Opinie

  1. Katarzyna Piątkowska ★★★★★

    Przedszkole nr 385 wychowało moich dwóch synów. Dla nas wszystkich była to miłość od pierwszego przekroczenia progu. W tym miejscu każdy członek personelu, od administracji, poprzez pomoce i nauczycieli, wszyscy mają w sobie mnóstwo serdeczności! Nauczyciele, którzy pracowali z naszymi dziećmi, dbają nie tylko o bardzo wysoki poziom edukacji, co potem procentuje w szkole, ale też fantastycznie zarządzają strefą emocjonalną dzieci. Dodatkowo oferta warsztatów, ciekawych zajęć dla dzieci jest niewiarygodnie szeroka. Polecam z całego serca!

  2. Marek Polak ★★★★★

    Przez Przedszkole nr 385 przeszło dwóch moich synów. Trudno w jednej, krótkiej opinii googlowej zebrać wszystkie myśli, emocje i doświadczenia, które towarzyszyły nam przez pięć lat edukacji, zabawy i codziennego rozwoju dzieci w miejscu, które na zawsze pozostanie niezwykle ważną częścią naszej rodzinnej historii. I – co najważniejsze – częścią bardzo pozytywną. Wszystko to zawdzięczamy przede wszystkim ludziom tworzącym to przedszkole. Każdy pracownik – od kucharzy, przez personel techniczny i dbający o czystość, po kadrę nauczycielską i dyrekcję – to osoby, którym autentycznie zależy na dobru dzieci. Dzięki temu my, rodzice, mamy ogromny komfort i spokój ducha, zostawiając tam nasze pociechy każdego dnia. Od samego początku przedszkole zaimponowało nam otwartością na współpracę z rodzicami. Wszelkie inicjatywy i pomysły – wycieczki, zapraszanie instytucji zewnętrznych czy inne projekty – są przekazywane przez trójki klasowe do nauczycieli lub dyrekcji i traktowane z dużą uwagą. Dzięki temu w obu grupach naszych synów udało się zorganizować całą serię fascynujących wydarzeń, które dzieci wspominają do dziś. Rodzice są tu zawsze mile widziani – czy to opowiadając o swoim zawodzie, podróżach, czy po prostu przychodząc poczytać dzieciom książkę. To sprawia, że grupy są naprawdę zintegrowane, a przedszkole staje się wspólną przestrzenią dla całych rodzin. Ogromnym atutem jest własna kuchnia. Brak cateringu oznacza świeże, przygotowywane na miejscu posiłki, które są smaczne i chętnie jedzone przez dzieci. Dodatkowym plusem są warsztaty kulinarne, które sprawiają dzieciom wiele radości. Nie sposób nie wspomnieć o dużym, nowoczesnym i bezpiecznym placu zabaw. Dzieci mogą korzystać z niego niemal przez cały rok, bawiąc się, biegając i spędzając czas na świeżym powietrzu. Jedyną „wadą” są ubrania wracające często bardzo brudne do domu – ale jak wiadomo, brudne dziecko to szczęśliwe dziecko. Starsze dzieci otrzymują solidne przygotowanie w zakresie edukacji formalnej – obaj nasi synowie w przedszkolu nauczyli się czytać i pisać. Równocześnie placówka z dużym zaangażowaniem podchodzi do edukacji emocjonalnej. Dzieci uczą się rozpoznawać własne emocje, nazywać je i być empatyczne wobec innych, co uważamy za niezwykle ważne na tym etapie rozwoju. Przedszkole jest miejscem bardzo czystym i zadbanym. Szatnie są na bieżąco utrzymywane w porządku, a łazienki zawsze w idealnym stanie. Dzieci regularnie myją ręce, zęby i korzystają z łazienek w komfortowych, higienicznych warunkach. To miejsce, które dzięki dbałości o detale od samego początku budzi ciepłe uczucia. Mamy wrażenie, że to właśnie te drobne elementy – takie jak piękny kwietnik witający nas przy wejściu – o które dba się nie z obowiązku, lecz z pasji, sprawiają, że przedszkole staje się przestrzenią bliską, niemal jak przedłużenie domu.

  3. Natalia Kicina ★★★★★

    Mój Synek uwielbia tu chodzić! Kadra jest wspaniała - ogromnie zaangażowana w relację z dziećmi i rodzicami, nastawiona na dialog, znajdująca czas na rozmowę. Stawia na wszechstronny rozwoj dziecka, bardzo dba o to, żeby każde dziecko czuło sie dobrze i bezpiecznie. Nie muszę się martwić, jak zostawiam tu swoje dziecko - po prostu wiem, ze wszystko będzie w najlepszym porządku. Infrastruktura (duże sale, ogromny plac zabaw), czystość, jakość jedzenia bez zarzutu. Mogłabym jeszcze długo wymieniać zalety tego przedszkola, ale po prostu z całego serca je polecam!

  1. Magdalena Dryńkowska ★★★★★

    To przedszkole polecam każdemu rodzicowi! To wyjątkowe miejsce pełne ciepła i przyjaznej atmosfery, w którym dzieci czują się naprawdę bezpiecznie. Placówka jest elastyczna i w wielu kwestiach potrafi dostosować się do potrzeb zarówno maluchów, jak i rodziców. Ogromnym atutem są posiłki przygotowywane na miejscu oraz możliwość wykluczania z diety niektórych produktów w przypadku alergii u dziecka. Każdy dzień wypełniają twórcze zajęcia, spacery i inspirujące warsztaty. Zerówka zapewnia doskonałe przygotowanie do nauki w szkole podstawowej. To miejsce, któremu naprawdę można zaufać.

  2. Bartosz Pajak ★★★★★

    Bardzo polecam to przedszkole. Panie są naprawdę świetne — ciepłe, pomocne i zawsze uśmiechnięte. Widać, że mają super podejście do dzieci, a atmosfera jest dzięki temu spokojna i przyjazna. Podoba mi się też to, że dużo się tu dzieje. Przedszkole organizuje różne wydarzenia i zajęcia, więc dzieciaki się nie nudzą i codziennie wracają z czymś nowym. Jedzenie jest w porządku, moje dzieci nie marudzą, więc to też duży plus. Ogólnie to miejsce, do którego oddaję dzieci z pełnym spokojem. Naprawdę warto.

  3. bożena Stelmasiak ★★★★★

    Podziwiam radosny dziecięcy plakat w przedszkolu warszawskim 385 Ursynów Gratuluję przedszkolakom , brawo

  1. Jacek Falszewski ★★★★★

    Przedszkole działające od wielu lat. Dobra opieką, ciepłe i miłe wychowawczynie, dobry program nauczania dzieci, duży plac zabaw.

  2. Ewelina Benzeghiba ★★★★★

    Jestem pod bardzo miłym wrażeniem tego przedszkola. Miejsce przyjazne dla dzieci,ale także dla rodziców. Pani dyrektor, przemiła, konkretna osoba, z którą można wszystko załatwić. Bardzo pomocna kadra począwszy od sekretariatu kończąc na kuchni. Jestem spokojna kiedy zostawiam tam dziecko,bo wiem, że ma dobrze zorganizowany czas, w sali, ogródku czy w formie teatru,koncertu czy przedstawienia. Gdy moje drugie dziecko będzie szło do przedszkola też wybiorę właśnie to :-)

  3. Meroloppa a ★☆☆☆☆

    Mam conajmiej niemiłe wrażenie po tym przedszkolu. Metoda Pań: Do kąta! I tyle. Dziękuje. Dobranoc.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Przedszkole nr 385?

Przedszkole nr 385 znajduje się przy Związku Walki Młodych 10, 02-786 Warszawa, Polska

Jaki jest numer telefonu do Przedszkole nr 385?

Można skontaktować się z Przedszkole nr 385 pod numerem +48 222 594 234

Jak można dotrzeć do Przedszkole nr 385?

Do Przedszkole nr 385 można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements