7 lat temu zleciliśmy zrobienie blatu kuchennego. W umowie zawarliśmy, że blat chcemy "drewniany". Pan Grzegorz przywiózł i zamontował wyspe i blat z forniru okeljina dębiną. Na zarzut, że nie na taki się umawialiśmy, stwierdził, że "drewinany" to dla niego fornir. I że on nie robi (i wogóle się nie robi) blatow z litego drewna. Po nie dlugim czasie kran zacząl opadać i co sie okazało mocowanie zaczeło dosłoenie wrzynać się w ten caly fornir. Kiedy tam zajrzalem, to okazalo sie że otwor na kran jest wyciety razem z tym na zlew i kran nie miał sie na czym oprzeć. Na wszelkie domagania sie naprawy lub próby reklamacji odniósł sie blokadą każdego numeru telefonu z którego do niego dzoniłem. Po konsultacjach z innymi stolarzami wyszło na to, że Pan Grzegorz odwalił taka amatorszyczyzne jakiej swiat nie widział. Ostateczenie balt zgnił i wypchnął zlew z fugi. Blat został wymieniony na blat z mikro wszczepów. Czyli tak jak powinnk być zrobione od samego poczatku. To o zlewie. Pan Grzegorz rownież robił podłogi. Miał użyć lakieru matowego. Podłogi swiecą się do dzisiaj. Sąsiedzi pytali sie co sie u nas dzieje, bo wali tym lakierem na całym osiedlu od tygodnia. Poprośilismy rzeczoznawce o ocene. Okało się, że użył najgorszego i najtańszego lakierku jakiego mógł. Pan Grzegorz twierdził, że sie tylko czepiamy i szukamy błędów z lupą. Odradzam współpracę. Bardzo niesolidny, niegodny zaufania człowiek. Miły dopóki nie dostanie pieniedzy. Po wypłacie kontkat prkatycznie niemożliwy. Przypomina mi sie jedno zdanie, które nam powiedział: " Nie moge zrobić czegoś, co bedzie trwałe na lata. Musi sie popsuć, żebyscie znowu do mnie przyszli" Nidgy więcej nic nie zlecę temu stolarzowi Nie pozdrawiam. Ocena -10 na 10
Zdjęcia
Opinie
-
Dawid Jezierski ★☆☆☆☆
-
Dagmara Kanigowska ★☆☆☆☆
Schody za 27 000 zł … dzwoniłam w marcu…. Pan nie miał czasu przyjechać, mówił ze będzie w okolicy w maju … jest wrzesień dalej nie ma czasu
-
Edyta ★☆☆☆☆
Na początku super kontakt i szybka realizacja. Niestety jakość wykonania, montażu oraz materiałów bardzo słaba.. wiele uszkodzeń podczas montażu, typu walnięcie w ścianę pozostawione wgniecenia i odpryśnięta farba, montaż krzywy.. brak chęci wyregulowania mimo wielomiesięcznych próśb, zawsze wymówki i zawsze przekładanie, po roku zwątpiłam. Bardzo szkoda, ponieważ początkowo kontakt był świetny… na drugi raz wybrałabym inną firmę.
-
MrTekeshi ★☆☆☆☆
Niestety firma działa na zasadzie "do bramy a za bramą się nie znamy". Od ponad pół roku nie możemy się doprosić wyregulowania szaf oraz usunięcia drobnej usterki powstałej przy montażu. Jeżeli komuś przyjdzie do głowy skorzystanie z usług tej firmy to polecam przypilnować wszystkiego w trakcie montażu bo nikogo z firmy już nigdy potem nie uświadczymy. Oczywiśćie brak uregulowania szaf spowodował kolejne usterki np. w postaci przetartej listwy gdyż drzwi szafy się na niej osadziły. Brak obsługi pozakupowej i "wzywanie fachowca do fachowca"
-
P M ★☆☆☆☆
Zlecilem wykonanie szafki do lazienki z blatem. Szafka ta kosztowala 4950 zlotych plus 12% koszt montazu. Niestety blat okazal sie byc niedostatecznie zabezpieczony i zawilgotnial. Wysylalem maila w tej sprawie i probowalem sie dodzwonic. Dostalem dzis sms z informacja ze firma w czasie pandemii nie jezdzi do klientow. Szafka jest nadal objeta gwarancja, rozumiem ze czas zawieszenia dzialalnosci przez firme wydluza takze czas gwarancji? Zalezy mi na tym zeby zabezpieczyc blat i zminimalizowac uszkodzenie w ten sposob. Bardzo prosze o odpowiedz na te opinie z informacja jakie kroki teraz podjac. Czy mam zabezpieczyc blat sylikonem osobiscie?
-
UIa Marzec ★★☆☆☆
Schody Zleciliśmy schody białe z mdf z podstopnicami, deskami wangowymi i balustrada. Cały koszt schodów wyszedł: 16300 złotych. Ogólnie schody dobrze się prezentują, jednak wiele detali pozostawia dużo do życzenia. Niestety nie mielismy mozliwosci skonsultowania wygladu balustrady. Schody sa wykonczone dosc slabo. Z pewnością kiedys zlecimy nowa deske policzkowa ktora zakryje tez stopnie i podstopnie wystajace z boku schodow na rozna wysokosc. Elementy ozdobne schodów są miejscami sklejone nierówno. Dwa słupki są zamienione miejscami. Slupki sa bardzo delikatne i miękkie, łatwo się niszczą, wgniataja. Dużym plusem była szybka naprawa dwóch słupków które połamały się gdy ktoś spadł z tych schodów i uszkodził je spadając. Montaż schodów bardzo przedłużał się w czasie, musieliśmy przez to przesuwać termin przeprowadzki. Byla to ostatnia rzecz ktora zakończyliśmy wykańczanie domu i tutaj zabrakło nam dopilnowania wykonawców. Czekamy jeszcze na jeden element którego montaż przedłuża się, panowie mówią że jednym z powodów jest pandemia. Niestety nie zdecydowalibyśmy się ponownie zlecić schodow tej firmie
-
Ula E ★★★☆☆
Szafka pod umywalke Zlecilismy fronty do szafki pod umywalke firmy IKEA. Fronty kosztowaly 270 zł. Odjelismy jedna gwiazdke za wysoka cene i druga za komunikacje - brak mozliwosci skonsultowania ostatecznego wygladu frontu. Współpraca wyglądała następująco: Wyslalismy panom zdjecia naszych inspiracji a następnie panowie przygotowali od razu gotowe fronty, zabraklo nam rozmowy nad szkicem, projektem tych elementow.
-
Adrian Nowak ★★★★★
Bardzo polecam tą firmę, usługa wykonana profesjonalnie. Wszystko dokładnie wymierzone i przemyślane, tak żeby całość wyglądała jak najlepiej w efekcie końcowym. Z wykonanej ściany jestem bardzo zadowolony.
-
Joanna de Sousa Costa ★★★★★
Firmę Boonsai znaleźliśmy przez przypadek w internecie. Zleciliśmy przemalowanie krzeseł z ciemno brązowego na biały kolor. Efekt - bardzo starannie i profesjonalnie wykonana usługa. Krzesła prosperują w warszawskiej restauracji trzeci miesiąc. Wyglądają przepięknie :) Absolutnie polecamy! I jeszcze raz DZIĘKUJEMY! :) Załączamy zdjęcie. Proszę zwrócić uwagę jak idealnie wkomponowują się w resztę wystroju. Pozdrawiamy Boonsai ;)
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Boonsai Usługi Stolarskie Gadomski?
Boonsai Usługi Stolarskie Gadomski znajduje się przy Narutowicza 6, 05-091 Ząbki, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Boonsai Usługi Stolarskie Gadomski?
Można skontaktować się z Boonsai Usługi Stolarskie Gadomski pod numerem +48 602 713 790
Jak można dotrzeć do Boonsai Usługi Stolarskie Gadomski?
Do Boonsai Usługi Stolarskie Gadomski można dotrzeć, korzystając z poniższego linku