Super kontakt, bardzo szybka wysyłka, zamówienie przez stronę zrealizowane bardzo sprawnie łącznie ze wymianą na inne rozmiary. Obsługa bardzo miła i pomocna. Szczerze polecam
Zdjęcia
Opinie
-
Sławomir Prochownik ★★★★★
-
Tadeusz Zając ★★☆☆☆
Nie odbieranie telefonu 15 min przed zamknięciem( celem poinformowania , że mogę się minutkę spóźnić ) , po czym po przyjściu( 4 minuty przed 18:00 ) na wstępie powiedzieć klientowi , że „ mamy minutkę „ = 2 gwiazdki . Może następnym razem Pani ekspedientce będzie chciało się odebrać i być uprzejma . Pozdrawiam
-
Joann ★☆☆☆☆
A ja po wczorajszej długiej wizycie nie wyszłam zadowolona.Pani wyższa (bez okularów w beżowych zamszowych Birkenstok)owszem z wiedzą ,bez spięcia,że zbyt długo ktoś mierzy ,uprzejma.Natomiast Pani niższa w okularach (czarne lakierowane Birkenstok )niestety z ,, fochem, jakby miała ochotę powiedzieć ,,nie zawracaj mi dłużej babo ...głowy".Po długiej obsłudze mnie w głosie ,aż Jej się gotowało dlatego wyszłam bez zakupów. Należę do osób bardzo wymagających ,a w tym sklepie nie miałam komfortu. .Najlepiej ,jak klienci przyszli, zmierzyli chwilkę się pokręcili po sklepie i kupili .Taki klient jest tam mile widziany ,a już najbardziej nadskakiwały Panie ,gdy ktoś mówił po angielsku .Ja zadałam za dużo pytań typu jaki model?jaki kolor ?jak się zachowuje dana skora itp.Sprzedawalam wiele lat butyajac też swój biznes dlatego oczekuje też wiedzy od innych W dodatku w salonie ,który reklamuje się ,jaki profesjonalny.Widziałamimodvzuwałam od początku ekscytację moją osobą dlatego wyszłam bez zakupów.Różni są klienci szanowni Państwo , dlatego warto wszystkich traktować na równi nawet,kiedy już mamy dość .Taki wybrała Panie zawód .
-
Bożena Murmuchamiatow ★★★★★
Cudowna obsługa klienta. Pani ekspedientka jak pielęgniarka obsłużyła klientkę ( czyli mnie), dobrała obuwie, dopasowała, przekazała cenne wskazówki, przyniosła kilka modeli obuwia w celu dobrania odpowiedniego, udzieliła rabatu podczas finalizacji. To było niezmiernie miłe. Z dużą przyjemnością wróce raz jeszcze. Dodam, że przyjechałam z zamiarem kupna konkretnego modelu a podczas wizyty w sklepie decyzję podjęłam o kupnie zupełnie innego.
-
Aleksandra Jankowska ★★★★★
Jestem bardzo zadowolona, szczególnie z obsługi. Trafiłyśmy z mamą do sklepu Zdrowy But w sobotę, kiedy był przeogromny tłum. Na początku trochę mnie to przeraziło, ale nie było powodu do paniki - panie ekspedientki mają chyba jakieś super moce, bo chyba nikt nie czuł się pominięty - doradzały, pomagały dopasować but do stopy, przynosiły kolejne rozmiary. Wybór był tak ogromny, że potrzebowałam się „przespać” z tą decyzją, więc wróciłam po swoje wybrane buty za tydzień. Pani ekspedientka wytłumaczyła mi jeszcze jak i czym pielęgnować moją parę. Generalnie naprawdę świat byłby pięknym miejscem, gdyby wszędzie było takie podejście do klienta ❤️ Ceny też są ok - takie same lub nawet kilka złotych mniejsze niż w Internecie, więc zdecydowanie warto przyjść i dopasować sobie swoją parę na żywo :)
-
Iza Pogonowska ★★★☆☆
Obsługa nie jest zbyt przyjemna. Pan, który akurat sprzedawał był w porządku, nie mam nic do zarzucenia. Natomiast później rozmawiałam z Panią, która nie chciała odpowiedzieć mi na pytanie jak się nazywa model, który oglądałam. Zamiast odpowiedzi na pytanie usłyszałam „chce Pani kupić gdzie indziej?”. Kiedy powiedziałam, że chce się po prostu jeszcze zastanowić i chcę wiedzieć, który but oglądałam to wymamrotała nazwę pod nosem już zabierając mi but z rąk. Na odchodne usłyszałam „i tak Pani go gdzie indziej nie dostanie”.
-
maciej lasko ★★★★★
wspaniałe i ortopedyczne buty z prawdziwej skóry
-
Rodan Kaka ★★★★★
Ulubiona marka
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Birkenstock?
Birkenstock znajduje się przy Dzika 2, 00-194 Warszawa, Polska
Jak można dotrzeć do Birkenstock?
Do Birkenstock można dotrzeć, korzystając z poniższego linku