Opinie

  1. Rafał Kałużny ★★★★★

    To przedszkole było dla naszego syna prawdziwym drugim domem. Chodził tu od pierwszej grupy do zerówki i zawsze czuł się szczęśliwy i w dobrych rękach. Panie są niezwykle ciepłe i troskliwe, a duży, zadrzewiony plac zabaw sprawiał, że dzieci chętnie spędzały czas na świeżym powietrzu. Teraz, kiedy nasz syn kończy zerówkę, aż żal opuszczać to miejsce. Z czystym sumieniem polecam je każdemu rodzicowi.

  2. Katarzyna ★☆☆☆☆

    Jedyne przedszkole na Ochocie, w którym nauczycielki nie wiedzą, gdzie jest dziecko z ich grupy!!! Zarządzanie na niskim poziomie. Bałagan i słaba komunikacja z rodzicami Absurdalne wypełnianie dokumentów, których nie ma w innych placówkach. Co z tego, że jest wielki plac zabaw, skoro zaniedbany. Brak huśtawki dla najmłodszych dzieci.

  3. Jagna Matujewicz ★★★★★

    Chodziłam tam pare lat temu i świetnie to wspominam .cudowne panie wychowawczynie i pyszne jedzenie

  1. Piotr Sz ★★★★★

    Dobrze zorganizowane, czysto, schludnie i porządnie .

  2. m Bociano ★★★★☆

    Super przedszkole. Syn chodzi z uśmiechem, bardzo miłe nauczycielki. Teren zielony mało wykorzystany.

  3. Grzegorz Rybiński ★★★★★

    Wygląda na to, że obsługa jest kompetentna i lubi zajmowac się dziećmi. Wadą jest leżakowanie, ale na to chyba się nic nie da poradzić.

  1. Grzegorz Rybinski ★★★★★

    Dobrze zorganizowane, miłe przedszkolanki, czysto, schludnie i porządnie. Bardzo dobrze organizują czas i zajęcia dzieciom, widać, że posługują się wyobraźnią, a nie tylko podręcznikiem.

  2. anna kowalska ★★☆☆☆

    Podzielam opinie o kiepskim zarządzaniu przedszkolem. Od wrzesnia tego roku jest nowa p. dyrektor ale raczej zmiany w tej kwestii nie ma. - Standardem tego przedszkola jest otwieranie okien w salach przy siedzących tuz pod oknami dzieciach albo leżakujacych. Dotyczy to każdej pory roku - również zimy. Grupy są spore (27 os.) wiec jest to metoda na "naturalną eliminację" i pomniejszenie grupy. - 3 i 4l. leżakują. - 3l. nie myją zębów. - jedzenie bardzo przeciętne - zajeć dodatkowych i "atrakcji" bardzo mało Z plusów: - spokojna okolica - bardzo duży ogród, częściowo zadrzewiony ale już urządzenia do zabawy bardzo stare, niektóre twarde, metalowe. Wymiana na nowe tylko ze środków od rodziców, czyli Rady R. W zeszłym roku wymieniono 1 takie urządzenie. Generalnie to ze srodków publicznych utrzymywany jest podobno tylko personel i drobne naprawy. Reszta ze środków od rodziców.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Przedszkole nr 61?

Przedszkole nr 61 znajduje się przy Lelechowska 7, 02-351 Warszawa, Polska

Jaki jest numer telefonu do Przedszkole nr 61?

Można skontaktować się z Przedszkole nr 61 pod numerem +48 228 221 283

Jak można dotrzeć do Przedszkole nr 61?

Do Przedszkole nr 61 można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements