Opinie

  1. Pani Malpa ★★★★☆

    Rylko niezmiennie od lat na dobrym poziomie. Ciekawe wzornictwo i nawet powiedzialabym wiecej, ze sa tu zawsze super buciki. Oferta sklepu nie jest tak duza jak w CCC ale tu liczy sie jakosc. A ta jest. Cenowo to roznie wyglada ale za jakosc czasem warto zaplacic. Obsluga nie natretna wiec to tez plus dla miejsca. Polecam

  2. pawel Szczekocki ★☆☆☆☆

    nie zdazylem dobrze wejsc a juz Sprzedawczyni wyprosila nas bo synek podal mi buta z wystawy. Buty sa ponoc nie do zabawy uslyszalem. nie ma to jak prokliencka obsluga

  3. Anastazja B ★★★★★

    Obsługa bardzo miła i pomocna. Pomino braku rozmiaru, Pani zaproponowała mi inny model i dobrała torebkę. Polecam i napewno wrócę na kolejne zakupy!

  1. Krystyna Stec ★☆☆☆☆

    Spotkała mnie dzisiaj bardzo niemiła sytuacja w sklepie. Obsługiwała mnie Pani z siwymi krótkimi włosami. Poprosiłam o sprawdzenie czy wybrane przeze mnie buty są w moim rozmiarze. Pani poszła na zaplecze a ja usiadłam czekając na przymierzenie buta. Po ok. 5 minutach zauważyłam, że Pani która mnie obsługiwała (chociaż to zdecydowanie za dużo powiedziane) stoi przy kasie i sprzedaje buty innym klientkom. Kiedy tamte Panie wyszły Pani ekspedientka spojrzała na mnie z miną „a Ty co tu jeszcze robisz”. Powiedziałam że czekam na moje buty na co Pani bardzo niegrzecznym tonem odpowiedziała, że przecież UWAGA „krzyczała do mnie, że nie ma tego rozmiaru” na moją odpowiedź, że nie słyszałam żeby do mnie krzyczała (swoją drogą fantastyczna forma komunikacji z klientem) odpowiedziała, że to nie jej wina i że ona krzyczała głośno. Kiedy powiedziałam, że powinna zmienić to bo to jednak ja jestem klientką stwierdziła tylko, że ona miała dużo klientów i nie ma zamiaru do każdego podchodzić. Szczerze mówiąc chyba nigdy nie spotkałam się z takim chamskim zachowaniem ze strony obsługi sklepu.

  2. Marcin Sołtys ★☆☆☆☆

    Kupilem buty w Sadybie. Niestety za duże ale pomyślałem że fajne więc poszedłem kulic wkładkę. Powiedziałem że chce zmniejszyć o jeden rozmiar z 44 na 43. Pani podała mi cięką skórkę pytam czy to nie za cienkie na to Pani , siwe krótko obcięte włosy , powiedziała że nie jest wróżką. Może buty macie fajne ale taka obsługa nie sprzeda nawet najlepszego produktu. Ja już podziękuję mniejsza o wkładkę ale sklepów z obuwiem jest mnóstwo więc pora zmienić firmę

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Ryłko?

Ryłko znajduje się przy Powsińska 31, 02-909 Warszawa, Polska

Jaki jest numer telefonu do Ryłko?

Można skontaktować się z Ryłko pod numerem +48 664 445 515

Jak można dotrzeć do Ryłko?

Do Ryłko można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements