Opinie

  1. Wojciech Miklaszewski ★★★★★

    Bardzo smacznie. Kupiłem dosyć różnorodnie, tj kilka surówek, kebaby, mielone, schabowe, śląskie, kopytka, naleśniki i wszystko było na tyle dobre, że jak dla mnie to zdecydowanie miejsce do powrotów!

  2. Oliwia Żera ★☆☆☆☆

    Pierogi co roku są zamawiane i zawsze były dobre ale tegoroczne pierogi wigilijne były najgorszymi jakie jadłam w moim życiu. Zapłaciłam ponad 70zł i wszystko wylądowało w śmieciach. Kapusta śmierdząca, ciasto grube i mimo ogrubki termicznej w smaku surowe.

  3. Monika Marszałek ★★★★★

    Najlepsze krokiety jakie jadłam! Kupuję regularnie i nigdy się nie zawiodłam! Polecam też pierogi, wszystkie smaki są super, ale ukraińskie i włoskie najlepsze! Super miejsce z domowym jedzeniem :)

  1. Milena Podstawka ★☆☆☆☆

    Jak to mówią, do trzech razy sztuka. Jakiś czas temu kupiłam surówkę do obiadu, w domu okazało się że surówka jest popsuta. Za jakiś czas sytuacja się powtórzyła, ale zwaliłam winę na panujące upały. Dzisiaj po raz trzeci kupiłam surówkę w Aldo i po raz trzeci była POPSUTA i śmierdząca. Ceny surówek nie są najniższe, a trzeci raz wyrzuciłam pieniądze w błoto, bo nie da się tego jeść.

  2. Kamila Brzezińska ★☆☆☆☆

    Niemiła obsługa, pracownice zwracają się bez szacunku do klienta. Mylą ostre salami z łagodnym. Higiena osobista również pozostawia wiele do życzenia.

  3. Karol Brzeziński ★☆☆☆☆

    Niestety, ale kanapki na ciepło teraz to tragedia. Jeszcze 2 miesiące temu było super, teraz kanapka jest o połowę mniejsza niż była, a droższa. Widać że szukają oszczędności, ale do przesady. Do kanapek w gratisie kawałki spalonego sera z pieca, szkoda że nie można załączyć zdjęcia… Zdecydowanie nie polecam, ani czysto, ani smacznie, zepsuło się totalnie.

  1. Martin Hornet ★★★★★

    Pyszna szamka. Najbardziej chyba polecam naleśniki ze szpinakiem oraz krokiety kebab. Ponadto super lokalizacja wieć łatwo znaleźć.

  2. Joanna Zawada ★☆☆☆☆

    Niestety Panie z obsługi to jest jakaś kompletna pomyłka zwłaszcza z kanapek na ciepło. Klient powinien przeprosić że przyszedł cokolwiek kupić. Jedzenie nie nadawało się do spożycia surówki mocno już skwaśniałe. Wstyd po prostu!

  3. Anecka ★☆☆☆☆

    Kilkukrotnie zdarzyło się, że połowa kupionych przeze mnie kopytek była swieza a reszta kilkudniowe. Niestety dziś przesadzili, gdy mój de voille okazal w połowie z różowego surowego mięsa....

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Aldo?

Aldo znajduje się przy Konstytucji 3 Maja 5, 05-303 Mińsk Mazowiecki, Mazowieckie, Polska

Jak można dotrzeć do Aldo?

Do Aldo można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements