Opinie

  1. Franciszek Suchocki ★☆☆☆☆

    Nie polecam tego miejsca nikomu, kto dba o dobro swojego dziecka! Z metodą Montessori nie mają nic wspólnego! Dumnie nazwane “Centrum Aktywnego Rozwoju” jest taką hipokryzją, że aż brak słów. Zabraliśmy wnuczkę już z tego miejsca, nie zrobiła żadnego progresu, a jedyne co wyniosła ze “szkoły” to traumę.

  2. Otol ★☆☆☆☆

    Od kąt miałam 3 lata chodziłam do tej szkoły Na poziomie przedszkola szkoła bardzo fajna ale od 5 klasy to porażka niektórzy nauczyciele bardzo fajni ale rozeszła nie jak w 5 klasie nie było nauczycieli i nikt nas nic nie uczył

  3. Ewa Pater ★★★★★

    Cudowna szkoła, kadra zaangażowana. Podejście nauczycieli zgodne z metodą Montessori. Szkoła bardzo dobrze wyposażona. Pani Dyrektor bardzo empatyczna, wrażliwa na potrzeby indywidualne oraz całego środowiska.

  1. Robert Nowakowski ★★★★★

    Pani Dyrektor i Kadra Centrum Aktywnego Rozwoju Montessori w Wawrze jest bardzo miła, kompetentna i otwarta na innowacje w edukacji STEAM (Science, Technologies, Robotics, Engineering, Arts, Mathematics). Poznawanie przez dzieci świata wokół siebie w MAKRO/mikro skali, również poprzez obserwacje astronomiczne, jest bardzo ważnym elementem pozwalającym zrozumieć zagadnienia m.in. z fizyki, matematyki, chemii, biologii, geografii, jako holistycznej całości. Na szczęście takie podejście do nauki można znaleźć w tej szkole, co jest bardzo ważnym elementem efektywnej edukacji młodych pokoleń w szybko zmieniającym się technologicznie świecie.

  2. Michał Polak ★★★★★

    Moja dwójka dzieci chodzi tam od pół roku i mimo obaw jestem bardzo pozytywnie zaskoczony poziomem ale przede wszystkim podejściem do dzieci. Nauczyciele rzeczywiście są tymi maluchami zainteresowani, widać postępy. Na pewno placówka ma swoje mankamenty ale która ich nie ma. A mam porównanie, dzieci chodziły przez rok do publicznej pobliskiej szkoły i to dopiero była tragedia. Jeżeli szukacie szkoły, która dziecko naprawdę wspiera, to jest dobre miejsce.

  3. sylacaugaallegro ★★★★★

    Dwójka moich dzieci chodzi i zamierzam wysłać też trzecie. Indywidualna praca jak i podejście powoduje o wyjątkowości tej szkoły.

  1. Yukki ★☆☆☆☆

    Cóż mogę powiedzieć, bardzo obiektywna ocena, ponieważ byłam pracownikiem; brak szacunku do człowieka zarówno tego małego jak i dużego, ciągłe zmiany, brak informacji, częsta dezorganizacja, a teraz na koniec jeszcze ,,szantaż " że jak nie zapłacę prawie 8 tys za kurs w Państwowym Instytucie Montessori to spadne na stanowisko pomocy nauczyciela, po 17 latach doświadczenia z dziećmi, nauczyciel dyplomowany i oczywiście pani dyrektor nie udzieliła mi przysługującego urlopu ani nie chcę za niego zapłacić, wstyd i nic dziwnego że nauczyciele sami odchodzą. Ja bym nie oddała swojego dziecka do placówki, która jest nieuczciwa i tam, gdzie ciągle zmieniają się nauczyciele, metoda Montessori jest świetna ale napewno nie w Wawrze przy ul. Zerzenskiej. Dodam do mojej opinii, że szkoła bardzo słaba w rankingu szkół podstawowych prywatnych jedna z najsłabszych w całej Warszawie, no cóż skoro dyrektorka tylko kasę liczy, oklamuje rodziców i nauczycieli, więc dlatego jest zamiast 5 gwiazdek jedna, jakbym mogła to bym żadnej nie dała. Jeszcze dodam, że moje opinie są notorycznie usuwane z fb, teraz dziwnym trafem również, każdy może wyrazić swoją opinię i nie neguję tego, że ktoś mieć odmienne zdanie, porównuje też do moich wcześniejszych doświadczeń, też jestem mamą i nie wyobrażam sobie, żeby moje dziecko np. nie wyszło na plac zabaw za karę, bo nie słuchało pani dyrektor, zresztą Montessori i kary, coś tu się nie zgadza...jeśli chodzi o umowy to pierwsza umowa była na 3 miesiące i rzeczywiście, po 3 miesiącach zostałam poinformowana, że jak nie zrobię kursu Montessori to spadne na stawkę prawie połowę mniejszą, chociaż nie było mowy o tym, później też po odejściu dostałam takie pismo, z którego wynikało że za 3 miesiące należy mi się 2 dni urlopu, a właściwie 4 mięsiace, sprawą zajęła się Państwowa Inspekcja Pracy i jednak okazało się że należy się 7 dni urlopu, w piśmie od męża dyrektorki dostałam groźby, że próbuję wyłudzić pieniądze, no więc tak postępują ludzie, którzy prowadzą taką placówkę? Pani dyrektor chciała, żebym oszukiwała rodziców i mówiła o ich umiejętnościach, których dzieci nie posiadały, to wbrew moim zasadom, a każdy niech oceni sam.

  2. Małgorzata Taranek ★☆☆☆☆

    Ja natomiast jestem zaskoczona pozytywnymi opiniami, chociaż tych jest coraz mniej, podejrzewam, że przez panią dyrektor te pozytywy pisane, bo inicjatywy i wycieczki wszystko jest dodatkowo płatne, a tak naprawdę nic takiego się nie dzieje, za to co 3 miesiące zmieniają się nauczyciele. Ukrywa się przed rodzicami prawdę, pomoce są bardzo słabe, zamiast dać dzieciom wybór ogranicza się do minimum, to nie jest prawdziwa placówka Montessori tylko jedna wielka ściema

  3. wieslaw buszman ★★★★★

    Mogę gorąco polecić tę szkołę, bardzo dobrze prowadzone zajęcia, rozwijające dziecko. Zauważyliśmy duży postęp intelektualny, gdy zaczęło chodzić od pierwszej klasy. Ponadto budynek jest nowy i położony w zielonej okolicy, zdala od fabryk. Chciałbym również pokreślić bardzo dobre wyposażenie szkoły w pomoce do nauki.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Centrum Edukacji Montessori Wawe?

Centrum Edukacji Montessori Wawe znajduje się przy Zerzeńska 10/B, 04-787 Warszawa, Polska

Jaki jest numer telefonu do Centrum Edukacji Montessori Wawe?

Można skontaktować się z Centrum Edukacji Montessori Wawe pod numerem +48 668 596 464

Jak można dotrzeć do Centrum Edukacji Montessori Wawe?

Do Centrum Edukacji Montessori Wawe można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements