Wspaniałe przedszkole! Panie podchodzą do dziecka z czułością. Jak trzeba to przytulają. Pani Dyrektor też bardzo pomocna i kontaktowa. Gdy wchodzi się do środka czuć domową atmosferę. Widać, że pracownicy się lubią i to wpływa na miłą atmosferę panującą wewnątrz. Dodatkowo ogromny, zamknięty plac zabaw wśród drzew. Własna kuchnia. Dziecko płacze gdy wychodzi, dosłownie. Muszę obiecywać, że jutro na pewno przyjdzie. Bardzo dobry kontakt z panią Kasią wychowawczynią. Organizowane są przedstawienia, pikniki dla rodzin oraz wyjazdy np do teatru czy zoo. Będziemy to miejsce na pewno wspominać z sentymentem.
Zdjęcia
Opinie
-
Karolina ★★★★★
-
Dorota ★★★★★
Najlepsze miejsce ! cudowna opieka , jedzenie , plac zabaw . Dzieci przypilnowane , nie ma nudy .
-
Tomasz D. ★☆☆☆☆
Nie polecam, dzieci oglądają bez kontroli bajki i treści z Youtube, do ogrodu wychodzą sporadycznie mimo że jest duży i ładny. Wychowawczynie wydają się zajęte własnymi sprawami. Najbardziej zaangażowana wychowawczyni, p. Kasia, już tam nie pracuje.
-
Katarzyna Tyszka ★★★★★
Wspaniałe przedszkole, polecam z całego serca. Dziecko je uwielbia. Z punktu widzenia rodzica: komunikacja z paniami i dyrekcją. Zawsze się można dogadać. Panie nauczycielki i panie pomagające bardzo kochane. Dużo się dzieje: warsztaty kulinarne, spotkania z ciekawymi osobami, wycieczki do biblioteki i innych ciekawych miejsc w okolicy. Raz lub dwa razy w roku spotkanie dla dzieci i rodziców, wspólne spędzenie czasu np. przy pierniczkach. Mam porównanie z innym publicznym przedszkolem w okolicy, do którego chodziło starsze dziecko - to przedszkole bije je na głowę. Polecam raz jeszcze.
-
Kinga Blaszczyk ★★★★★
Przedszkole z duszą, domową atmosferą. Przestronne, estetyczne sale i piekny duży plac zabaw. Synek codziennie idzie tam z uśmiechem. Zaangażowane Panie zawsze chetne do rozmowy i pomocy. Dużo dodatkowych inicjatyw, przedstawień i projektów. Serdecznie polecam.
-
Joanna R. ★★★★★
Do placówki chodziła dwójka moich dzieci. Bardzo polecam to przedszkole. Opiekunki są bardzo miłe i lubiane plus Pani dyrektor jest osoba, która to wprowadza niesamowita atmosferę tego miejsca. Najładniejszy ogród w okolicy.
-
Joanna Rudzińska ★★★★★
Do tego przedszkola chodziła najpierw starsza córka, a teraz młodsza. Jestem więc tam praktycznie codziennie już szósty rok. Starsza córka ma wspaniale wspomnienia z tego okresu, a młodsza spędza tam czas z wyraźną radością. Wspaniale nauczycielki, dające dzieciom dużo ciepła ale i wspierające w samodzielności, konkretna i kontaktowa pani dyrektor i cudowne panie z kuchni, które nie tylko dbają o to by było smacznie i zdrowo, ale też mają doskonaly kontakt z dziećmi. Przedszkole jest kameralne, dobrze wyposażone we wszelkiego rodzaju zabawki i materiały plastyczno-kreatywne. Ogromny ogród, dzieci wychodzą często na dwór. Jedynynym minusem jest to, ze budynek przedszkola trudno znaleźć, jest ukryty między blokami, a mapy wprowadzają w błąd. Na szczęście jest to kłopot tylko za pierwszym razem, a taka lokalizacja ma zalety, jest tam cicho i zielono :)
-
Maja G. ★★★★★
Do przedszkola najpierw chodziła córka, a teraz syn - jest to naprawdę świetna placówka, z przemiłą, kontaktową i wyrozumiałą Panią Dyrektor, fajnymi wychowawczyniami i przesympatycznym personelem wspierającym. Placówka ma ogromny ogród. Dla dzieci z alergiami panie kucharki gotują osobno posiłki. Polecam!
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Przedszkole nr 136?
Przedszkole nr 136 znajduje się przy Antoniego Dobiszewskiego 3A, 01-001 Warszawa, Polska
Jaki jest numer telefonu do Przedszkole nr 136?
Można skontaktować się z Przedszkole nr 136 pod numerem +48 228 363 482
Jak można dotrzeć do Przedszkole nr 136?
Do Przedszkole nr 136 można dotrzeć, korzystając z poniższego linku