Opinie

  1. Agnieszka Kowalska ★★★★★

    Jesteśmy absolwentami żłobka Kids&Co i z całego serca możemy polecić to miejsce. To cudowny żłobek pełen ciepła, troski i profesjonalizmu. Atmosfera jest rodzinna, a podejście do każdego malucha indywidualne. To naprawdę super miejsce, do którego wraca się myślami z ogromnym sentymentem. Gdybyśmy mieli wracać do Polski, to tylko do Kids&Co!

  2. Ola Zebrowska ★★★★★

    Moją córcia, a wcześniej synek, uczęszczają do przedszkola Kids&Co w Warszawie przy ulicy Chłodnej już od 4 lat. Troska i zaanagażowanie cioć jest nieocenione. Jestem zachwycona tą placówką i polecam ją każdemu z czystym sercem. Sama zaś mam spokój, że moje dziecko jest fantastycznie zaopiekowane;-)

  3. Aleksandra Grzesik-Carreto ★★★★★

    Cudowne miejsce dla maluszków! Córcia uczęszczała ostatnie 9 miesięcy od 13 miesiaca życia. Ciepłe, wspaniałe ciocie, z indywidualnym podejsciem, ale także otwarte na jakieś drobne prośby/uwagi. To ważne by wiedzieć że opieka jest na najwyższym poziomie! Super urozmaicone zajęcia i atrakcje. Córcia jest dość wrażliwa dziewczynka ale nie miałam wątpliwości że jest dobrze zaopiekowana. Oczywiście na plus dwujęzyczność placówki. Ogromna pochwala także dla bardzo zaangażowanej, otwartej na komunikację, profesjonalnej ale również bardzo ciepłej Pani Dyrektor! Wie Pani dobrze ze z bólem serca (ze względów logistycznych) musieliśmy pożegnać się z Placówka... oby więcej takich miejsc. Na mały minus jest brak parku w okolicy, ale to cena za lokalizację blisko centrum biznesowego. Mimo to ciocie kiedy mogę wychodzą na mały plac zabaw lub spacerek koło fontann!

  1. monika roclawska ★★★★★

    Żłobek Kids&Co na Wroniej to miejsce, w którym twoje dziecko jest szczęśliwe bo czuje się tam bezpiecznie i wie, że jest otoczone przyjaznymi osobami, które wiedzą jak prawidłowo zadbać o jego komfort. To miejsce, do którego radośnie idą rano dzieci i rodzice - dzieci bo wiedzą, że czeka ich fajna zabawa a rodzice bo wiedzą, że ich dzieci są właściwie zaopiekowane. Gorąco polecam to miejsce! Wspaniała kadra - osoby, które kochają to co robią a rodzice i dzieci odczuwają to każdego dnia!

  2. Piotrek Żytkowski ★★★★★

    Bardzo polecam ten żłobek, całą kadrę, wszystkie ciocie i panią dyrektor. Nasz syn był zawsze szczęśliwy i zaopiekowany. Ciocie są bardzo zaangażowane, wykonują dużo prac z dziećmi, wspierają w trudnych chwilach i okazują dużo miłości. Dziękujemy za ten wspólny czas.

  3. Izabela Skwierczyńska ★★★★★

    Jesteśmy zadowoleni ze żłobka- syn zaadoptował się bardzo szybko a sama adaptacja była dostosowana do tempa dziecka i indywidualna. Zawsze mieliśmy pełną informacje zwrotną - zarówno przez aplikację żłobka jak i od opiekunek. Plusem jest różnorodność zajęć i zabaw dla dzieci. Żłobek jest dobrze skomunikowany (Metro 2) ale w okolicy " biurowej" co ma swoje plusy i minusy.

  1. Wiktoria Jarkiewicz ★★★★★

    Polecam 5/5! Super miejsce dla dzieci, wspaniała przesympatyczna kadra. Panie wychowaczynie są kreatywne i otwarte na współpracę, potrafią komunikować się z rodzicami, bez problemu akceptują i próbują wdrożyć niuanse o które proszą rodzice w sprawie swojego dziecka. Generalnie w żłobku panuje ciepła i domowa atmosfera. Dwujęzyczność: w odróżnieniu od innych placówek język naprawde jest wdrażany w zajęciach i zabawie nawet w najmłodszej grupie. Sprawna aplikacja, codzienne fotorelacje. No najważniejsza opinia to chęć pozostawania dzieci!

  2. Joanna Guzikowska ★★★★★

    Chcieliśmy podzielić się opinią na temat Żłobka Kids&Co, do którego uczęszczał nas synek prawie 2 lata. Od samego początku zostaliśmy przyjęci bardzo dobrze, nasze dziecko mając niespełna 1,5 roku adaptację przeszło bez żadnych problemów, dzięki wspaniałemu podejściu zarówno Pani Dyrektor, jak i pozostałych cioć. Nasz synek bardzo lubił przychodzić do tego żłobka, zawsze wychodził uśmiechnięty i niekoniecznie cieszący się z powodu przyjścia mamy czy taty :D Zawsze mogliśmy liczyć na wszystkie ciocie, które pomagały rozwiązywać nam problemy z synkiem, a także wspierały np. w odpieluchowaniu (poszło bardzo sprawnie) synka, czy też w nauce samodzielności:) Polecamy to wspaniałe miejsce i z pewnością będziemy wracać myślami do tego miejsca, z którym mamy wiele przyjemnych wspomnień :)

  3. Daniel Matachowski ★★★★★

    Dzień dobry. Nasz syn uczęszcza do KIDs&Co. w Łodzi. Zaczął swoją przygodę od żłobka a obecnie jest w przedszkolu. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Dziecko chętnie chodzi do placówki, bardzo lubi swoje Ciocie i kolegów i koleżanki. Nie możemy również narzekać na personel. Pani dyrektor jest konkretną osobą a Panie opiekunki nie traktują dzieci przedmiotowo. Jest tak jak chcielibyśmy aby było. Wiemy, że cena jest wysoka ale zrobiliśmy już krok jeden dla naszego syna aby rozwijał się, był szczęśliwy i mógł uczyć się codziennie języka obcego. Kiedy czytam kalendarium wydarzeń na najbliższy miesiąc to wiem że dzieciaki mają sporo atrakcji, które ich rozwijają. Grupy są niezbyt liczne i dziecko nie ginie w tłumie. Mamy oboje poczucie bezpieczeństwa. Dziękuję. Pozdrawiamy Rodzice Mikołaja.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres KIDS&Co.?

KIDS&Co. znajduje się przy Wronia 31, Wola, 00-846 Warszawa, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do KIDS&Co.?

Można skontaktować się z KIDS&Co. pod numerem +48 795 618 000

Jak można dotrzeć do KIDS&Co.?

Do KIDS&Co. można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements