Bardzo smacznie. Kupiłem dosyć różnorodnie, tj kilka surówek, kebaby, mielone, schabowe, śląskie, kopytka, naleśniki i wszystko było na tyle dobre, że jak dla mnie to zdecydowanie miejsce do powrotów!
Zdjęcia
Opinie
-
Wojciech Miklaszewski ★★★★★
-
Oliwia Żera ★☆☆☆☆
Pierogi co roku są zamawiane i zawsze były dobre ale tegoroczne pierogi wigilijne były najgorszymi jakie jadłam w moim życiu. Zapłaciłam ponad 70zł i wszystko wylądowało w śmieciach. Kapusta śmierdząca, ciasto grube i mimo ogrubki termicznej w smaku surowe.
-
Monika Marszałek ★★★★★
Najlepsze krokiety jakie jadłam! Kupuję regularnie i nigdy się nie zawiodłam! Polecam też pierogi, wszystkie smaki są super, ale ukraińskie i włoskie najlepsze! Super miejsce z domowym jedzeniem :)
-
Milena Podstawka ★☆☆☆☆
Jak to mówią, do trzech razy sztuka. Jakiś czas temu kupiłam surówkę do obiadu, w domu okazało się że surówka jest popsuta. Za jakiś czas sytuacja się powtórzyła, ale zwaliłam winę na panujące upały. Dzisiaj po raz trzeci kupiłam surówkę w Aldo i po raz trzeci była POPSUTA i śmierdząca. Ceny surówek nie są najniższe, a trzeci raz wyrzuciłam pieniądze w błoto, bo nie da się tego jeść.
-
Kamila Brzezińska ★☆☆☆☆
Niemiła obsługa, pracownice zwracają się bez szacunku do klienta. Mylą ostre salami z łagodnym. Higiena osobista również pozostawia wiele do życzenia.
-
Karol Brzeziński ★☆☆☆☆
Niestety, ale kanapki na ciepło teraz to tragedia. Jeszcze 2 miesiące temu było super, teraz kanapka jest o połowę mniejsza niż była, a droższa. Widać że szukają oszczędności, ale do przesady. Do kanapek w gratisie kawałki spalonego sera z pieca, szkoda że nie można załączyć zdjęcia… Zdecydowanie nie polecam, ani czysto, ani smacznie, zepsuło się totalnie.
-
Martin Hornet ★★★★★
Pyszna szamka. Najbardziej chyba polecam naleśniki ze szpinakiem oraz krokiety kebab. Ponadto super lokalizacja wieć łatwo znaleźć.
-
Joanna Zawada ★☆☆☆☆
Niestety Panie z obsługi to jest jakaś kompletna pomyłka zwłaszcza z kanapek na ciepło. Klient powinien przeprosić że przyszedł cokolwiek kupić. Jedzenie nie nadawało się do spożycia surówki mocno już skwaśniałe. Wstyd po prostu!
-
Anecka ★☆☆☆☆
Kilkukrotnie zdarzyło się, że połowa kupionych przeze mnie kopytek była swieza a reszta kilkudniowe. Niestety dziś przesadzili, gdy mój de voille okazal w połowie z różowego surowego mięsa....
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Aldo?
Aldo znajduje się przy Konstytucji 3 Maja 5, 05-303 Mińsk Mazowiecki, Mazowieckie, Polska
Jak można dotrzeć do Aldo?
Do Aldo można dotrzeć, korzystając z poniższego linku