Przedszkole raczej nie dobre dla dziecka, panie nie miłe (zakazują chodzić do toalety) gdy świeci bardzo słońce każą wychodzić bez czapki, jedynie obiady dobre w tym przedszkolu. Lepiej dać swoje dziecko do innego przedszkola w pobliżu w skrócie Nie Polecam
Zdjęcia
Opinie
-
Google Mapper ★★☆☆☆
-
Zuzanna Kuciak ★★★★★
Przedszkole super, w znacznej mierze za sprawą cudnych Pań Cioć ;), które aranżują masę ciekawych aktywności dla dzieci. Teatrzyki, wycieczki, zajęcia tematyczne, warsztaty. Córka uwielbia chodzić do przedszkola i to dla mnie najlepszy dowód na to, że jest jej tam dobrze :) Szczególnie dziękujemy Pani Eli za wspólnie przebyte trzy lata :)
-
Kamil Jaskólski ★★★★★
Świetne przedszkole !!! Troje moich dzieci miało zaszczyt chodzić do tego przedszkola. Panie wychowawczynie wspaniale pracują z dziećmi. Doskonale pełnią obowiazki zarówno pedagoga jak i dobrej cioci do której zawsze mozna się przytulić i pocieszyć. Panie, które pomagają przesympatyczne. Bardzo dobre zaplecze, duże jasne sale, różne materiały naukowe do pomocy dla dzieci.
-
Katarzyna Parda ★★★★★
Cudowne Panie, widać że kochają dzieci a swoją pracę wykonują z pasją - w każdym miesiącu organizowały warsztaty, wyjścia do teatru lub terminalu kultury. W przedszkolu jest duży ogród i na dzień dziecka odbyła się tam wielka impreza z ogromnymi bankami mydlanymi, lodami i malowaniem buziek. Przede wszystkim widać że Paniom się chce - np. zupełnie bez okazji robić z dziećmi sałatki czy ciasteczka. Serdecznie dziękuję zwłaszcza Pani Karolinie i Pani Eli za tak wspaniałą opiekę nad moją córeczką.
-
Marta Kasparow ★★★★★
Córka uwielbia chodzić do przedszkola, bardzo lubi swoje wychowawczynie. W przedszkolu wiele się dzieje: są spotkania sportowe, warsztaty świąteczne, wyjścia do terminalu kultury, kiermasze, bale i imprezy z dj-em. Ciocie podchodzą indywidualnie do każdego dziecka, jeśli jest jakiś problem starają się pomóc i rozmawiają z rodzicami.
-
Asia ★☆☆☆☆
Niektóre panie znalazły się tam chyba przez pomyłkę, byle jakie podejście do dzieci, zero reakcji na prośby od rodzica wręcz aroganckie i bezczelne odpowiedzi. Odgrywanie sie na dziecku, ktore przez to nie chcialo pojsc do przedszkola kolejnego dnia i nagle zaczęło się bać swojej wychowawczyni. Pani S.J powinna wrócić się do ławki licealnej bo zachowuje się jak zbuntowana, obrazona na cały świat nastolatka a na pewno nie powinna zajmować się dziećmi.
-
jan karolak ★☆☆☆☆
mocne 2/10
-
Warszawiak Design ★★★★★
Przemiłe panie, dziecko szczęśliwe. Polecam
-
Aga Jo ★☆☆☆☆
Niestety nie polecam tej placówki jako rodzic. Mam porównanie z innymi przedszkolami na Goclawiu i to jest zdecydowanie najsłabsze. Może to my trafiliśmy na nieprzyjazną kadrę, nie wiem, ale te panie przedszkolanki z którymi mieliśmy okazję rozmawiać i obserwować są mało zaangażowane, kilka z nich zachowuje się jakby były tam za kare. Dziecko się nudzilo, mało kreatywnych pomysłów czy zajęć. Głównie "zabawa swobodna" . Brak rytmiki bo covid, generalnie żadnych zajęć ruchowych. My trafiliśmy do oddziału zamiejscowego 200 m od głównego przedszkola, ale to ta sama dyrektor i te same zasady. Cieszę się że już zakończyliśmy edukację w tej placówce. Wielu moich znajomych ma dzieci w 370 oraz 415 , tam jest znacznie lepiej . Także z doświadczenia nie polecam.
-
Lavina Avalanche ★☆☆☆☆
Skandal, wczoraj było 35 st a dzieci nie miały wody, "skończyła się" usłyszałem od opiekunki a "przedszkole nie ma pieniędzy i tak już jest" od dyrektorki [nie komentuję faktu, że na dyżur wpłaca się pieniądze z góry], składam skargę do kuratorium i przestrzegam wszystkich przed tym przybytkiem!
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Przedszkole nr 218 "Iskra"?
Przedszkole nr 218 "Iskra" znajduje się przy Tadeusza Rechniewskiego 5B, 03-980 Warszawa, Polska
Jaki jest numer telefonu do Przedszkole nr 218 "Iskra"?
Można skontaktować się z Przedszkole nr 218 "Iskra" pod numerem +48 226 715 999
Jak można dotrzeć do Przedszkole nr 218 "Iskra"?
Do Przedszkole nr 218 "Iskra" można dotrzeć, korzystając z poniższego linku