Wspaniałe miejsce! Córka uczęszcza do żłobka odkąd skończyła 9 miesięcy. Zawsze z uśmiechem wchodzi na salę. Żłobek jest nowoczesny i czysty. Dzieci mają ciekawe zajęcia, teatrzyki, spotkania ze zwierzętami. Pani Renata wkłada serce w prowadzenie tego miejsca. Polecamy!!
Zdjęcia
Opinie
-
Rozanna PW ★★★★★
-
Iwona Romanowicz ★★★★★
Jestem mega zadowolona z tego żłobka. Tam dzieci naprawdę się nie nudzą. Moje dziecko uczęszczało tam 2.5 roku. Codziennie chętnie wchodziło do żłobka. Oprócz codziennych zajęć (angielki czy rytmika) dodatkowo są organizowane atrakcje jak teatrzyk, zwierzaczki, wizyta policjanta czy strażaka, wycieczka do pobliskiej pizzerii. Najfajniejsza atrakcja (raz na kwartał) nie tylko dla dzieci ale też dla rodziców są organizowane NOCOWANKI serdecznie je polecam. Jeżeli rodzic chce podzielić się swoją pasją z dziećmi to nie stanowi to najmniejszego problemu. Kiedy przychodzi czas na odsmoczkowanie czy odpieluchowanie to personel też kontynuuje tą walkę kiedy dziecko przebywa w żłobku dzięki temu ten proces przebiega bardzo sprawnie.
-
Sławomir Pająk ★★★★★
Polecamy rodzicom placówkę Kolorowe Baloniki. Nasz syn uczęszczał tutaj od ukończenia 1 roku życia. Pani Renata bardzo świadomie prowadzi żłobek, widoczna jest bardzo duża troska o dobre samopoczucie oraz BEZPIECZEŃSTWO maluchów. Poziom komunikacji zarówno z opiekunkami jak i z Panią Renatą na bardzo wysokim poziomie, co wyróżnia tą placówkę na tle innych warszawskich. Kadra składa się z osób z właściwym podejściem i cierpliwością do dzieci. Żłobek ciekawie organizuje maluchom czas, zaprasza przedstawicieli różnych zawodów, organizuje teatrzyki oraz spotkania ze zwierzętami. Dzieci spędzają dużo czasu na świeżym powietrzu (o ile pogoda sprzyja), korzystając z własnego placu zabaw. Syn bardzo polubił placówkę, a my mieliśmy poczucie, że jest on właściwie zaopiekowanyw ciągu dnia. Ze smutkiem zakończyliśmy współpracę i tylko dlatego, że syn dorósł do przedszkola.
-
Monika Magdalena ★★★★★
Moja córka spędziła w Kolorowych Balonikach dwa lata. To najlepsze miejsce jakie mogłam wybrać dla swojego dziecka. W żłobku jest bardzo czysto, zabawki są zadbane. Dzieciom zapewnia się indywidualne podejście do ich potrzeb w zakresie adaptacji, opieki, wyżywienia. Żłobek oferuje bardzo urozmaicone zajęcia (angielski, rytmika, teatrzyki, odwiedziny zwierząt, imprezy, w których uczestniczą tez rodzice). Codziennie odbierając córkę dostawałam pełną informację jak przebiegał dzień, ile dziecko zjadło i spało, w jakich zabawach uczestniczyło. Żłobek to przede wszystkim bardzo dobry kontakt z właścicielką Panią Renatą, która zawsze jest dostępna dla rodziców i otwarta na rozmowę. Żłobek organizuje dla dziecka urodziny zapewniając tort i prezent co jest bardzo miłym gestem. Polecam to miejsce i ubolewam, ze nasza przygoda i pobyt tutaj dobiega końca :)
-
Izabela Gnys ★★★★★
Mój synek tak chodzi do żłobka ... Bardzo lubi tam chodzić, są przemiłe panie polecam, super podejście do dzieci 100%
-
Paulina Cendrowska ★★★★★
Polecam ten żłobek z całego serca! Spędzony tam czas był dla mnie bardzo owocny, czuje wielką wdzięczność że mogłam pracować z tak wspaniałymi ludźmi. Pani Renata, wszystkie ciocie, rodzice i dzieci tworzą niezwykłą atmosferę rodzinną, pełną miłości i szczerego zainteresowania drugim człowiekiem! Mam nadzieję, że jeszcze sie spotkamy! ❤️❤️
-
Sabrina Czarnecka ★★★★★
Wyjątkowe miejsce pod każdym względem. Widać że dzieci się tam bardzo dobrze czują i rozwijają. To wszystko dzięki ludziom, którzy to miejsce tworzą z prawdziwą pasją i oddaniem. Panie opiekunki są bardzo kompetentne, energiczne i troskliwe. Widzę jak z dnia na dzień dzieciaczki rozkwitają. Takich miejsc nie ma wiele. Polecam z całego serca
-
Angelika Anozie ★★★★★
Polecam z całego serca! Marzyłam o takim miejscu, w którym zostawiam swojego największego skarba i wiem, że jest w dobrych rękach, ma super opiekę mega ciepłych i kochanych pań, dużo zabawy z rówieśnikami, smaczne i zdrowe jedzonko, edukację, ustawioną drzemkę i plan dnia.. moje dziecko kocha chodzić do żłobka, uwielbia wszystkie panie i ogromnie się cieszę, że to na Was trafiliśmy! ❤
-
Hanna Borek ★★★★★
Moje dziecko uczęszcza do tego żłobka kilka miesięcy, adaptacja była trudna dla mnie i dla dziecka, ze względu na kp i duże przywiązanie do matki. Początkowo adaptacja była ze mną, tak więc widziałam dzieci, które są pierwszy raz przyprowadzane do tego miejsca i od razu się odnajdują z uśmiechem na twarzy. Nie byłam pewna, jak to się u nas zakonczy. Moje dziecko potrzebowało więcej czasu, ale teraz uwielbia to miejsce. Uwielbia ciocie, ma 1,5 roku a zna ich imiona, już nauczyła się wierszyka, ale co najwazniejsze, odbieram szczęśliwe i zadowolone dziecko. Szczerze i z całego serca polecam ten żłobek. Pani dyrektor oraz cała załoga, mają w sobie ogrom empatii i cierpliwości.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Prywatny Żłobek Kolorowe Baloniki Warszawa Falenica - Wawer?
Prywatny Żłobek Kolorowe Baloniki Warszawa Falenica - Wawer znajduje się przy Patriotów 181, Wawer, 04-881 Warszawa, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Prywatny Żłobek Kolorowe Baloniki Warszawa Falenica - Wawer?
Można skontaktować się z Prywatny Żłobek Kolorowe Baloniki Warszawa Falenica - Wawer pod numerem +48 502 052 898
Jak można dotrzeć do Prywatny Żłobek Kolorowe Baloniki Warszawa Falenica - Wawer?
Do Prywatny Żłobek Kolorowe Baloniki Warszawa Falenica - Wawer można dotrzeć, korzystając z poniższego linku