Opinie

  1. ika pawluczuk ★★★★★

    Jedno z najbardziej interesujących miejsc na mapie edukacji montessoriańskiej. Przyjazne, kameralne, otwarte i z wielką klasą prowadzone Przedszkole pracujące zgodnie z koncepcją pedagogiczną Marii Montessori. Miejsce, które oprócz edukacji jest nastawione na wychowanie, na tworzenie relacji i przestrzeni pozwalającej dzieciom na wzrastanie ku nieprzemijającym wartościom.

  2. Monika Relewicz ★★★★★

    Miejsce pięknego rozwoju dzieci. Przedszkole pełne ciepła i dobra. Szanujące wartość jaką jest rodzina. Miejsce w którym można znaleźć zrozumienie dla indywidualnych potrzeb każdego dziecka. A do tego dużo fantastycznych wycieczek, warsztatów i spotkań. Angielski, tańce, sport, ceramika, katecheza w ramach czesnego. Polecam całym sercem.

  3. Sławomir Omilion ★★★★★

    Doskonały wybór przedszkola. Kadra fantastyczna pełna empatii i przede wszystkim wysokich umiejętności w kontaktach z dziećmi. Synek jest zachwycony, a byliśmy przekonani, że będzie bardzo ciężko. Kapitalne zajęcia dodatkowe oraz organizowanie czasu dzieciom. Praca nad umiejętnościami manualnymi ale także świetne kształcenie. Zawsze na początku miesiąca harmonogram z wydarzeniami, które są ciekawe i jest ich dużo. Kiedy pokazałem harmonogram znajomym nie chcieli uwierzyć i pytali czy płacimy za to majątek (a tak nie jest). Generalnie wspaniałe przedszkole i za to wszystkim na czele z Panem Dyrektorem serdeczne dziękuję i Bóg zapłać. Szczerze polecam!!!

  1. Anna Stokalska ★★★★★

    Piękne miejsce, uważne na potrzeby dziecka. Kameralne grupy pozwalają rozwijać skrzydełka każdemu dziecku - w swoim tempie i sile. Ciekawy program dydaktyczny, atrakcje, wycieczki oraz zajęcia dodatkowe. Moje dziecko codziennie wyfruwa z domu do przedszkola, a wychodząc woła „mama, za wcześnie!”;) montessoriańskie podejście zdecydowanie jest strzałem w 10! Jako osoby wierzące dodatkowo cenimy aspekt wspierania wiary. Wspólne wydarzenia scalające społeczność przedszkola i nas jako rodzinę. Mam doświadczenie z innym, państwowym ośrodkiem i zdecydowanie widzę, że moje dziecko odetchnęło. Nabrało radości, spokoju i luzu - czyli tego, jak powinno wyglądać dzieciństwo. Dziękujemy i polecamy!

  2. Aleksandra Kaczmarek ★★★★★

    Cudowne, pełne ciepła miejsce. Dzieci zaopiekowane, traktowane z należytym szacunkiem i troską, nie tylko pod względem potrzeb fizycznych, ale także edukacyjnych. Prawdziwie montessoriański duch pozwala na świetny rozwój dzieci, a wspaniała atmosfera zabawy i bezpieczeństwa sprawia, że dzieci chodzą do przedszkola z radością. Polecam serdecznie!

  3. Katarzyna Richert ★★★★★

    Cudowne miejsce, świetni nauczyciele. Przedszkole, w którym dziecko jest ważne, jego potrzeby są traktowane poważnie i panuje miła, wręcz rodzinna atmosfera. Miejsce gdzie dziecko może wyrażać wszystkie swoje emocje, a praca nad emocjami jest na bardzo wysokim poziomie. Dużo zajęć dodatkowych, na które dzieci bardzo chętnie uczęszczają. Bardzo indywidualne podejście do dziecka i jego potrzeb i możliwości. Do tego zdrowe i pyszne posiłki. Córka bardzo lubi przedszkole a my jako rodzice wiemy, że jest pod świetną opieką i jesteśmy spokojni o jej rozwój. Serdecznie polecam :)

  1. Małgorzata Kawęcka ★★★★★

    Przedszkole Jan Pawełek to bardzo przyjazne miejsce dla rodziców i dzieci. Jesteśmy pozytywnie zaskoczeni. Panuje tu serdeczna, domowa atmosfera. Posyłaliśmy dziecko na zajęcia przygotowujące do przedszkola. Zajęcia były przygotowane na bardzo wysokim poziomie. Wychowawcy-nauczyciele wkładali zawsze dużo serca i starań, aby czas dla maluchów był mądrze i pięknie przeżyty. Małe grupy sprawiają, że ani dzieci, ani rodzice nie czują się anonimowo. Nie słychać tu hałasu typowego dla placówek przedszkolnych, dzięki czemu nasza córka nie czuła się zagubiona ani zestresowana i ... nie chciała wracać do domu :)

  2. ola brodowska ★★★★★

    Przedszkole Jan Pawełek działa jak magnes. Atmosfera przesiąknięta jest życzliwością, pomysłowością i montessoriańską mądrością. Lubię tam być, dzieci też lubią, wciąż o tym mówią. Myślę, że dla rodziców ważne będzie to, że jest to katolickie przedszkole i bardzo dba o rozwój duchowy dzieci.

  3. Kasia Kamer ★★★★★

    Jan Pawełek to wyjątkowo wspaniałe przedszkole - prowadzą go ludzie niezwykle mądrzy, serdeczni, kreatywni, z szeroki horyzontami, a przede wszystkim z sercem do dzieci. Każde dziecko ma tam zapewnione indywidualne podejście i wszechstronny rozwój - m.in.Montessori. Niezwykłe są także zajęcia dodatkowe - zobaczcie na stronie jak wspaniale osoby je prowadzą! Polecam z całego serca ! :-)

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Przedszkole JAN PAWEŁEK?

Przedszkole JAN PAWEŁEK znajduje się przy Obrońców Tobruku 48, Bemowo, 01-494 Warszawa, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Przedszkole JAN PAWEŁEK?

Można skontaktować się z Przedszkole JAN PAWEŁEK pod numerem +48 513 027 653

Jak można dotrzeć do Przedszkole JAN PAWEŁEK?

Do Przedszkole JAN PAWEŁEK można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements