Świetne przedszkole, wysyłam właśnie do niego drugie dziecko i bardzo polecam. Bardzo zaangażowana Pani dyrektor robi wszystko co w jej mocy dla dobra dzieci, czyni cuda przy chwilowych brakach kadrowych, dba o ciągłe ulepszanie pod względe merytorycznym wachlarzu zajęć, jak i warunków w budynku i na wielkim placu zabaw jaki mają dzieci. Dzieci dużo przebywają na dworze, mają angielski, rytmikę i gimnastykę buzi i języka, miesiące tematyczne jak i dużo atrakcji jak teatrzyki przykezdne ale też przygotowywanie przedstawień, sesje zdjęciowe, zaangażowanie rodziców ( mama lekarz, tata strażak) w spotkania z dziecmi. Własna kuchnia, podobno bardzo smaczna. Polecam!
Zdjęcia
Opinie
-
Agnieszka Radziszewska ★★★★★
-
Aleksandra Dudzińska ★★★★★
Kolejne moje dziecko kończy to przedszkole i mogę napisać, że bardzo dobrze się tu czujemy. Panie Nauczycielki są zaangażowane, chętne na różnego rodzaju dodatkowe atrakcje jak wyjścia i spotkania, są też pomocne. Pani Dyrektor jest bardzo otwarta na nowe przedsięwzięcia proponowane przez rodziców, chętna do pomocy i współpracy. Ogród jest dużym plusem, jest duży i ma dużo cienia a dzieci często z niego korzystają. Jesteśmy bardzo zadowoleni z jadłospisu, który proponuje dzieciom dużo ciekawych, a przy tym zdrowych produktów, nie jest sztampowy i dzieci mają szansę spróbować nowych rzeczy. Bardzo polecam
-
Anna Malinowska ★☆☆☆☆
Nie polecam. Brak empatii ze strony personelu i nowoczesnego podejścia do wychowywania małego dziecka. Brak zajęć rozwojowych. Cały dzień rysowanie. Przechowalnia a nie przedszkole. Zupełny brak kontaktu z kadrą, wszystko dobrze… jak mantra. Znieczulica. Rodzice raczej jako element zbędny, na pewno nie partner do rozmowy i kontaktu. Po kilku miesiącach kilkunastu rodziców zabrało dziecko z placówki.
-
marcin beck ★★★★★
Przedszkole, do którego uczęszczały moje dzieci, zasługuje na najwyższe oceny! Dobra opieka nad maluchami, bogaty program zajęć, niekończące się atrakcje oraz niesamowita kadra - to tylko niektóre z jego zalet. To miejsce pełne radości, gdzie moje dzieci rozwijały się wspaniale.
-
Agata Pamięta ★★★★★
Polecam. Dzieciaki mają angielski, rytmikę, gimnastykę buzi i języka. Panie i całą atmosferę można tylko polecać w 100%. Cudowna i uprzejma cała kadra ❤️ ale przede wszystkim bardzo zaangażowana, mnóstwo dodatkowych wydarzeń, wyjścia do teatru, kina, wycieczki. No i świetna kuchnia - na miejscu, nie catering. Zdrowe jedzenie i różnorodne.
-
Daria S. ★☆☆☆☆
NIE POLECAM! Zostaliśmy zmuszeni do opuszczenia przedszkola przez stronniczośći, niekompetencję i obrzydliwy czyn wychowawczyni Wioletty Zawodnik. wychowawca przekroczyła granicę tego, co jest dozwolone i wykazała się niskim poziomem pedagogicznym. W CIĄGU roku pobytu w przedszkolu:moje dziecko dwukrotnie udarzyl głowę (w pierwszym przypadku były założone szwy), w drugim wystąpił krwiak i rozcięto czoło, Wiola Zawodnik poniżało go publicznie na oczach całej grupy, dyskutowała o moim synku za jego plecami. Był uprzedzony stosunek do nas i naszego dziecka, bo nie jesteśmy Polakami! Dyrektor Marzena Mostrowska nie reagowała na nasze prośby.Wychowawca Wioletta Zawodnik pozwalała sobie na wiele w zachowaniu wobec naszej rodziny!
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Przedszkole nr 273?
Przedszkole nr 273 znajduje się przy Jana Olbrachta 28, 01-111 Warszawa, Polska
Jaki jest numer telefonu do Przedszkole nr 273?
Można skontaktować się z Przedszkole nr 273 pod numerem +48 228 368 913
Jak można dotrzeć do Przedszkole nr 273?
Do Przedszkole nr 273 można dotrzeć, korzystając z poniższego linku