S MILANO ZŁOTE TARASY?

Można skontaktować się z HEGO'S MILANO ZŁOTE TARASY pod numerem +48 502 919 869

Jak można dotrzeć do HEGO'S MILANO ZŁOTE TARASY?

Do HEGO'S MILANO ZŁOTE TARASY można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements