13 listopada 2024 około 11:30, przechodząc z osiedla Modzelewskiego w kierunku Metra Wilanowska mijałam to przedszkole. Dzieci bawiły się na placu zabaw po jego jednej i drugiej stronie. Idąc zauważyłam w rogu budynku, tuz przy koszu na śmieci płaczącego chłopca. Mały kulił się, chował i płakał tak przeraźliwie, że zrobiło mi się go szkoda. Pierwsze co - zlokalizowałam opiekunki które WE CZTERY (!!) skupiły się w jednej części placu zabaw i były zajęte same sobą. Podeszłam do ogrodzenia, na co pani od razu podeszła, że "TU SIĘ DZIECI BAWIĄ!!" więc zwróciłam uwagę, że wiem ale w rogu płacze pozostawione bez opieki dziecko. Pani podziękowała i bardzo powoli odeszła w kierunku płaczącego dziecka.
Zdjęcia
Opinie
-
Anna Piątek ★☆☆☆☆
-
Amba Fatima ★★★★★
Nie mogliśmy sobie wymarzyć lepszego miejsca do rozpoczęcia edukacji dla naszego dziecka. Nowy, przestronny budynek i atrakcyjny plac zabaw to tylko miły dodatek do tego co najważniejsze - wspaniałej kadry. Wszyscy, począwszy od Pani Dyrektor, przez Panie Nauczycielki, Pomoce, do Pracowników administracji i obsługi są wzorowo profesjonalni, mili i chyba faktycznie lubią swoją prace. Córka bardzo lubi chodzić do przedszkola i z każdym tygodniem widzimy duże postępy w jej rozwoju. Masa przeróżnych prac, ciekawych zajęć, atrakcji, konkursów i wydarzeń. Szczerze polecam!
-
Aear` ★★★★★
moje stare przedszkole... az lezka sie kreci w oku jak widze te stare zdjecia, a w glowie tyle wspomnien. mam bardzo dobre wspomnienia z tym przedszkolem (chodzilam tam juz 9 lat temu) panie byly cudowne, bardzo dobrze wspominam pania Ele. ogolnie przedszkole warte polecenia :)
-
Katarzyna Wójcicka ★★★★★
Jesteśmy bardzo zadowoleni
-
Agnieszka Bial ★★★★★
Przedszkole po remoncie wygląda bardzo ładnie.
-
Alicja Kundzicz ★★★★★
Przyjemne przedszkole, kameralne, z własną kuchnią, dzięki czemu dzieci dostają na przekąskę np. pokrojoną kalarepę. Dużo się dzieje - konkursy itp. Przedzkole stawia na miłość do ksiażek - zachecają rodziców, aby przychodzić czytać, organizują wycieczki do biblioteki. Dzieci wiele się uczą :) W starym budynku był fajny podział: po jednej stronie wejście i plac zabaw dla młodszych grup, po drugiej wejście i plac zabawe dla starszych grup. Dzięki temu nie było dużego tłoku w szatniach, ani tyle krzyku na placu zabaw (jak przy przedszkolu na Bryły, gdzie wszystkie place zabaw są obok siebie). Jednak właśnie budują nowy budynek i mam nadzieję, że tego nie zmienią.
-
Paweł Zadrożny ★★★★★
Do najlepszego przedszkola w mieście zawożę dwie córki a nie długo jeszcze synka. Panie są super. Dzieci nigdy nie narzekają. Fajny dojazd. Pracownicy nie strajkowali z reszta oświaty, wiadomo co z tego wynikało, żadnych problem z opieka dzieci w domu itp.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Przedszkole nr 330?
Przedszkole nr 330 znajduje się przy al. Niepodległości 17, 02-653 Warszawa, Polska
Jak można dotrzeć do Przedszkole nr 330?
Do Przedszkole nr 330 można dotrzeć, korzystając z poniższego linku