Opinie

  1. Google Mapper ★★☆☆☆

    Przedszkole raczej nie dobre dla dziecka, panie nie miłe (zakazują chodzić do toalety) gdy świeci bardzo słońce każą wychodzić bez czapki, jedynie obiady dobre w tym przedszkolu. Lepiej dać swoje dziecko do innego przedszkola w pobliżu w skrócie Nie Polecam

  2. Zuzanna Kuciak ★★★★★

    Przedszkole super, w znacznej mierze za sprawą cudnych Pań Cioć ;), które aranżują masę ciekawych aktywności dla dzieci. Teatrzyki, wycieczki, zajęcia tematyczne, warsztaty. Córka uwielbia chodzić do przedszkola i to dla mnie najlepszy dowód na to, że jest jej tam dobrze :) Szczególnie dziękujemy Pani Eli za wspólnie przebyte trzy lata :)

  3. Kamil Jaskólski ★★★★★

    Świetne przedszkole !!! Troje moich dzieci miało zaszczyt chodzić do tego przedszkola. Panie wychowawczynie wspaniale pracują z dziećmi. Doskonale pełnią obowiazki zarówno pedagoga jak i dobrej cioci do której zawsze mozna się przytulić i pocieszyć. Panie, które pomagają przesympatyczne. Bardzo dobre zaplecze, duże jasne sale, różne materiały naukowe do pomocy dla dzieci.

  1. Katarzyna Parda ★★★★★

    Cudowne Panie, widać że kochają dzieci a swoją pracę wykonują z pasją - w każdym miesiącu organizowały warsztaty, wyjścia do teatru lub terminalu kultury. W przedszkolu jest duży ogród i na dzień dziecka odbyła się tam wielka impreza z ogromnymi bankami mydlanymi, lodami i malowaniem buziek. Przede wszystkim widać że Paniom się chce - np. zupełnie bez okazji robić z dziećmi sałatki czy ciasteczka. Serdecznie dziękuję zwłaszcza Pani Karolinie i Pani Eli za tak wspaniałą opiekę nad moją córeczką.

  2. Marta Kasparow ★★★★★

    Córka uwielbia chodzić do przedszkola, bardzo lubi swoje wychowawczynie. W przedszkolu wiele się dzieje: są spotkania sportowe, warsztaty świąteczne, wyjścia do terminalu kultury, kiermasze, bale i imprezy z dj-em. Ciocie podchodzą indywidualnie do każdego dziecka, jeśli jest jakiś problem starają się pomóc i rozmawiają z rodzicami.

  3. Asia ★☆☆☆☆

    Niektóre panie znalazły się tam chyba przez pomyłkę, byle jakie podejście do dzieci, zero reakcji na prośby od rodzica wręcz aroganckie i bezczelne odpowiedzi. Odgrywanie sie na dziecku, ktore przez to nie chcialo pojsc do przedszkola kolejnego dnia i nagle zaczęło się bać swojej wychowawczyni. Pani S.J powinna wrócić się do ławki licealnej bo zachowuje się jak zbuntowana, obrazona na cały świat nastolatka a na pewno nie powinna zajmować się dziećmi.

  1. jan karolak ★☆☆☆☆

    mocne 2/10

  2. Warszawiak Design ★★★★★

    Przemiłe panie, dziecko szczęśliwe. Polecam

  3. Aga Jo ★☆☆☆☆

    Niestety nie polecam tej placówki jako rodzic. Mam porównanie z innymi przedszkolami na Goclawiu i to jest zdecydowanie najsłabsze. Może to my trafiliśmy na nieprzyjazną kadrę, nie wiem, ale te panie przedszkolanki z którymi mieliśmy okazję rozmawiać i obserwować są mało zaangażowane, kilka z nich zachowuje się jakby były tam za kare. Dziecko się nudzilo, mało kreatywnych pomysłów czy zajęć. Głównie "zabawa swobodna" . Brak rytmiki bo covid, generalnie żadnych zajęć ruchowych. My trafiliśmy do oddziału zamiejscowego 200 m od głównego przedszkola, ale to ta sama dyrektor i te same zasady. Cieszę się że już zakończyliśmy edukację w tej placówce. Wielu moich znajomych ma dzieci w 370 oraz 415 , tam jest znacznie lepiej . Także z doświadczenia nie polecam.

  1. Lavina Avalanche ★☆☆☆☆

    Skandal, wczoraj było 35 st a dzieci nie miały wody, "skończyła się" usłyszałem od opiekunki a "przedszkole nie ma pieniędzy i tak już jest" od dyrektorki [nie komentuję faktu, że na dyżur wpłaca się pieniądze z góry], składam skargę do kuratorium i przestrzegam wszystkich przed tym przybytkiem!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Przedszkole nr 218 "Iskra"?

Przedszkole nr 218 "Iskra" znajduje się przy Tadeusza Rechniewskiego 5B, 03-980 Warszawa, Polska

Jaki jest numer telefonu do Przedszkole nr 218 "Iskra"?

Można skontaktować się z Przedszkole nr 218 "Iskra" pod numerem +48 226 715 999

Jak można dotrzeć do Przedszkole nr 218 "Iskra"?

Do Przedszkole nr 218 "Iskra" można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements